Moda na jesień

Jak skompletować jesienną garderobę mężczyzny?
BlondJaponkaBlondJaponka - specjalista Tipy.pl

Skompletowanie męskiej garderoby, znaczy posiadanie uzupełniających się podstawowych elementów, dzięki którym możesz stworzyć wiele wszechstronnych strojów. W męskiej garderobie powinny znaleźć się garnitury, spodnie, marynarki, płaszcz, podkoszulki, swetry, koszulki, krawaty, skarpety i buty.
P

Rzeczy, których potrzebujesz
* Wymienione wyżej elementy plus,
* Sportową kurtkę,
* Elegancki zegarek,
* Paski,
* Koszule.

1
Kup jeden garnitur, eleganckie spodnie i marynarkę. Najlepiej w neutralnych kolorach tj. czerń, popiele, beż. Będą one odpowiednie zarówno do pracy jak i na spotkania towarzyskie.
2
Wybierz spodnie bojówki, sztruksowe i dżinsowe, a także wełniane. Będziesz mógł je wykorzystać na różne okoliczności.
3
Przy wyborze koszul, możesz wybierać eleganckie zapinane koszule, flanelowe, dżinsowe, sztruksowe, koszulki polo i golf.
4
Dodatkowo nie zapomnij o zapinanym swetrze i kamizelce z lekkiej wełny, opcjonalnie mogą być jednokolorowe lub wzorzyste.
5
Będziesz potrzebował także 1-2 ciepłe swetry, które możesz ubrać na koszule najlepiej w kolorze czarnym, ciemnozielonym lub brązowym.
6
Pomyśl o skórzanych lub zamszowych butach, albo sznurowanych mokasynach. Ponadto potrzebujesz jedną parę butów na co dzień.
7
Poszukaj dobrej jakości płaszcza, który będzie uniwersalny, najlepiej zapinany na guziki. W takim płaszczu będziesz mógł iść wszędzie niezależnie od pory roku.
8
Będziesz potrzebował 10 par skarpet. Ta ilość powinna być wystarczająca na cały tydzień.
9
Krawaty mogą być przeróżne. Kolory, tekstura i cena są dowolne. Uzupełnią każde zestawienie, w zależności na jaka okazję chcesz je dopasować.
?

Wskazówki
* Jeżeli ubierasz garnitur do pracy, potrzebujesz więcej niż jeden. Większość mężczyzn preferuje zakupić 5 garniturów z delikatnym, zróżnicowanym, subtelnym nadrukiem.
* W męskiej garderobie również ważne są dodatki, najlepiej jeden elegancki i jeden codzienny zegarek, zapinki do krawatów, spinki do rękawów koszuli, chusteczki do nosa.
* Okres jesienny jest zmienną porą roku, weź pod uwagę zmienną pogodę ubierając się rano.

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie