taniec na rurze

Jak tańczyć na rurze?
Bianka - specjalista Tipy.pl

Taniec na rurze to już nie tylko domena nocnych klubów dla prawdziwych mężczyzn. Coraz częściej staje się formą sportu... i nie lada sztuki. Zmienność ruchów jest kluczem do udanego tańca na rurze. Rutyna może Cię zgubić. Wij się, kręć, skacz, ocieraj się o nią – bądź odważna i nie bój się wymyślać coraz to nowych ruchów. Przeczytaj ten artykuł, a dowiesz się więcej na temat tańca na rurze.
1

Aby Twojemu występowi niczego nie brakowało będziesz potrzebowała:  • Oczywiście dobrze przymocowanej między sufitem a podłogą/podestem rury.

  • Wygodnych ciuchów odkrywających Twoje nogi, brzuch, ramiona, dekolt, plecy.

  • Parę wysokich seksownych szpilek.


Jeśli ćwiczysz dla sportu, ubierz się w wygodny, obcisły strój. Ćwiczenia najlepiej wykonywać boso.

2
Upewnij się, że rura dobrze się trzyma.

Zanim zaczniesz swój taniec upewnij się, że rura jest dobrze przymocowana, zgodnie z zaleceniami producenta. Postaraj się żebyś miała dużo przestrzeni dla siebie wokół rury. Nic nie może krępować Twych ruchów i przeszkadzać Ci w tańcu.

3
Nie używaj balsamów.

Nie smaruj się nigdy olejkami i balsamami, ponieważ możesz zbytnio natłuścić rurę, co może być bardzo niebezpieczne. Zanim zaczniesz tańczyć przetrzyj dokładnie rurę i usuń z niej wszystkie zanieczyszczenia. Rura musi być idealnie czysta, abyś mogła się jej dobrze uchwycić.

4
Rozciągnij swoje ciało.

Pamiętaj o rozgrzewce przed tańcem. Dbaj o swoją kondycję fizyczną, przyda Ci się podczas występów. Biegaj, idź na siłownię, ćwicz. Nie zapominaj o zdrowej diecie.

5
Kołysz biodrami.

Stań plecami oparta o rurę i chwyć ją mocno rękami tuż nad głową. Kołysz biodrami na boki i powoli uginaj kolana. Przejdź w ten sposób do pozycji kucającej. Puść rurę i przeciągnij uwodzicielsko dłonie wzdłuż po całym swoim ciele aż do kolan. Szybkim ruchem rozstaw szeroko nogi, wygnij swoje ciało i powoli wstań ocierając się pośladkami o rurę. Kołysz ciągle biodrami, wyginaj ciało. Powtórz jeśli chcesz kilka razy, ale nie zbyt wiele. Pamiętaj o różnorodności ruchów.

6
Użyj swojego ciała by zrobić falę.

Chwyć się bardzo mocno rury prawą ręką (jeśli jesteś leworęczna to użyj lewej ręki). Stań z lekko ugiętymi kolanami, stopy szeroko rozstawione, tak aby rura znajdowała się na środku. Przysuń uwodzicielsko klatkę piersiową do rury odpychając przy tym biodra w przeciwnym kierunku. Następnie odepchnij do tyłu klatkę piersiową, a przybliż do rury biodra. Powtarzaj płynnie tą sekwencję ruchów, staraj się ruszać jak kotka, bądź uwodzicielska, graj mimiką twarzy. Efekt murowany!

7
Wyginaj ciało.

Stań przodem do widowni tak, aby rura znajdowała się pomiędzy Twoimi stopami. Chwyć mocno rurę prawą ręką (lewą jeśli jesteś leworęczna) mniej więcej na wysokości głowy. Kręć ponętnie biodrami i zejdź powoli do pozycji kucającej. Druga ręką głaskaj uwodzicielsko swoje ciało. Następnie wypnij biodra mocno do przodu, zrób z ciała „łuk”. Powoli przejdź do pozycji stojącej.

Strona 1 z 2

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie