sztuczki magiczne z chusteczką

Jak zrobić sztuczkę z wyjmowaniem chusteczki z rękawa?
MagikMagik - specjalista Tipy.pl

Czujesz , że drzemią w tobie magiczne moce, ale nie wiesz jak ich użyć? Chciałbyś być niczym Harry Potter, który za pomocą zwykłego patyczka walczy ze złem? Nic straconego, pokaż wszystkim mugolom na co cię stać. Za pomocą tej „magicznej” sztuczki zadziwisz niejednego kolegę, czy koleżankę. Wystarczy zastosować się do wskazówek, a bezcenny wyraz zdezorientowania na ich twarzach masz zagwarantowany. Zapraszam do zapoznania się z instrukcja poniżej.
1
Najlepszym rodzajem chusteczki do magicznych sztuczek jest chusteczka jedwabna. Magicy używają przeróżnych rozmiarów chusteczek. Ale dla Ciebie najlepsza będzie chusteczka o rozmiarze ok. 30cm2. W tej sztuczce najlepiej sprawdzą się chusteczki o jaskrawych kolorach.
2
Żeby sprawić, aby chusteczka się pojawiła, zwiń ją w małą tubkę i umieść w zgięciu lewego łokcia. Nałóż marynarkę z długimi rękawami, aby ukryć chusteczkę. Pokaż publiczności, że Twoje ręce są puste i podciągnij prawy rękaw. Przez cały czas trzymaj ręce zagięte, aby chusteczka nie wyleciała. Teraz podciągnij lewy rękaw. Zrób to tak, abyś zdążył szybko prawą ręką chwycić chusteczkę. Mocno zaciśnij prawą dłoń ukrywając w niej chusteczkę.
3
Odciągnij dłonie od reszty ciała. Powoli poruszaj nimi w górę i w dół pozwalając, aby chusteczka się zaczęła rozkładać. Teraz rozłącz dłonie i pokaż chusteczkę. Wygląda tak jakby wzięła się tam z powietrza.

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (4)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

Grzegorz
10.06.2018
Super
jamkowalski
26.08.2016
Z tej strony nauczyłem się sztuczek które można zobaczyć w telewizji :)
https://magicznesztuczki.wordpress.com/
kika200221
20.09.2014
Mój tata nadal nie wie jak to zrobiłam :)
Niepowiem
08.05.2012
Dobre