karty

Jak zrobić sztuczkę z kartami?
fifi - specjalista Tipy.pl

Tajemnica sztuczek z kartami polega na tym, aby widz wybrał jedną z kart w talii – ale tą, którą chcesz żeby wybrał. W ten sposób sztuczka Ci na pewno wyjdzie. Przed występem zdecyduj, która ma zostać wybrana i pozwól widzowi na to – oczywiście nieświadomie. Poproś widza, aby potasował talię dokładnie tak, abyś nie mógł tak łatwo odnaleźć karty, którą wybrał widz. Po chwili, będziesz mógł wskazać właściwą kartę i usłyszeć aplauz publiczności. Jak to zrobić? Oto kilka rad.
1
sztuczka karciana - krok 1.
Poproś widza, aby wybrał kartę i umieść ją na górze talii, przednią stroną w kierunku talii. Powiedz publiczności, że wybierzesz teraz 6 przypadkowych kart. Wyciągnij tą „swoją” (wskazaną przez widza) kartę i pięć innych. Bądź uważny i pamiętaj, w którym miejscu położyłeś „tą” kartę.
2
sztuczka karciana - krok 2.
Teraz rozłóż te 6 kart w dwóch rzędach po 3 karty. W naszym przykładzie, wybrana karta jest trzecią w górnym rzędzie.
3
sztuczka karciana - krok 3.
Poproś widza, aby wybrał rząd. Jeśli wybierze górny rząd powiedz „Dobrze, zostawimy ten rząd.” Jeśli natomiast wybierze ten dolny, w którym nie ma „twojej” karty, powiedz „Dobrze, ten rząd odrzucamy.” Chodzi o to, aby wybrana karta została w „grze”.
4
sztuczka karciana - krok 4.
Poproś teraz widza, aby wskazał dowolne dwie karty. Masz teraz trzy możliwości. Jeśli wybierze pierwsze dwie, powiedz „Dobrze, zabieram te dwie karty, a pozostawiam Panu/Pani tą, która została.” Jeśli wybierze dwie ostatnie, usuń pierwszą i każ mu wybrać z pozostałych dwóch. I tak analogicznie do końca. Miej pewność, że Twoja karta będzie tą wybrana przez widza.

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (2)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

Iluzjonista
24.11.2018
Dzięki, zarąbiste.
Twisted Fate
22.03.2012
Ale żałosny trik