zatkany nos

Jak odetkać zatkany nos?

magdaMamagdaMa - specjalista Tipy.pl
gorąca herbata
4 z 6
Pij gorącą herbatę

Picie gorącej herbaty również pomaga odetkać zatkany nos (działa podobnie do inhalacji). Najlepsza będzie herbatka z majeranku.

« Poprzednia Strona 4 z 6

Powiązane porady

ból gardła
syrop z buraka
grypa żołądkowa

Podobne porady

Komentarze (37)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

Artek
28.10.2017
Ja znam tylko jeden skuteczny w 100% sposób na odetkanie nosa. Otóż zatykamy go palcami tak, jakbyśmy chcieli wskoczyć do wody. Następnie zamykamy usta i wykonujemy powolne 3-4 przysiady. Natychmiast poczujecie jak działa na wasze zatoki ciśnie i odtyka nos. Jedyny minus to że pomaga na krótko.
duch
22.03.2017
ludzie katar to inczej sluz ktory produkuje zdrowy organizm jezeli jest go za duzo mamy zatkany nos tyle w temacie welud mnie jest on nie szkodliwy a nawet pomaga oczyscic drogi odechowwe taka jest natura natura stworzyla katr i ona sie go pozbywa
cap
13.03.2017
Jak odetkać nos? Wypuścić kozę-))
AnggelL
30.01.2017
Szczerze, to nie pomaga całkowicie. Kataru nie pozbędziesz się w żaden sposob, ponieważ będzie powracał. Każdy katar trwa do około 7 dni. Tego nie da się zmienić. Polecam używać sztyftu do nosa. Wdychaj go przykładając do 1 dziurki w nosie dopóki się nie odetka. Czynność powtórz przy 2 dziurce nosa i na jakiś czas masz spokój ☺
Arianator
20.01.2017
nie pomaga
andy
09.01.2017
Wypróbujcie mojego sposobu, i dajcie znać czy pomaga tak jak mi. Jest to szybki i niezrozumiały dla mnie sposób na odetkanie nosa. Kładę otwartą prawą dłoń na głowę, z przodu czaszki, tam gdzie czoło się kończy i jest taki dół, trzymam chwilę i nos sam się odetka. Być może to jest jakaś energia. Wypróbujcie.
zielarka
26.09.2016
Płukanie nosa woda z sola☺ poczytajcie na Internecie ☺
natiik
11.06.2016
być może komuś tam nie pomagają ale dla mnie inhalacje są najlepsze i nie kupuje żadnych leków, tylko specjalną sól do inhalowania
Pk
13.05.2016
Uwaga. Zaskocze wszystkich. Zrobilem zabieg na przegrode nosowa i... juz nigdy podczas przeziebienia - nawet tego najgorszego - zadna dziurka od nosa mi sie nie zatkala. Jestem w szoku :)
Edo
18.04.2016
Wszystkie te porady typu inhalacje, wody morskie, olejki, masaże twarzy, możecie sobie wsadzić w dupę. Przy moim zatkanym nosie tak, że nie można było ani trochę przepchać powietrza w obydwie strony, po wypróbowaniu ponad 20 aerozoli pomógł tylko jeden - AFRIN. Jedyny i skuteczny spray na odetkanie nosa! Cała reszta to ściema! Katar alergiczny dopadał mnie tylko jak przebywałem w pewnym mieście w rodzinnym domu, dlatego wyprowadziłem się stamtąd w pizdu i nigdy więcej nie miałem kataru ani alergii.