ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Słuchawki bezprzewodowe ułatwiają słuchanie muzyki podczas treningu

Idealny prezent dla fanów muzyki. Testujemy możliwości słuchawek JBL

Anna - specjalista Tipy.pl
Słuchawki bezprzewodowe ułatwiają słuchanie muzyki podczas treningu
Słuchawki bezprzewodowe ułatwiają słuchanie muzyki podczas treningu/123RF/PICSEL
1 z 4

Każdy, kto choć trochę interesuje się słuchawkami, zna markę JBL. Kupując model tego producenta, możemy być pewni jakości. Jednak firma ta ma w swoim portfolio sporo produktów. Jak wybrać ten, który najlepiej będzie odpowiadał naszym wymaganiom?


1

Słuchawki JBL nas nie zawiodą – możemy być pewni wysokiej jakości dźwięku i komfortu użytkowania. Ale amerykańska firma ma w swoim portfolio cały wachlarz produktów: słuchawki dokanałowe, nauszne, dynamiczne i zamknięte. Które wybrać? Przyjrzeliśmy się poszczególnym modelom, uwzględniając potrzeby obydwu płci.Bezprzewodowe słuchawki nauszneWartym polecenia modelem bezprzewodowym nausznym jest JBL Everest V310BT. Słuchawki mają doskonałe, głośne, dynamiczne i zrównoważone brzmienie, które może konkurować z salami koncertowymi. Ciekawą funkcją jest technologia ShareMe 2.0, która pozwala podłączyć dwie pary słuchawek do jednego urządzenia, by dzielić muzykę, podcast czy ścieżkę dźwiękową z gry z przyjaciółmi (oczywiście pod warunkiem, że druga para również ma tę funkcję). Co więcej, bateria w tym bezprzewodowym modelu trzyma aż 20 godzin, a dzięki funkcji szybkiego ładowania już w parę minut zyskamy tyle energii, by móc przez kolejną godzinę korzystać ze słuchawek. Zestaw wyposażony jest także w kabel audio, możemy więc po prostu przełączyć się na słuchanie przewodowe. To wprost idealny prezent dla niego.


2
Słuchawki bezprzewodowe dokanałowe

Kolejnym wartym polecenia modelem jest JBL Live Free NC+, czyli bezprzewodowe słuchawki dokanałowe. Dostępne są w kilku kolorach: różowym, białym, czarnym i niebieskim. Wyróżniają się estetyką wykonania, niewielką wagą i świetną jakością dźwięku, dlatego stanowią doskonały prezent dla niej. Mają ergonomiczną budowę, która idealnie dopasowuje się do kanału usznego i sprawdzają się w każdych warunkach. JBL Live Free NC+ polecane są dla sportowców, gdyż nawet przy dynamicznych ruchach nie wypadają z uszu. W dodatku są odporne na działanie wody i potu. Wbudowany mikrofon umożliwia prowadzenie rozmów bez konieczności wyjmowania słuchawek. Bardzo przydatną funkcją jest także aktywna redukcja szumów, która wycisza otoczenie oraz możliwość przełączenia na funkcję TalkThru, która umożliwia rozmowę bez wyjmowania słuchawek lub Ambient Aware wyciszająca jedynie bardzo głośne dźwięki. Model pozwala słuchać muzyki i podcastów aż przez 7 godzin, a przy wykorzystaniu etui ładującego – dodatkowe 14 godzin.


3
Model dla sportowców

Modelem, który zachwyci każdą aktywną fizycznie osobę, będzie JBL Endurance Peak II. To słuchawki stworzone właśnie z myślą o sportowcach. Gwarantują doskonały komfort, dzięki specjalnej ergonomicznej konstrukcji Powerhook nie wypadają nawet podczas wykonywania intensywnych i dynamicznych ćwiczeń. Oczywiście są bezprzewodowe i dokanałowe, by zapewnić pełną swobodę ruchów. Jak wiadomo, muzyka potrafi zagrzewać do ćwiczeń, dlatego inżynierowie JBL zadbali o to, by model dla sportowców został wyposażony w potężny bas. Dzięki przetwornikom 10 mm słuchawki generują brzmienie JBL Pure Bass, wzmacniające niskie tony. Warto również wspomnieć o doskonałej baterii – słuchawki mogą pracować bez przerwy przez 6 godzin, a dzięki etui z funkcją powerbanku wydłużymy czas działania nawet do 24 godzin. Teraz muzyki możemy słuchać w każdych warunkach pogodowych, gdyż JBL Endurance Peak II odporne są na zachlapanie wodą, deszcz i pot (posiadają certyfikat IPX7). Słuchawki obsługują również komendy głosowe, dzięki czemu możemy połączyć się z Siri, Google Assistant czy Bixby, by szybko sprawdzić potrzebne informacje, podyktować wiadomość czy wykonać połączenie.Słuchawki marki JBL stanowią doskonały prezent na święta, a także na inne okazje. Obdarujmy bliską osobę urządzeniem pozywającym cieszyć się ulubioną muzyką w najlepszej jakości, w każdych warunkach.Materiały promocyjne


Strona 1 z 4

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie