Wróżenie z wahadełka

Jak wróżyć z wahadełka?
WrozkaWrozka - specjalista Tipy.pl

Jeśli chcesz poznać odpowiedź na nurtujące cię pytanie z pomocą może przyjść ci wahadełko. Wahadełko używane jest już od wieków, jako narzędzie, które pomaga zdobyć różne, niedostępne informacje. Odpowiedzi na wszystkie pytania krążą wokół nas, jednak nie możemy ich dostrzec, dotknąć, usłyszeć ani posmakować za pomocą naszych ludzkich zmysłów - a raczej, zdecydowana większość nas tego nie potrafi. Wahadełko jest czymś w rodzaju anteny, która odbiera różne fale. W tym przypadku odbiera ono energię, która wysyłana jest zarówno przez naszą podświadomość jak również przez wszystko co nas otacza.
P

Rzeczy, których potrzebujesz
* Wahadełko

1
Czym jest wahadełko i jak je zrobić?

Wahadełko składa się z obciążnika oraz z czegoś na czym można go zawiesić. Zarówno obciążnik jak i coś do jego zawieszenia mogą być jakiekolwiek. Jako obciążnika możesz użyć obrączki, kryształu, kamienia, drewnianej kulki itp. i możesz je zawiesić na nitce, srebrnym czy metalowym łańcuszku, lince, żyłce, tasiemce itp. Sznureczek powinien mieć długość około 30 cm. To właśnie jest wahadełko!

2

Oczyszczenie wahadełka przed pracą.


Oczyść wahadełko z energii. Energia, która się w nim skupiła może mieć negatywny wpływ na wynik naszej pracy. Aby oczyścić wahadełko z energii należy umieścić je pod strumieniem zimnej wody albo uderzyć nim o drewniany przedmiot.

3
Jak przygotować wahadełko do pracy i jak je trzymać?

Trzymaj wahadełko w ręce dominującej (dla większości osób jest to ręka prawa) za pomocą kciuka i palca wskazującego - łokieć powinien być skierowany w dół, ręka w nadgarstku zgięta. Wahadełko trzymaj kilka centymetrów (2-3cm) nad wewnętrzną stroną dłoni drugiej ręki na wysokości splotu słonecznego.


Ważna jest też długość sznureczka - dla każdego inna. Aby znaleźć najlepsze miejsce musisz się skupić i wolno wydłużać sznureczek wahadełka, aż wahadełko zacznie się mocno kręcić. W tym miejscu powinniśmy zawiązać supełek na nitce. Punkt ten będzie zawsze ten sam i będzie wyznaczać wysokość na której powinniśmy trzymać wahadełko.

4
Wyciszenie

Skup się i wycisz. Pozbądź się wszelkich zakłóceń dochodzących z zewnątrz. Zamknij okna, drzwi, wyłącz telewizor lub radio. Możesz włączyć jakąś muzykę relaksacyjną, jeśli pomoże ci ona w wyciszeniu myśli.

5
Ruchy wahadełka
Ustalenie ruchów wahadełka

Najpierw upewnij się, że dobrze odczytasz ruchy wahadełka. Za pomocą wahadełka kontaktujesz się ze swoją podświadomością (która wie wszystko, zna również odpowiedzi na wszystkie pytania) a zatem za pomocą wahadełka będziesz odbierać sygnały z niej płynące. Każda osoba, która posługuje się wahadełkiem powinna indywidualnie ustalić określone ruchy.


Odpowiedź pozytywna. Trzymaj wahadełko w ręce dominującej (dla większości osób jest to ręka prawa), kilka centymetrów nad wewnętrzną stroną dłoni drugiej ręki i poproś o ruch pozytywny (dla wielu osób jest to ruch okrężny, zgodny z ruchem wskazówek zegara).


Odpowiedź negatywna: Zawieś wahadełko nad wierzchem lewej dłoni i poproś o ruch negatywny. Dla większości ludzi jest to ruch do przodu i do tyłu, jednak może być ruchem przeciwnym do ruchów wskazówek zegara lub jeszcze innym.


Odpowiedź neutralna: Zawieś wahadełko nad kciukiem. Wahadełko nie powinno się ruszać.


Te czynności należy powtarzać najlepiej przez kilka dni. Na początku wymuszamy pewne odpowiedzi. Później możemy poćwiczyć np. wieszamy wahadełko nad marchewką i pytamy "Czy ta marhewka jest zdrowa?", lub wieszamy nad zepsutym jabłkiem i pytamy "Czy to jabłko jest zepsute"? Zadajemy też pytania na które powinniśmy otrzymać odpowiedzi przeczące np. wieszamy wahadełko nad ładnym jabłkiem i pytamy "Czy to jabłko jest zepsute"? Dzięki takim ćwiczeniom przyszła praca będzie łatwiejsza a odpowiedzi na zadane pytania będą prawdziwe.

6

Przy pomocy wahadełka możesz poszukiwać odpowiedzi na różne pytania jak również możesz szukać wody, zaginionych przedmiotów lub ludzi, wyznaczyć najlepsze miejsce do zamieszkania lub zbadać czy dany produkt (np. żywnościowy) jest dla ciebie dobry.


Zadawanie pytań i wróżenie


Zadaj w myślach pytanie, na które szukasz odpowiedzi. Postaraj się je wyobrazić. Skup się na nim i pozwól, aby przez chwilę to pytanie zaprzątało ci głowę. Następnie się wycisz i pozbądź się z umysłu wszelkich myśli.


- Jeśli chcesz sprawdzić czy jakiś produkt jest dla ciebie dobry wówczas połóż dany produkt na stole a obok niego swoją lewą rękę. Trzymaj wahadełko pośrodku nad nimi w odległości kilku centymetrów i koncentruj się na danym pytaniu. Z ruchu wahadełka dowiesz się czy jest on dla ciebie dobry (w większości przypadów w takiej sytuacji ruch okrężny oznacza, że produkt jest dla ciebie dobry, zaś ruch oddzielający twoją rękę od danego produktu oznacza, że jest dla ciebie niewskazany).


- Jeśli chcesz otrzymać odpowiedź na pytanie dotyczące twojej osoby, wówczas powieś wahadełko nad lewą dłonią i skup się na pytaniu. Pamiętaj o wyciszeniu umysłu oraz wyzbyciu się z niego wszelkich zakłucających myśli.

Strona 1 z 3

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (4)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

Gagatek
24.10.2016
Trzeba zwrócić uwagę na polaryzację palców. U kobiet prawa ręka kciuk -, wskazujący +, środkowy -, serdeczny +, mały - . U lewej ręki jest odwrotnie. Kciuk +, wskazujący -, środkowy+, serdeczny -, mały +. u mężczyzn prawa ręka: Kciuk +, wskazujący -, środkowy+, serdeczny -, mały +. Lewa ręka: kciuk -, wskazujący +, środkowy -, serdeczny +, mały - .. Dlatego też u kobiet ruch zgodnie ze wskazówkami zegara oznacza nie a przeciw nie do wskazówek zegara tak.U mężczyzn natomiast jest odwrotnie. Znaczenie ma też czy np na zdjęciu nad którym trzymamy wahadełko widnieje mężczyzna, czy kobieta. Niestety na żadnej stronie internetowej przy wyjaśnieniu jak używać wahadełka te informacje są pomijanie.
Michał
13.10.2016
Z wahadła korzystam od czasu do czasu kiedy nie mogę się zdecydować na konkretny zakup lub działanie, ale mam już przypuszczenia odnośnie prawdziwości danego zagadnienia. Nie traktują wahadła jako wyroczni, gdyż jak zauważyłem, kiedy jestem zły odpowiedzi są inne niż kiedy jestem wyciszony. Mam pewne przypuszczenia, że wahadło jest reprezentacją tego co czuje wnętrze człowieka. Jak do tej pory sprowadzałem pytania do takiej formy, że odpowiedź na tak oznacza ruch w kółko a na nie ruch na boki. Dzisiaj zauważyłem, że doszła trzecia odpowiedź tj. ruch w kółko w lewo (zawsze występował tyko w prawo). Zastanawia mnie co oznacza ten nowy ruch i czy są jeszcze inne np. machanie do przodu i do tyłu zamiast tylko na boki. Moje wahadło to bardzo mały kryształ górski o 6 niesymetrycznych ścianach i ładnie ściętym początku. Zawieszony jest na zwykłym sznurku naturalnym.
Chochoł
03.03.2015
Gramatyka, gramatyka !! +marhewka+, +zakłucających+, przypadów - tu zjadł literę 'k'
#16877
12.01.2013
Raz byłam u pewnej osoby która wróżyła za pomocą czegoś takiego i powiedziała mi kilka rzeczy które później się sprawdziły, od wtedy intryguje mnie działanie tego przedmiotu. Bardzo ciekawy artykół na ten temat ; )