sztuczki magiczne z chusteczką

Jak zrobić sztuczkę ze znikającą chusteczką?
MagikMagik - specjalista Tipy.pl

Jedna z najbardziej efektownych, a zarazem najprostszych sztuczek. Aby opanować sekwencje ruchów do tego triku wystarczy tylko chwila ćwiczeń przed lustrem. Przeczytaj poniższe wskazówki i zaskocz znajomych!
1
Potrzebujesz kwadratowej chusteczki. Najlepiej jedwabnej. Będziesz potrzebował małej tubki o długości około pięciu centymetrów. Pomaluj ją na czarno. Przeciągnij przez środek tubki elastyczny sznurek. Powinien on mieć około trzydziestu centymetrów długości.
2
Przypnij koniec sznurka do swoich spodni, na samym ich środku z tyłu, w okolicach pasa. Najlepiej, jeśli przywiążesz go do środkowej szlufki z tyłu spodni. Następnie przeprowadź sznurek razem z tubką przez kolejną szlufkę w spodniach po Twojej lewej stronie. Tubka powinna 'wisieć' Ci na lewym biodrze, ale nie może wystawać spod marynarki. Dostosuj więc długość sznurka, tak aby odpowiednio umieścić tubkę.
3
Jak już umieścisz tubkę na odpowiedniej wysokości schowaj ją. Możesz ją włożyć do lewej kieszeni w spodniach lub włożyć między spodnie a pasek w taki sposób, abyś mógł łatwo po nią sięgnąć.
4
Trzymaj chusteczkę w prawej dłoni. Wymachuj nią publiczności na różne strony tak aby uwaga ludzi skupiła się na chusteczce. Obróć się delikatnie prawą stroną do publiczności 'chowając' niejako swoją lewą część ciała. Powolnym ruchem chwyć tubkę dłonią chowając w niej tubkę. Obróć się teraz przodem do publiczności i złącz dłonie. Powolnymi ruchami ruszaj dłońmi do góry i na dół. W międzyczasie wkładaj chusteczkę do tubki.
5
Jak już włożysz całą chusteczkę do tubki, odwróć się znowu prawą stroną do publiczności, ukrywając lewą dłoń z tubką. Bardzo powoli machając rękami w dół i w górę otwórz dłonie. Jeśli odpowiednio rozłożysz ramiona naciągniesz sznurek i tubka schowa się pod marynarkę, z dala od wzroku widowni. Stań przodem do publiczności i rozłóż przed nimi puste dłonie. Będą zdziwieni!

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (3)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

jamkowalski
26.08.2016
Z tej strony nauczyłem się sztuczek które można zobaczyć w telewizji :) https://magicznesztuczki.wordpress.com/
jamkowalski
26.08.2016
Z tej strony nauczyłem się sztuczek które można zobaczyć w telewizji :)
https://magicznesztuczki.wordpress.com/
gabalaba
10.10.2011
fajne chcialabym tak umiec ale to wymaga praktyki