pieszczoty ustami

Jak pieścić kobietę ustami?
Bianka - specjalista Tipy.pl

Usta to tajemna broń mężczyzn. No, w sumie nie taka tajemna, bo bardzo dobrze widoczna. Ale nie wszyscy zdajemy sobie sprawę z potencjału ust. I nie mówimy tutaj o seksie oralnym, chociaż jeśli chcesz być dobrym kochankiem powinieneś dawać swojej kobiecie pieszczoty oralne regularnie. Nie mówimy też o zwykłym całowaniu w usta, bo to już powinieneś mieć opanowane do perfekcji. My wychodzimy dużo dalej. Twoje usta powinny mieć styczność z każdą częścią ciała kobiety. Powinny to ciało całować, lizać, podgryzać, zasysać i robić z nim to, co Ci się tylko podoba. No więc, jakie miejsca na kobiecym ciele, oprócz waginy i warg są żądne męskich ust?
1

Uszy. Uszy są często pomijaną przez panów częścią ciała. Niesłusznie. Znajduje się w nich mnóstwo zakończeń nerwowych, które są znakomicie stymulowane przez usta. Delikatne ich podgryzanie i muskanie sprawi, że Twoja kobieta będzie drżeć z rozkoszy. Ocieraj się ustami o jej małżowinę, ciągnij ją delikatnie zębami. Efekty będą wielkie.

2

Kark. Jeden z najszybszych i najefektywniejszych sposobów na rozpoczęcie gry wstępnej – muskanie karku. Zadziała to nadzwyczaj dobrze, jeśli ją zaskoczysz. Podejdź do niej kiedy zmywa naczynia lub pracuje przy komputerze. Skradaj się cicho, szybkim ruchem zdejmij jej włosy z karku i delikatnie ją pocałuj. Szybko zapomni o wykonywanym zajęciu i będzie chciała więcej.

3

Twarz. Całowanie kobiety po twarzy jest bardo personalne. Możesz przez to okazać swoje uczucia wobec niej. Całując czule i delikatnie kobietę w policzki, czoło, linię żuchwy, nawet w nos i zamknięte powieki wytworzysz między Wami szczególny rodzaj napięcia. Nie liż jednak jej twarzy. Po prostu nie i już. To nie jest seksi. Również jej nie podgryzaj. Jej twarz powinna być traktowana z czułością i pietyzmem.

4

Obojczyk. Gdy ubrania wciąż pokrywają jej ciało, możesz delikatnie odchylić dekolt jej bluzki i pocałować jej obojczyk. Kobiety to lubią. Niektóre z nich mają lekko wystające kości obojczyka, co sprawia, że są one jeszcze bardziej seksi. Zanim więc przejdziesz dalej, skup się na obojczyku, jednym i drugim.

5

Biodra. Kobiece biodra są bardziej wrażliwe na dotyk, niż sobie wyobrażasz. Może dlatego, że znajdują się bardzo blisko jej organów płciowych? Któż to wie. Jednak warto tę wiedzę wykorzystać w praktyce. Nie ważne czy będziesz je całował, lizał czy podgryzał jej ciało będą przechodziły dreszcze rozkoszy, a podniecenie będzie rosło.

6

Piersi. Twoje usta na jej piersiach – to przecież to o czym ciągle myślisz. Ale jeśli zabierzesz się za to niepoprawnie, zburzysz nastrój i nie uzyskasz pożądanego efektu. Całuj, liż i ssij delikatnie jej piersi i sutki. Możesz nawet lekko podgryzać. Pamiętaj jednak, że skóra na jej piersiach, jak i same piersi są bardzo delikatne, więc traktuj je we właściwy sposób. Chyba, że Twoja kobieta lubi, gdy mocno się w nie wgryzasz i ssiesz – ale to zupełnie inna historia. Musisz znać jej preferencje.

7

Pośladki. Zanim jednak zaczniesz pieścić jej tylną część ciała zapytaj ją o zgodę. Niektóre panie nie lubią bowiem, jak próbujesz się – brzydko mówiąc – dobrać im do tyłka. Inne zaś będą bardzo chciały, abyś go całował, lizał i podgryzał. Zapytaj więc partnerki jakie są jej upodobania.

8

Plecy. Delikatne całowanie i lizanie pleców wzdłuż linii kręgosłupa nie jedną kobietę rozpala do czerwoności. Wykorzystaj tę moc.

Strona 1 z 2

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (1)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

Imre
06.07.2010
Kobiety lubią również jak ssie się im palce (u rąk!) i delikatnie całuje wewnętrzną stronę dłoni.