flirt

Jak przekonać do siebie dziewczynę?
master - specjalista Tipy.pl

Niektórzy mężczyźni mogą po prostu podejść do dziewczyny, której nigdy wcześniej nie znali, zaprosić ją na randkę i od razu uzyskać jej zgodę. Ale jeśli byłbyś jedną z tych osób, prawdopodobnie nie czytałbyś tego artykułu. Dla wielu z nas o wiele łatwiej jest zabrać się do tego trochę wolniej. Warto najpierw przekonać do siebie dziewczynę, a jak to zrobić, dowiesz się poniżej.
1
Zbliżaj się do niej powoli. Pozwól na to, by zorientowała się, że podchodzisz właśnie do niej. Nie śpiesz się idąc w jej kierunku i nie wystrasz dziewczyny poprzez nagłe pojawienie się za jej plecami. Nie stój zbyt blisko niej. Nie chcesz przecież wyglądać groźnie.
2
Niech język twojego ciała mówi, że jesteś zrelaksowany i przyjacielski. Jeśli ty będziesz wyglądał na spiętego, ona również zacznie się denerwować.
3
Większość tekstów na podryw brzmi naprawdę marnie. Jednak nie wszystkie są takie same. Najlepsze i najskuteczniejsze z nich wcale nie muszą być wyszukanymi tekstami z Internetu. Spróbuj w prosty sposób rozpocząć rozmowę. Na przykład jeśli spotkasz dziewczynę w sklepie, zapytaj ją o opinie o produkcie, który właśnie zamierzasz kupić. Jeśli spotkasz ją w parku i zauważysz tam abstrakcyjną rzeźbę, zapytaj jak ona ją postrzega. Zagadnij ją jakby od niechcenia. To lepszy sposób, niż pokazywanie, że za wszelką cenę chcesz ją olśnić.
4
Nie przejmuj się, że na pierwszy rzut oka będziesz wglądać na nieśmiałego. To zawsze lepsze, niż bycie cwaniakiem.
5
Nie zdominuj zbytnio rozmowy poprzez ciągłe mówienie o sobie. Pozwól, by rozmowa wypływała z obu stron. Jeśli dziewczyna jest gotowa do rozmowy, jest również gotowa do słuchania. Wciągnij ją w rozmowę. Zadawaj pytania, na które nie może odpowiedzieć „tak” lub „nie”.
6
Pamiętaj, im bardziej skupisz uwagę na niej, tym mniej będziesz skupiał się nad sobą i swoim zdenerwowaniem.
7
Staraj się zachowywać naturalnie. Bądź sobą. Chcesz przecież, aby dziewczyna poznała prawdziwego ciebie. Jeśli zauroczysz ją jako ktoś, kim nie jesteś, zastanów się co się wydarzy, gdy ona pozna prawdę i dowie się kim jesteś naprawdę?
8
Podczas rozmowy z dziewczyną zwróć uwagę na jej język ciała. Dzięki temu dowiesz się, czy jest zainteresowana twoja osoba i tym co mówisz.
Ludzie wysyłają wiele romantycznych sygnałów, z czego wcale nie zdają sobie sprawy. Jeśli dziewczyna naśladuje twoje ruchy i od czasu do czasu patrzy na twoje usta, gdy mówisz, są to z pewnością pozytywne sygnały.
9
Jeśli spotkałeś się z dziewczyną dopiero po raz pierwszy i istnieje małe prawdopodobieństwo, że spotkasz ją jeszcze raz, możesz poprosić ją o numer telefonu. Jednak jeśli spotykasz ją regularnie, znajdujesz się w znacznie lepszej sytuacji.
10

Spróbuj porozmawiać z nią kilka razy, zanim zaprosisz ją na randkę. Dzięki temu dowiesz się, jaka ona jest i czym się interesuje. Będą to dla ciebie bardzo przydatne informacje.
- Im więcej będziesz o niej wiedzieć, tym lepiej będziesz przygotowany do tego, by zaprosić ją na randkę
- Poprzez rozmowę przyzwyczaisz ją do siebie. Nie będzie to tylko kolejny nieznajomy, który zaprosił ją na randkę, ale osoba którą często widuje.
- Dowiesz się również czy dziewczyna ta pasuje do ciebie.

11

Możesz również poszukać wizualnych wskazówek mówiących o jej osobowości. Zwróć uwagę na ubranie, fryzurę i inne cechy.
- Jeśli na koszulce znajduje się motyw z jakiegoś filmu, bądź zespołu, będzie to dość oczywisty wskaźnik tego, co ona lubi. Możesz wykorzystać tą wiedzę, gdy będziesz zastanawiać się nad miejscem na randkę.
- Pamiętaj, że czasami musisz być dyskretny w poszukiwaniu tych wskazówek. Jeśli będziesz wpatrywał się w jej koszulkę, może pomyśleć, że gapisz się na jej biust.

12
W początkowych etapach unikaj poważnych dyskusji na potencjalnie kontrowersyjne tematy. Dobrze jest uzyskać ogólne pojęcie o jej poglądach na religię, czy politykę. Ale na początek nie zagłębiajcie się w tym temacie. Wybraliście się na randkę i macie się dobrze bawić, a nie toczyć spór, czy dyskusję.
Strona 1 z 3

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie