Jak umieścić film na YouTube?
fifi - specjalista Tipy.pl

Istnieje wiele stron internetowych, które pozwalają użytkownikom na publikowanie, ściąganie oraz oglądanie filmów wideo. Najpopularniejsze z nich to YouTube i Video Google . Użytkownicy mogą ustawić uprawnienia do danego wideo i określić czy chcą się nim podzielić z wszystkimi zainteresowanymi osobami czy tylko ze znajomymi. Wiele stron internetowych umożliwia użytkownikom przeglądanie plików wideo w telefonach komórkowych lub innych przenośnych urządzeniach. Jeśli chcesz wiedzieć, jak umieścić film na YouTube, przeczytaj poniższy artykuł.
P

Rzeczy, których potrzebujesz
* Plik wideo (do 10 minut długości i do 2 GB wielkości)
* Konto na serwisie YouTube

1
Wejdź na stronę startową YouTube i zaloguj się na swoje konto używając odpowiedniej nazwy użytkownika i hasła. Jeśli masz konto na Google możesz użyć tego samego logina i hasła do zalogowania się na tej stronie. Nie ma potrzeby zakładania nowego konta.
2
Kliknij w opcję „Prześlij film” znajdującą się w górnej części strony.
3
Kliknij przycisk „Prześlij film wideo” i wybierz miejsce na twardym dysku, w którym zlokalizowany jest plik gotowy do wysłania. Znajdź wybrany plik i kliknij na niego dwa razy. W ten sposób plik zostaje przygotowany do wysłania na stronę internetową.
4
Pojawi się pasek postępu, który pokaże nam stan zapoczątkowanego procesu wysyłania plik
5
Wpisz tytuł swojego filmu, dodaj opis, tagi i kategorię. Wybierz opcję prywatności lub udostępnij plik wideo do publicznego wglądu. Jeśli uznasz film za prywatny, tylko twoi znajomi będą mogli go oglądać.
6
Kliknij w opcję „Zapisz zmiany”. Wszystkie wybrane przez ciebie opcje zostaną w tym momencie zapisane, a twój plik wideo pojawi się w zakładce „Moje wideo” na twoim koncie YouTube. Wideo pojawi się na stronie internetowej dopiero po sprawdzeniu i zaakceptowaniu przez moderatora.
?

Wskazówki
* Możesz zamieścić plik wideo ze strony YouTube na swojej stronie internetowej, wpisując adres strony w polu tekstowym URL pojawiającym się na ekranie z wideo.
* Nie wysyłaj filmów o nieodpowiedniej treści na żadną z witryn internetowych. Zanim podejmiesz jakiekolwiek działania, przeczytaj regulamin.

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (5)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

Klaudia
22.06.2019
Więc jak chce wrzucić np film godzinny z cda, to mam go najpierw ściągnąć na telefon?
Maja
13.04.2018
trochę nie kumam, ale spoks
Mariusz drozd
10.12.2017
fajnie
Michu
27.02.2017
jesteście super
MIKUŚ
13.10.2015
fajnie