wycieniowana fryzurka odwraca uwagę od nosa

Jak ukryć duży nos dzięki odpowiedniej fryzurze?

megaramegara - specjalista Tipy.pl
wycieniowana fryzurka odwraca uwagę od nosa
1 z 8

Jeśli masz duży nos i chcesz koniecznie go ukryć, musisz odwrócić od niego uwagę i skupić ja na bardziej korzystnych cechach swojej twarzy. Istnieje kilka fryzur, które pomogą ci rozwiązać ten problem. Profesjonalny wizażysta z pewnością udzieli ci wskazówek, jak podkreślić swoje oczy i usta, a odwrócić uwagę od nosa. Taniej jednak będzie znaleźć stylową i elegancką fryzurę, która nie tylko będzie pasowała do twojej osobowości, ale dodatkowo zatuszuje twój duży nos.


1
krótka fryzura

Istnieje wiele możliwości stylizacji fryzur, aby zakryć duży nos. Pamiętaj jednak o zasadzie, że krótkie fryzury nie są najlepszym rozwiązaniem. Bardzo krótkie, rozczochrane włosy i fryzury w stylu bob są obecnie bardzo popularne, ale podkreślają one rozmiar twojego nosa.


2
fryzurka tuszująca duży nos - 1.

Stylizacja fryzury. Unikaj prostych i gładkich fryzur, ponieważ podkreślają one niechciane linie twarzy i proporcje nosa. Miękkie, postrzępione fryzury doskonale równoważą całą twarz.


3
fryzurka tuszująca duży nos - 2.

Upinanie włosów. Gładko uczesane i ciasno spięte końskie ogony bezpośrednio podkreślają duży nos. Jeśli jednak chcesz spiąć włosy, zrób to nieco inaczej. Zwiąż włosy luźno u góry, zostawiając nieco kosmyków otaczających twarz. W ten sposób odwrócisz uwagę od nosa, który nie będzie już przykuwał ciekawskich oczu do centralnej części twarzy.


4
fryzurka tuszująca duży nos - 3.

Długość włosów. Kobiety, które chcą ukryć swój duży nos powinny nosić włosy od średniej długości po całkiem długie. Daje to większe możliwości upięcia ich i wyrównania proporcji.


5
fryzurka tuszująca duży nos - 5.

Cieniowane fryzury. Warstwy dodają fryzurze objętości i ożywiają ją, dodatkowo odwracają one uwagę innych od nosa, a skupiając na ustach i oczach. Jak już wspomniano, proste i kanciaste fryzury nie są przeznaczone dla kobiet z dużym nosem.


6
fryzurka tuszująca duży nos - 6.

Pazurki i grzywka. Obecnie grzywki są bardzo popularne. Zachowaj jednak ostrożność decydując się na gładką prostą grzywkę przykrywającą czoło i oczy. Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę przy doborze grzywki to właśnie nos. Zamiast prostej grzywki wybierz luźno opadającą na boki. Zwróć uwagę również na jej długość. Zbyt krótka może jedynie podkreślić rozmiary twojego nosa.


7
fryzurka tuszująca duży nos - 7.

Loki i fale. Miękkie loki nie tylko dodadzą objętości twojej fryzurze, ale dodatkowo zrównoważą twoje rysy. Utwórz loki za pomocą lokówki lub suszarki z dyfuzorem i swobodnie opuść je na ramiona. W ten sposób dodasz swoim włosom objętości i nadasz im niepowtarzalny wygląd.


Strona 1 z 8

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (18)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

Siur
06.10.2014
Chyba bysiem powieil jagbymmial takego kinola.
dajana
06.10.2014
Nos to wystajaca czesc na twarzy i najbardziej widoczna i nie ma sposobu aby go ukryc...jedynym wyjsciem aby zmniejszyc nos to operacja plastyczna
miki
06.10.2014
dziewczyny z dużym nosem są świetnymi kochankami,ech.
lala
06.10.2014
grzywka na bok jeszcze bardziej wydluza nos
nosowaa
06.10.2014
pitu pitu pitu,co za tandetny artykuł,w zaden sposob nie da sie ,,ukryć,, duzego nosa,chyba ze zakrywając twarz włosami:) Spojrzcie na Kayah czy Steczkowką,nie pomoze tu zadna wymyslna fryzura,wielkie kolczyki,czy jaskrawa szminka.Uszy mozna ukryć a nosa nie.
xxx
06.10.2014
Wystarczy kupić okulary zerówki. Przy okazji doda powagi :D
Strejlau
06.10.2014
Świetna porada dla Ani Lewandowskiej.
Ana
06.10.2014
Nie cierpię małych nosów.
Józwa
06.10.2014
Duży nos tuszować? Śmieszne są te małe zadarte noski, dwie dziury do przodu. Albo amerykański (ruski) hero z zadartym noskiem wow. Macho mam mieć halabardę ze stali .. i taki sam nos.
Wujek Coś
06.10.2014
Najlepsza fryzura to fryz wójka coś-a ( ang. Uncle It ) z , rodziny Adamsów :D