Dzwoniąca dziewczyna

Co zrobić, żeby to ona zadzwoniła?
Tomasz 156 - specjalista Tipy.pl

Możesz poświęcić całe życie dzwoniąc do kobiet i zapraszać je na randki, ale taki sposób jest nie tylko pracochłonny, ale jest również stratą czasu. Poniżej przedstawię kilka trików, co robić, żeby dziewczyna zadzwoniła pierwsza.
1
Przede wszystkim musisz uwierzyć, że to możliwe, a następnie musisz uwierzyć, że to normalne. Ty też musisz być zdecydowany, żeby całkowicie zrezygnować z dzwonienia do kobiet i zapraszania je na spotkania. Na początku to może być trochę przerażające żeby chcieć z tego wszystkiego zrezygnować i wkroczyć na nieznane, ale ja przebrnąłem przez trzy miesiące bez rozmów z kobietami przez telefon, bez randek czy choćby bez trzymania ślicznotki za rękę.
2
Musisz sobie stale powtarzać kwestię "Mężczyźni nie dzwonią do kobiet, to one do nas dzwonią" – tak długo aż ją zapamiętasz i w nią uwierzysz. Na początku może to być trochę zwariowane, więc radzę nie przywiązywać do tego wielkiej wagi i zaakceptować to jako rzecz dnia codziennego.
3
Skończ rozmowę z dziewczyną słowami: "Słuchaj, muszę lecieć, ale świetnie się z Tobą gadało, jesteś bardzo sympatyczna i zabawna. Musimy jeszcze kiedyś porozmawiać. Pozwól, że szybko podam Ci mój numer i jeszcze kiedyś pogadamy". Wtedy szybko powinieneś podać imię i numer telefonu. Nie dawaj swojego numeru każdej lasce - tylko tym, którymi jesteś naprawdę zainteresowany. Osobiście nigdy nie poświęcam czasu na rozmawianie z kobietami w barach czy na ulicach. Jeśli mamy porozmawiać dłużej, proponuję spotkanie u mnie, ponieważ to jest najbardziej wygodne miejsce do długich rozmów.
4
Po podaniu swojego numeru powinieneś odejść. Powstrzymaj się od powiedzenia: "Ok., zadzwoń do mnie" albo "Dobra, będę tu i tu o tej i o tej". Nie rób tego. Jeśli tak zrobisz, nie będziesz przestrzegał kroku 1. Musisz uwierzyć, że to zupełnie normalne, że to dziewczyny mają się starać. Po jakimś czasie dojdzie do tego, że pomyślisz sobie: "jeśli zadzwoni, to dobrze, jeśli nie, to nawet lepiej, bo i tak tyle ich już do mnie dzwoni, że nawet nie mam czasu się nad tym zastanawiać". Ale mimo to powstrzymaj się od aroganckich uwag, skromnie to zaakceptuj.
5
Następnym krokiem jest po prostu czekać. Zwykle trwa to od 3 dni do 2 tygodni żeby zadzwoniła. One też mają zaprogramowane dużo bzdur, tak jak faceci, którym kumple i telewizja wmawiają, że muszą wstrzymać się tyle i tyle dni, żeby nie było, że są zdesperowani. To tylko bzdury, bo tak naprawdę nie ma znaczenia kiedy osoba dzwoni i nie świadczy to o niczym. Ale ILE dzwonią to już inna historia. Kiedy kobieta, którą właśnie poznałeś, dzwoni do Ciebie 5 razy dziennie, codziennie, to nie tylko zaczyna denerwować, ale również przerażać. Ale nie ma znaczenia kiedy dzwonią, co więcej: myślę, że im wcześniej, tym lepiej.
6
W tym temacie to tyle. To właśnie jest tak proste. W razie czego, na dole strony jest miejsce, więc jeśli pojawią się jakieś kłopoty, to w komentarzu napisz dokładnie, jak poszło, a ja podpowiem, jak polepszyć wyniki. Czasem nawet mała rzecz potrafi ostudzić wskaźnik wyników, więc bardzo proszę o szczegółowy opis.
?

Wskazówki
* Prowadź normalne rozmowy. Jeśli kobieta nie odpowiada albo nie pokazuje zainteresowania, to oznacza, że ona teraz po prostu nie chce z nikim gadać, czyli to nie jest ktoś, kogo szukasz, więc zakończ tą rozmowę pierwszy i odejdź.

Strona 1 z 2

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (3)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

Konrad
21.01.2013
Napisał to zapewne jakiś trener uwodzenia. NIKOMU nie radzę się tym sugerować.
marz
27.04.2011
Zgodzę się z koleżanką mag. Taki sposób z pewnością może zadziałać na kobiety pewne swej wartości, które nie lubią facetów w kółko wydzwaniających, ale... I one czasem wolą, by ktoś zadzwonił pierwszy i wykonał krok w kierunku nich - zwłaszcza, że nawet silne kobiety bywają tradycjonalistkami wierzącymi, że pierwszy krok powinien zrobić facet. Potem, to już one same zaczną szukać kontaktu ;)
mag
10.02.2011
A ja uważam, że to moze zadziałać na kobiety pewne siebie i niezależne z prostego powodu - My nie szukamy mięczaków tylko twardzieli. I nie chodzi tu o mięśnie lecz psychikę :]. Uważam, że facet powinien dzwonić rzadko lub wcale, ale jak już odbierze telefon to jego głos powinien dać do zrozumienia, że się ucieszył - nie za bardzo, ale jednak :). Tak bym dopełniła tą receptę :).