sztuczka karciana

Jak zrobić sztuczkę z odgadywaniem karty?
copperfield - specjalista Tipy.pl

Chcesz nauczyć się jak pokazać widzowi, że czytasz w jego myślach? Chcesz nauczyć się jak zrobić fantastyczną sztuczkę z kartami? Przeczytaj poniższy artykuł i zadziw znajomych. Jednak zanim przystąpisz do tej sztuczki, zrób dziurkę w pudełku z kartami. Kiedy schowasz talię z powrotem do pudełka, zobaczysz wybraną kartę przez dziurkę. No tak, niestety będziesz musiał zniszczyć trochę pudełko, ale sztuczka jest tego warta.
P

Rzeczy, których potrzebujesz
* Talia kart.
* Pudełko po kartach.
* Nożyczki.

1
odgadywanie karty - krok 1.
Za pomocą nożyczek, ostrożnie wytnij dziurkę w prawym dolnym rogu pudełka po kartach. Możesz posłużyć się zdjęciem obok, jeśli nie wiesz jak to zrobić. Aby uzyskać odpowiednia wielkość dziurki, wytnij troszkę i włóż do pudełka karty, aby sprawdzić, czy będziesz w stanie zobaczyć jaką kartę widać. Jeśli nie dasz rady, wyjmij kartę i zrób poprawki.
2
odgadywanie karty - krok 2.
Wyjmij karty z pudełka i podaj je widzowi. Upewnij się, że nie widać dziurki w pudełku. Poproś widza, żeby przetasował dokładnie karty, zerknij na ostatnią kartę i zapamiętaj.
3
odgadywanie karty - krok 3.
Trzymaj pudełko na karty dziurką do spodu i poproś widza, żeby włożył do niego karty. Widz instynktownie włoży karty grzbietem do góry tak, abyś nie widział ostatniej karty. Niech wcześniej pokaże ją pozostałym widzom.
4
odgadywanie karty - krok 4.
Trzymaj pudełko z kartami przed oczami (dziurką w Twoją stronę), wpatruj się w nie i udawaj, że się koncentrujesz. W czasie tej koncentracji zerknij przez dziurkę, jaka karta jest ostatnią. Kiedy wyczujesz właściwy moment, powiedz nazwę karty i zadziw widzów.
?

Wskazówki
* Nie przedstawiaj tej sztuczki, jeśli ktoś stoi za Tobą. Mógłby zobaczyć dziurkę w pudełku.
* Nie pozwól, aby ktoś inny, niż Ty trzymał pudełko.
* Po sztuczce włóż szybko pudełko do kieszeni, aby nikt przypadkiem nie zobaczył dziurki.

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (4)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

Lysy 666
06.10.2017
skąd wiadomo że klient włoży kartę pod spod talii a nie w srodek
gabi
08.04.2015
Ojtam ojtam pudełko
dupon
07.08.2013
co Ty silver mówisz, beznadziejna sztuczka z gapieniem się w dziurę w pudełku... no niesamowite... to już numer z "wędrującą damą" z kaczora donalda był lepszy xd
silver
24.06.2013
całkiem fajna sztuczka, szkoda jednak tego pudełka :(