całowanie się na plaży

Jak urozmaicić życie seksualne?

MiloscMilosc - specjalista Tipy.pl
Prędzej czy później wszystkie pary przechodzą fazę, kiedy pewna iskra zaczyna znikać z ich życia seksualnego. Te wszystkie rzeczy, które były niezwykle ekscytujące, gdy robiliście je pierwszy raz stały się nudne i monotonne, bo powtarzacie je dziesiątki razy. Zauważyłeś, że uprawiacie seks stale w tych samych pozycjach i tych samych miejscach. Specjaliści seksuolodzy twierdzą, że pary, które eksperymentują z nowymi pozycjami, miejscami czy gadżetami są stale zadowolone ze współżycia i udaje się im podtrzymać wzajemną ekscytację. Natomiast pary, które utknęły w rutynie i wzajemnie obarczają się winą za nieudane pożycie zwykle stają się byłymi parami. Ze względu na swoja własną przyjemność i dobro waszych wzajemnych relacji najlepiej jest próbować nowych rzeczy. Poniżej znajdziesz wskazówki jak urozmaicić życie seksualne.
1
para na tylnym siedzeniu samochodu
Zróbcie to w nowym miejscu.

Może to dziwne, ale czasami wystarczy tylko zmienić miejsce, w którym uprawia się seks a budzi się w człowieku zupełnie nowy instynkt. Jeżeli zawsze i tylko i wyłącznie kochacie się w łóżku spróbujcie dla odmiany zrobić to na podłodze w salonie lub na kuchennym blacie. Jeżeli przeraża cię brak intymności w tych miejscach możecie się kochać pod prysznicem, kabina jest bardzo przytulna dla dwojga ludzi. Jeżeli lubisz otwarte przestrzenie wybierz się na biwak i znajdź na tyle ustronne miejsce by kochać się pod rozgwieżdżonym niebem. Dodaj do życia seksualnego odrobinę spontaniczności, chwyć partnera, gdy tylko wejdzie w drzwi i zrób to z nim w przedpokoju lub gdzie tylko masz ochotę.

2
flirtowanie na plaży
Zróbcie to na inny sposób.

Ile różnych pozycji wypróbowałeś? Możesz wybrać kilka nowych pozycji seksualnych i przećwiczyć je ze swoim partnerem. Kamasutra to niezastąpione źródło pomysłów na nowe pozycje, być może niektóre z nich wywołują u ciebie śmiech, ale mimo to wypróbuj je może się okazać, że dadzą ci mnóstwo przyjemności. Możesz także zainteresować się seksem tantrycznym, który skupia się na takich technikach, które mają na celu zapewnić obojgu partnerom więcej radości, dogłębne przeżywanie i pogłębienie orgazmu. Oczywiście możesz też wymyślić własne pozycje. Spróbuj podłożyć poduszkę pod biodra by zmienić kąt penetracji. Siądź na partnerze, gdy buja się na bujanym fotelu i pozwól by fotel zaprowadził was do orgazmu.

3
masaż erotyczny
Zróbcie coś specjalnego.

Większość ludzi definiuje seks jako stosunek płciowy lub seks oralny, a bardzo mało czasu poświęcają na zrelaksowanie się i inne intymne zabawy, które ucieszą was zarówno w łóżku jak i poza nim. Czy robicie sobie nawzajem masaż pleców lub stóp? Czy karmicie się nawzajem czekoladą w łóżku lub popijacie wino z jednego kieliszka? Czy on kiedykolwiek rozsypuje płatki róż na twoim ciele? Czy ty czasami drapiesz go po plecach w wannie? Seksualne zabawy takie jak te pomogą pobudzić twoją namiętność.

4
seks w łóżku
Róbcie więcej ekscytujących rzeczy.

Czasami prawdziwą przyczyną obumarcia namiętności między partnerami jest fakt, że każde z nich woli robić w łóżku coś zupełnie innego. Może np. chciałbyś by twój partner poświecił więcej czasu na całowanie twoich piersi lub dłuższą grę wstępną, może on chciałby żebyś to ty zainicjowała zbliżenie lub częściej pieściła go oralnie. Być może żadne z was dwojga nie chce się przyznać, że druga osoba robi coś nie tak by jej nie zranić. Wyłóż karty na stół i powiedz otwarcie, co powinien zmienić a co poprawić, aby zwiększyć twoją przyjemność. Wypowiedzenie na głos twoich potrzeb uwolni gromadząca się frustrację.

5
naga kobieta z pistoletem w łóżku
Pozwól działać swojej wyobraźni.

To, co dwoje ludzi robi w zaciszu swojej sypialni to niczyja sprawa. Jeżeli zgadzasz się z tym to najwyższy czas by wprowadzić twoje fantazje w czyn. Seks nie musi być taki jak inni ci mówią, że powinien być. Mamy 21 wiek, możesz przeżywać orgazm na tyle sposobów ile sobie wymarzysz i nadal pozostaniesz grzeczną dziewczynką. Więc co cię powstrzymuje przed zrealizowaniem najdzikszych fantazji? Jeżeli to on zwykle inicjuje zbliżenie zamień się z nim rolami, jeżeli on zwykle jest na górze tym razem ty usiądź na nim. Fascynują cię zabawki seksualne lub filmy dla dorosłych? Możecie wybrać się na zakupy i wspólnie wybrać coś, co wam obojgu sprawi przyjemność. Jeżeli marzysz o tym by być gwiazdą rocka, aktorką lub pokojówką nic nie stoi na przeszkodzie byś kupiła sobie seksowne przebranie i zabawiła się ze swoim partnerem. Seks nie zawsze musi być poważny. Jeżeli możesz się śmiać i świetnie bawić ze swoim partnerem to nigdy nie będziecie sobą znudzeni.

Strona 1 z 3

Powiązane porady

Para całująca się w łóżku
para w łóżku
udawanie orgazmu

Podobne porady

Komentarze (1)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

karlajn
21.12.2012
ja polecam filmy erotyczne. ostatnio odkrylismy z moim chlopakiem na vod enkowym, sa za darmo. jak nie macie to internet. ale wlasnie takie fajne romantyczne z fabula sa lepszym urozmaiceniem niz ostre porno, przynajmniej wg mnie. robia 'nastroj' a nie tylko napalają do stosunku bez emocji