kostium wampira

Jak przebrać dziecko za wampira?
Rose - specjalista Tipy.pl

Nie będziesz w stanie zliczyć ilości komplementów jakimi zostaniesz obdarzona za wykonanie tego kostiumu. Jest on bardzo łatwy do wykonania, a jednocześnie bardzo finezyjny. Przy użyciu materiałów, które masz w swoim domu możesz przebrać swoje dziecko za wspaniałego wampira. Zatem nie czekaj!
P

Rzeczy, których potrzebujesz
* biała koszula,
* czarne spodnie,
* czarne buty,
* czarne skarpety,
* czarny materiał na pelerynę,
* różowy materiał na podszewkę,
* białe, sztuczne kły (do kupienia tutaj),
* żel do włosów,
* biała farba do twarzy (do kupienia tutaj),
* czarna kredka do oczu,
* czerwona szminka,
* czarna tasiemka.

1
Czarny materiał przyszyj do różowego, niech tworzą jedną całość. Peleryna powinna mieć kształt połowy koła, z wyznaczonym kołnierzem dokładnie w środku koła. Teraz trzeba tylko doszyć tasiemkę, aby móc uwiązać pelerynę wokół szyi. Jeśli masz możliwość to usztywnij kołnierz tekturą, wkładając ją między czarny a różowy materiał.
2
Ubierz swoją pociechę w czarne spodnie i czarne buty oraz koniecznie czarne skarpetki. Do tego niech włoży białą koszulę.
3
Nałóż na twarz dziecka białą farbkę, oczy pomaluj czarną kredą, a usta czerwoną szminką. Czarna kredka przyda Ci się również do tego, aby zaznaczyć nią wyraźną granicę między włosami, a czołem.
4
Na zęby załóż zakupione wcześniej kły. Na włosy nałóż żel i za pomocą grzebienia wyczesz je gładko do tyłu.
5
Na sam koniec załóż przygotowaną wcześniej pelerynę i zawiąż ją wokół szyi za pomocą tasiemki. Twoje dziecko jest już gotowe na bal.

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie