Kostka rubika

Jak zwiększyć swoją inteligencję?
KatarzynaKatarzyna - specjalista Tipy.pl

ID – 366
1
Czytaj. Często czytaj i upewniaj się, że dokładnie rozumiesz to, o czym czytasz. Nie muszą to być jakieś trudne książki. Może to być codzienna gazeta, tygodnik, albo jakiś magazyn.
2
Bądź zawsze zorientowany w aktualnych wydarzeniach w kraju i za granicą. Gdy będąc na imprezie, ktoś zapyta Cię, co myślisz o wczorajszym meczu, powinieneś umieć odpowiedzieć i być zorientowanym.
3
Mów. Osoba inteligentna powinna umieć wyrażać i przekazywać swoje myśli i pomysły innym. Ćwicz rozmawianie z ludźmi i mówienie do ludzi. Jeżeli jesteś wstydliwy, mów do kogoś wstydliwego. Przełam barierę, potem już pójdzie z górki.
4
Dołącz do forum dyskusyjnego online. Jest tam dosłownie miliony osób do wyboru. Forum to doskonałe miejsce, aby ćwiczyć przekazywanie myśli na dany temat. Możesz także znaleźć wiele ciekawych osób, które dzielą Twoje zainteresowania.
5
Zachowuj się inteligentnie. Wykorzystuj swoje zmysły. Nie bądź tą dziewczyną czy chłopakiem, który siedzi cichutko w kąciku, tylko bądź osobą, z którą każdy chce porozmawiać.
?

Wskazówki
* Te porady są sprawdzone i działają, musisz tylko wystarczająco dużo ćwiczyć
* Aby osiągnąć ten cel potrzebujesz poświęcenia i cierpliwości.

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (4)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

anonim
19.10.2012
ja uważam ,że aby rozwijać swoją inteligencję należy robić dużo czynności które rozwijają nasz umysł , robiąc to w sposób, taki jaki lubimy.
xyz
14.05.2012
"Zachowuj się inteligentnie ?" - Inteligencja to cecha wrodzona niestety, a cham pozostanie chamem. Udawanie, że jest się inteligentnym niczego nie zmieni, najlepiej po prostu być sobą - i taka rada ode mnie.
olivaceous
06.08.2011
Nie zgadzam się z wami!!!!!!
Uważam,że ten artykuł był krótki ,ale na temat i myślę,że te porady nie były złe tylko wy (czyli osoby,które pisały tutaj w tych komentarzach,że ten artykuł był bez sensu) mylicie się i to bardzo.
Katarzyna
09.06.2010
do zbyl2: w moim artykule nie ma żadnych płatnych testów. po prostu następnym razem staraj się nie klikać w reklamy. pozdrawiam