Buty na jesień

Jak przygotować się do zakupów obuwia na jesień?
ModaModa - specjalista Tipy.pl

Wraz ze zmianą pory roku, zmienia się także nasz sposób ubierania. Czasem jest to naturalne przystosowanie się do zimnych dni, a czasem chęć wyrażenia swojego stylu i buty nie są wyjątkiem. Jeżeli uważasz, że potrzebujesz jesiennych butów dla siebie lub dzieci, dowiedz się jak kupić najlepsze.
1
Zrób listę ilu par butów będziesz potrzebować i jaki rodzaj. Jeżeli kupujesz buty dla dzieci, weź pod uwagę buty, które będą ubierane do chodzenia po szkole i na salę gimnastyczną oraz te, w których będzie dziecko chodzić na podwórko i do szkoły.
2
Wybieraj buty razem z dziećmi, aby uniknąć niespodzianek typu za małe buty lub źle dopasowane i niewygodne dla twojego dziecka. Albo wyrzutów, że kupiliśmy buty, które naszemu dziecko się nie podobają.
3
Zawsze mierz dokładnie oba buty, gdyż często u większości ludzi lewa stopa jest odrobinę większa od prawej.
4
Zaoszczędzisz czas i pieniądze śledząc ulotki reklamowe i ogłoszenia zanim zacznie się jesienny sezon, z których dowiesz się, jakie buty będą modne tej jesieni i ile będą kosztować. Tym sposobem będziesz mogła wcześniej zaplanować budżet wydatków.
5
Musisz być zorientowana, co jest modne w nowym jesienno-zimowym sezonie. Nie zawsze wszystkie trendy się zmieniają, niektóry fason butów zawsze jest odpowiedni. Buty bez pięty, czy drewniaki to buty zawsze modne na jesień, a zawsze popularne materiały to zamsz, tweed i płótno zazwyczaj w głębokich i mocnych kolorach.
?

Wskazówki
* Większość sklepów zaczyna praktykować oferowanie jednorazowych stopek do mierzenia butów, jeżeli nie możesz znaleźć, zapytaj o nie sprzedawcę. Często jednak są one odpłatne zatem lepiej wziąć sobie je z domu.

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie