przedłużenie stosunku seksualnego

Jak przedłużyć stosunek seksualny?
TroyaTroya - specjalista Tipy.pl

Jeżeli kiedykolwiek doświadczyłeś zakończenia po jednej, czy dwóch minutach lub, co gorsza jeszcze szybciej, musisz przyznać, że jest to bardzo krępujące i zawstydzające. Statystycznie prawie trzech na czterech mężczyzn chciałoby mieć więcej wytrwałości w łóżku. Wielu z nich doświadczyło przedwczesnego zakończenia więcej niż raz. Związki intymne nie powinny kończyć się tak szybko. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, które pomogą ci zwiększyć wytrzymałość w sypialni i umożliwią przedłużenie stosunku.
1
Mięśnie Kegla

Najlepszym sposobem umożliwiającym wydłużenie stosunku jest wyćwiczenie mięśni miednicy i mięśni Kegla. Jest bardzo wiele artykułów i książek, które dokładnie ilustrują jak najlepiej ćwiczyć te mięśnie. Większość z nich jest bardzo pouczająca i godna uwagi. Opiewają one na 25-100 stron różnych przydatnych informacji i ćwiczeń. Musisz jednak pamiętać, że ćwiczenie tych mięśni jest budowanie muskulatury ciała, jeżeli trening nie będzie trwały i ciągły nie osiągniesz oczekiwanego rezultatu. Dlatego warto zacząć ćwiczyć już teraz - dowiedz się jak ćwiczyć "Ćwiczenia Kegla dla mężczyzn".

2
Za drugim razem dłużej

Jeżeli planujesz stosunek później tego samego dnia, doprowadź się najpierw do jednego orgazmu. Zawsze mamy większą wytrzymałość za drugim razem (im więcej orgazmów wcześniej tym większa wytrzymałość).

3
Zakładaj prezerwatywę

Zmniejsza ona wrażliwość członka i pomaga przedłużyć stosunek. Niektórzy proponują nawet założenie dwóch prezerwatyw naraz. Im grubsza warstwa lateksu na członku tym dłużej będziesz się kochać ze swoją partnerką. Jeśli 2 naraz wydają się być dziwnym pomysłem lub boisz się, że się przetrą, wówczas idź do apteki i poproś o bardzo grube prezerwatywy (np. Viva Extra Strong, Unimil Special Blue).

4
Kremy na przedwczesny wytrysk

Obecnie jest wiele kremów i żeli, które umożliwiają przedłużenie stosunku i opóźnienie wytrysku. Każdy człowiek reaguje indywidualnie na te kremy, ale mogą one dodać nieco smaczku igraszkom w sypialni. Kremy stosowane miejscowo mogą wywołać bardzo różne odczucia. Krem może mieć więc podwójne działanie, nie tylko umożliwi przedłużenie stosunku, ale także wywoła stymulację zakończeń nerwowych, co dodatkowo zwiększy odczuwanie przyjemności (np. żel Delay).

5
Tabletki na przedwczesny wytrysk

Istnieje także cała grupa tabletek o składzie ziołowym, które mogą pomóc. Wypróbuj kilka różnych środków i sprawdź, który działa najlepiej na ciebie (np. Orgasm Control, Orgasm Extra). Możesz także, co jakiś czas stosować te leki zamiennie, aby twój organizm nie przyzwyczaił się do jednego środka i na niego nie uodpornił.

6
Zmiana nawyków masturbacji

Często zdarza się także, że szybkie kończenie jest wynikiem naszych złych nawyków. Gdy jesteśmy młodzi często przyspieszamy proces masturbacji, by nie zostać nakrytym przez rodzinę lub by po prostu szybko osiągnąć orgazm. Jeżeli masz takie doświadczenia możliwe, że przeniesiesz je później na seks z partnerką. Więc musisz trochę poćwiczyć, kiedy jesteś sam w domu zrób sobie sesję wolniejszej masturbacji. Pamiętaj nie musisz się spieszyć. Kiedy poczujesz, że jesteś blisko zwolnij trochę tempo i zaciśnij mięśnie Kegla. Nie zaczynaj od nowa dopóki nie poczujesz, że już możesz.

?

Wskazówki
* Istnieje wiele sposobów na przedłużenie stosunku, najlepszym jest zdecydowanie wyćwiczenie mięśni miednicy, ale kombinacja kilku metod na raz może być również bardzo skuteczna a ponadto bardzo przyjemna.

Strona 1 z 2

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (4)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

ivk75113
04.11.2015
Chłopaki nie trujcie się żadnymi tabletkami ani maściami. Dwa tygodnie temu znalazłem bardzo dobry sposób i mój problem zniknal :) Podziele sie nim z wami bo wiem jaki to jest bol. Tutaj macie poradnik: https://opoznijwytrysk.wordpress.com/
ela123
06.07.2015
ja rowniez szukajac rozwiazania dla mojego meza na szybki wytrysk skupilam sie na tabletkach naturalnych i z cala pewnoscia moge polecic http://climax-suplement.pl/
zadnych skutkow ubocznych a wrecz przeciwnie i czlonek jakby fajniejszy :) dlatego warto zainwestowac zeby moc cieszyc sie seksem
AnitaG
23.04.2013
Ciekawy artykuł. Trochę mało się pisze o tej tematyce w sieci, a wydaje mi się, że jest to dość powszechny problem u wielu par. My z partnerem skupiliśmy się na punkcie 6 artykułu, czyli stosowaniu tabletek o naturalnym składzie, które znaleźliśmy na stronie http://przedluzeniestosunku.com.pl/ . Okazało się, że są dość skuteczne i poziom naszego życia intymnego znacznie się poprawił.
Grabarz
21.08.2012
THX