Tutaj jesteś: Kultura i Społeczeństwo > Savoir-Vivre > Sztuka konwersacji > Jak poderwać dziewczynę?
Jak poderwać dziewczynę?

Jak poderwać dziewczynę?

Stopień trudności: umiarkowane
, specjalista Tipy.pl
 4.6/5 (448 ocen)
Oceń 
Udostępnij
Podrywanie dziewczyn nie jest sprawą łatwą. Wiedza na temat płci pięknej jest bardzo szeroka jednak jest to wiedza wyłącznie teoretyczna. W praktyce każda dziewczyna jest inna, zatem w zależności od jej wieku, wykształcenia i zainteresowania sposób podrywania jest inny. Metody podrywania opisane są w wielu miejscach w sieci, jednak tutaj możesz dowiedzieć się o tych podstawowych, które mają największą szansę powodzenia.
Rzeczy, których potrzebujesz:
Opanowanie, Pewność siebie
1
Pozwól dziewczynie mówić

Pozwól jej mówić


Nie mów za dużo o sobie jeśli ona Cię o to nie spyta. Pozwól jej mówić a jeśli nie chce (ponieważ jest nieśmiała) nakłaniaj ją do tego poprzez zadawanie pytań. Pytania powinny być ogólne a nie wścibskie. Mówiąc za dużo o sobie czy przerywając jej w mówieniu i zmienianiu tematu dasz jej do zrozumienia, że tak naprawdę ona zupełnie Cię nie interesuje.


Jeśli mówisz coś zwracaj uwagę czy ona wydaje się być zainteresowana danym tematem. Jeśli będziesz podejrzewać, że nie to jak najszybciej zmień temat.


Obserwuj uważnie otoczenie w którym aktualnie znajdujesz się z dziewczyną. W naturalny sposób komentuj różne zaistniałe w danej chwili sytuacje i zapytaj ją o zdanie na ten temat. Bez względu na to gdzie się znajdujesz, zawsze jest co skomentować. Jest to przydatne, gdy zapadnie niezręczna cisza.

2
Naucz się słuchać

Słuchaj uważnie


Słuchaj uważnie co ona mówi. Nigdy nie przerywaj ponieważ dziewczyna szybko straci Tobą zainteresowanie. Pozwól jej mówić jeśli tylko chce. Każdy lubi mówić o sobie, o swoich przeżyciach, przygodach czy osiągnięciach. Słuchaj nawet gdy zaczyna opowiadać Ci o swojej pracy i jej drobnych szczegółach, które tak naprawdę w ogóle Cię nie interesują.


Umiejętność słuchania to również okazanie zainteresowania oraz zaangażowania w to, co mówi inna osoba. Wyczuwaj również ton jakim mówi. Zadawaj pytania: Naprawdę? Jak to się stało? Dlaczego? W jaki sposób? itp. Kobiety uwielbiają, jeśli mężczyzna przywiązuje uwagę do detali ich opowieści i wydaje się nimi naprawdę zainteresowany.


Pamiętaj, aby patrzeć jej w oczy gdy do Ciebie mówi.

Jak poderwać chłopaka w szkole?
Jak oczarować faceta (męski punkt widzenia)?
Jak poderwać faceta?
Jak zagadać do chłopaka?
Wskazówki
  • Im bardziej będziesz pewny siebie tym większe będziesz mieć szanse na poderwanie dziewczyny.
3
Utrzymuj kontakt wzrokowy

Kontakt wzrokowy


Utrzymuj kontakt wzrokowy. Patrz jej prosto w oczy, zawsze gdy ona coś mówi oraz wtedy gdy zadajesz jej jakieś pytanie. Nie jest wskazane wpatrywanie się przez cały czas. Kontakt wzrokowy powinien być utrzymany około przez 70-80% konwersacji. Silny kontakt wzrokowy sprawi, że będziesz wydawać się jej bardziej atrakcyjny.


Oczy są zwierciadłem duszy. Po oczach można rozpoznać czy ktoś kłamie lub coś ukrywa. Bądź zawsze szczery podczas podrywania dziewczyny. Nie wymyślaj nic, aby jej zaimponować ponieważ skutek podrywu może być przeciwny do zamierzonego.

4
Język ciała

Mowa niewerbalna mówi więcej niż słowa.


Nie garb się, nie patrz pod nogi ponieważ taka postawa wywołuje negatywne wibracje. Jeśli będziesz stać wyprostowany będziesz wydawać się większy i lepiej zbudowany. Zauważ, że w przyrodzie aby zaimponować samicy, samce się puszą, napinają (np. paw) i często wykonują całe tańce godowe. Samice wybierają osobników silnych, którzy mogą dać jej silne i zdrowe potomstwo. Podobnie jest wśród ludzi, chociaż w tym przypadku siła i budowa mężczyzny nie jest najważniejsza. Tak czy owak zrobisz na niej lepsze wrażenie jeśli Twoja postawa będzie “dumna”.


Nie krzyżuj rąk ponieważ będziesz sprawiać wrażenie osoby, która ma coś do ukrycia i nie jest zupełnie szczera.


Staraj się powtarzać jej ruchy. Jeśli ona sięga po filiżankę kawy, zrób to samo. Jeśli przeczesuje palcami włosy - powtórz jej ruch. Takie naśladowanie ruchów da jej podświadome przeczucie, że jesteście podobni do siebie - nadajecie na podobnych falach. Zwróć uwagę, że zawsze lubimy osoby, które są podobne do nas samych. Dobieramy sobie przyjaciół na zasadzie podobieństwa.


Staraj się kierować swoje ciało w jej kierunku. Jeśli masz założoną nogę na nogę pamiętaj aby noga ‘na górze’ była skierowana w jej kierunku. Taka otwarta postawa w kierunku osoby z którą rozmawiasz daje jej poczucie, że dobrze się czujesz w jej towarzystwie i jesteś zainteresowany dalszą konwersacją.


Zobacz film “Joe Black” - jedna z pierwszych scen pokazuje podryw idealny.

5
Uśmiech

Uśmiechaj się


Uśmiech świadczy o Twoim optymizmie, dobrym ustosunkowaniu do świata oraz pewności siebie. Szczery uśmiech pozwoli jej się zrelaksować oraz sprawić, że będzie otwarta i chętna do zawarcia nowej znajomości. Każda kobieta kocha uśmiechniętych mężczyzn. Powaga czy znudzona mina zniechęcą do Twojej osoby wszystkich w okół a już na pewno nie przyciągną uwagi interesującej dziewczyny.


Uważaj jednak, aby Twój uśmiech nie był wymuszony ponieważ zamiast uśmiechu na Twojej twarzy pojawi się niemiły grymas. Uśmiech zawsze musi być szczery.

6

Nie wahaj się.


Będzie to oznaczało dla niej, że czujesz się pewnie. Pokaż jej, że jesteś mężczyzną, który wie czego chce i bez oporów dąży do wyznaczonego celu. Pamiętaj, że jeśli uwierzysz w to, że uda Ci się ją poderwać to tak się stanie. Twoja wiara w sukces sprawi, że będziesz pewny każdego swojego ruchu i słowa co przełoży się na zdobycie zainteresowania dziewczyny.

7

Nie wierć się


Wiercenie i kręcenie się w miejscu świadczy o Twojej nerwowości oraz fakcie, że nie czujesz się dobrze w danej sytuacji. Nie możesz pozwolić na okazanie swojej słabości. Musisz być pewien siebie, emanować tą pewnością i czuć się jak ryba w wodzie podczas podrywania. Jeśli dziewczyna zauważy, że się boisz czy denerwujesz wówczas istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że się zamknie w sobie i nie będzie skora do okazania swoich prawdziwych emocji. Zwracaj uwagę na swoje ruchy - powinny być takie jak zwykle. Musisz czuć się wyluzowany i pozytywnie nastawiony do zawarcia nowej znajomości. Dziewczyna szybko dostosuje się do Twojego zachowania oraz zacznie żałować, że Cię wcześniej nie poznała.


Pamiętaj, dbaj o samopoczucie dziewczyny z którą rozmawiasz. Jeśli ty będziesz wyluzowany to ona też. Jeśli okażesz zdenerwowanie ona szybko to wyczuje i zacznie się męczyć podczas rozmowy z Tobą.

8

Ton głosu


Ton Twojego głosu jest bardzo pomocnym narzędziem służącym do wywarcia zaplanowanego wrażenia oraz odpowiedniej reakcji. Baw się swoim głosem. Akcentuj, moduluj głos - zainteresuj ją tym o czym mówisz. Nie mów wszystkiego monotonnie ponieważ dziewczyna szybko poczuje się znudzona. Wyobraź sobie, że jesteś na wykładzie z jakiejś dziedziny biotechnologii. Jeśli wykładowca będzie mówił monotonnie, bez prawidłowej artykulacji dźwięków szybko zaśniesz. Natomiast jeśli będzie mówił z werwą, czuł to co mówi całym swoim ciałem, wówczas temat zacznie Cię bardzo interesować, nawet, gdy będzie on najnudniejszy na świecie.

9
Zachowaj dystans

Zachowaj odległość


Pamiętaj, aby zanadto nie zbliżać się do dziewczyny. Każdy ma swoją strefę prywatną, której nie należy przekraczać. Przestrzeń ta nazywa się dystansem indywidualnym i rozciąga się wokół każdej osoby na odległość wyciągnięcia ręki. Do tej przestrzeni wpuszczamy jedynie osoby, które bardzo dobrze znamy i z którymi czujemy się bezpiecznie. Naruszenie tej odległości spowoduje, że dziewczyna zacznie czuć się niekomfortowo co może wywołać jej złość a nawet agresję. Poczekaj, aż sama będzie chciała bardziej zbliżyć się do Ciebie.

Wskazówki
  • Im bardziej będziesz pewny siebie tym większe będziesz mieć szanse na poderwanie dziewczyny.
 4.6/5 (448 ocen)
Oceń 
Udostępnij
  • Komentarze Tipy.pl (93)

Nie będzie widoczny na stronie
 
ferdi - 2017-06-16
Hehe, pierwsze dwie rady: pozwól jej mówić i słuchaj uważnie :) Czyli wychodzi na to, że kobiety lubią mówić i być słuchane :) Niby banał, ale sam też stwierdzam, że tak rzeczywiście jest :) Ale chyba jeszcze ważniejsza rzecz, to zrozumieć kobietę. Bo można słuchać, jednak to nie wystarczy z reguły, dziewczyny mówią, wprawdzie nie szukają rozwiązania problemu, ale potrzebują zrozumienia. I to co one mówią, musimy zapamiętać, nie może być tak, że ona mówi, a my tylko udajemy, że słuchamy, a tak naprawdę wygląda to tak, że jednym uchem słuchamy, a drugim wypuszczamy. Bo to wtedy tak do końca nie działa. Ale żeby zrozumieć kobietę, trzeba mieć coś z nią wspólnego. Bo ja nie wyobrażam sobie, że dziewczyna będzie mi opowiadała na przykład o paznokciach, o ubraniach, a ja udaję, że ją słucham i rozumiem. Wspólne tematy są bardzo ważne. Zanim spotkam się z dziewczyną, zawsze sprawdzam w pierwszej kolejności właśnie to, jak rozpoczynam kontakt z dziewczyną na mydwoje, właśnie to jest pierwsze co sprawdzam. Czy mamy wspólne zainteresowania, w jakim stopniu do siebie jesteśmy dopasowani, no i przed spotkaniem rozmawiam z nią przez portal, to też weryfikuje czy potrafimy ze sobą rozmawiać. A jeśli potrafimy, to o słuchanie i zrozumienie będzie o wiele łatwiej... :)
Jean - 2017-03-24
Siemka laski ;)
MikolajBorowczak - 2017-02-22
Taka loske poderwalem ze to koniec doble lady to sa
agata - 2017-02-06
Drodzy panowie! Już nie musicie sie tak męczyć z wyrwaniem panny haha! Z tym poradnikiem wszystkie bedą wasze
Jsjsj.s. - 2016-07-20
LadyKiller człowieku czytasz w myślach, po co podryw po co jakieś obliczenia "czy juz powinienem" jakieś nudne ustawione sztywne spotkania, lepiej byc sobą i od razu wiadomo czy do siebie pasujecie itp.
Jesli to ta jedyna, oboje to czujecie i od pierwszego spotkania jest chemia to nie jest potrzebny jakis podryw, a jeśli to jednak nie ta jedyna i męczycie się oboje- to nara(przecież gdzieś może czekać na ciebie właśnie ta pierwsza). Jeśli naprawdę cos miedzy wami jest to pierwszy krok zrobi się sam:)
I zgadzam się, są dziewczyny które i tak bedą niedostępne mimo ze chcą itp. jeśli same nie wiedza czego chcą najlepiej dać sobie spokój po co się męczyć.
I pisze to dziewczyna (oczywiście to tylko moje zdanie)
http://jakpoderwacdziewczyneporadnik.pl - 2016-05-02
Jak korzystałem z tej strony i jestem bardzo zadowolony bo działają te rady a te są rzeczywiście bardzo słabe
Nienormalnydlainnych - 2016-04-29
Drogi radco złotego środka na podryw Ty chyba pomyliłeś odbiorców takie rady to politykom na wiecach sie przydadzą:) i bez obrazy :)
Nie ciało jest seksi dla kobiety a umysł.
Wiec pokaz ze go używasz a nie sypiesz regułkami i sie spinasz a jeśli Ona nie zaakceptuje twego wyglądu wizualnie to chociaż będzie Cie uważać za mądrego faceta ale nie w jej typie. Poprostu bądź sobą i na maksa szczery od samego początku nawet jeśli twe auto to tylko auta pana prezydenta:) ( miejska komunikacja)
To zawsze będziecie mieli chociaż o czym pogadać a nie bedziesz sie wysilal co teraz jeżeli Cie zapyta o to czy byłeś w teatrze jak nie to mów "nie " to nie obciach a wręcz możesz poznać dzięki niej cos nowego i to jest fajne:) czy nie ?
#uśmieszek - 2016-03-29
Wątpie żeby jakaś laska na to poleciała. Te rady są beznadziejne. Już wole patrzeć na kolegów jak oni podrywają dziewczyny niż korzystać z tych rad
Mikołaj - 2016-01-02
chce poderwać dziewczynę
Piżmak - 2015-11-23
Każda kobieta jest inna, więc trudno jakąś złotą metodę opracować. Ze swojej strony polecam fajne artykuły ze strony uwodzenieuk.com gdzie jest sporo porad na temat podrywania i ogólnie relacji damsko-męskich.
... - 2015-10-19
Punkt 4 jest dla mnie debilny! Nie chciałabym aby chłopak mnie nasladowal bo bym sie czuła niezręcznie i bałabym sie ruszyć
EdmundZdun - 2015-10-02
Serwis randkowy Lamini.pl jest naprawdę super. Dzięki za polecenie tego super portalu randkowego! Przeczytałem Wasze komentarze i od razu założyłam tam konto. Jestem bardzo zadowolony. Świetne fotki dziewczyn
Paweł - 2013-08-12
Panowie, apeluję nie czytajcie tego artykułu - zwłaszcza ostatniej części zachowaj odległość. Jeśli nie przekroczymy jej strefy komfortu poprzez najpierw neutralny dotyk ręki/nadgarstka przez 2-3 sekundy to jak ją będziemy chcieli pocałować to naturalną reakcją będzie że to jeszcze za wcześnie. Bardzo zły artykuł
poulette - 2012-08-21
Czemu mężczyźni mówią,że dziewczyny są trude do "poderwania"?Jak chłopcy/mężczyźni przeklinają albo piją przy dziewczynach to czemu potem wszyscy się dziwią (oczywiście nie mówię o wszystkich :> )
Dziwacki - 2012-04-10
Jeśli nie czujemy się na siłach, aby zawrócić w głowie atrakcyjnej dziewczynie, warto wg mnie rozważyć skorzystanie z porad specjalisty. Sam tak postąpiłem i teraz już nie stanowi dla mnie problemu zainicjowanie znajomości z piękną kobietą :) Pomógł mi w tym Marcin Szabelski, oto link do jego bloga: http://blog.marcinszabelski.pl
Krikers - 2012-04-06
Prawda. Kobiety mogą czuć się lekko urażone że temat tyczy się podrywania ich. Jednak te zasady wpływają na wszystkich, także i na mężczyzn. Zgadzam się ze wszystkim i pozdrawiam wszystkie kobiety ;)
niezapominajka88 - 2012-03-23
Po pierwsze, dlaczego zjadasz przecinki...? ;* Po drugie - nienawidze slowa ''podryw''; to brzmi po prostu zle i zle mi sie kojarzy - z facetami, ktorzy chca byc macho i ''zaliczyc'' jak najwieksza ilosc kobiet, rozkochac ja w sobie, aby potem porzucic i tak dalej... To nie sa mezczyzni, to sa... s***y ... ;/- ;* Powiedzmy raczej - zaloty... ;-) I tylko na powaznie... I nie traktowac kobiety przedmiotowo. Z jednym tylko sie zgodze - kontakt wzrokowy jest bardzo istotny. Brak takiego kontaktu swiadczy o braku szacunku wobec rozmowcy poprzez okazywanie braku zainteresowania - a jesli nie jest sie zainteresowanym rozmowa na dany temat w danej chwili, to przynajmniej nie nalezy tego okazywac np. przerywajac czy przybierajac znudzona mine, unikajac patrzenia w oczy rozmowcy itd., zeby rozmowca nie czul sie ignorowany, zeby nie czul, ze jego slowa wchodza nam jednym uchem, a wylatuja drugim, ze tylko marnuje czas, mowiac do nas... Jedyny wyjatek, jaki usprawiedliwia brak kontaktu wzrokowego jest w przypadku osoby z Aspergerem, bo przy Aspergerze wlasnie czlowiek nie jest w stanie utrzymywac kontaktu wzrokowego, to jest niekontrolowane i osoba chora nie ma na to wplywu. Ale poza tym, o ile nie wiem o kims, zeby mial Aspergera, to wymagam od niego kontaktu wzrokowego, w przeciwnym razie odbieram to jako brak szacunku poprzez dawanie mi do zrozumienia, ze sie nie licze, ze jestem nikim, ze moje slowa nie maja zadnej wartosci, ze rozmowca nie jest zainteresowany poznaniem mnie i moich problemow, mojej osoby - poznaniem mnie jako czlowieka - wniosek z tego taki, ze moze mu chodzic o cos innego (kiedy mam do czynienia z mezczyzna), a to juz wystarczy, zeby sobie odpuscic tak plytka znajomosc. ;*
Glorin - 2012-02-20

Oj, nie każda, przyjacielu, nie każda...

ula1988 - 2012-01-23

Myślę ,że nie ma dokładnej rady na podryw , każda kobieta jest inna. Na pewno liczy się to by szanować dziewczynę i pokazać jej , że Wam na niej zależy. Przede wszystkim też trzeba pamiętać , żeby być sobą , a nie udawać kogoś kim się nie jest. Dziewczyna na pewno to doceni.

ula1988 - 2012-01-23
Jeśli chodzi o to żeby za bardzo się nie zbliżać do dziewczyny , to jestem za ! Nie każda kobieta sobie życzy aby mężczyzna co dopiero poznany , zbliżał się do niej za bardzo.
PIsze czytelniczka - 2011-12-17
Co za bzdury
egon - 2011-12-06
kontakt wzrokowy - a to na cycki już nie można się gapić :P
nik - 2011-11-08
Faceci powinni byc otwarci i oni powinni robic pierwszy krok.a najwazniejsza cecha jest usmiech,kontamt wzrokowy,rozmowy i przebywanie w miejscach gdzie znajduje sie sympatia....a odnoszac sie do powyzszych komentarzy to kobiety nie sa wcale takie zle,widac ze.nie ktorzy nie dostali kiedys drugiej szansy i teraz oczerniaja kobiety...


pisze: KOBIETA
kochanaa134 - 2011-10-27
Trzeba przynajmniej utrzymać kontakt wzrokowy i rozmowee tyle Ci radzę i nie zanudź jej XD

Życzę powodzenia ;p
nik - 2011-10-15
moim zdaniem są to dobre wskazówki...sama jestem dziewczyną i wydaje mi się że wielu chłopaków nie wie o tym jak się powinno zachować...gupieją i wygadują bzdury na widok dziewczyny...w pewnym stopniu to cenne rady...i radze skorzystać...szkoda że moja sympatia o nich nie wie...;)
aśka - 2011-08-15
Te wskazówki są równie dobre dla kobiet jak i dla facetów i nie tylko na podryw takie zachowanie zawsze będzie dobrze świadczyć tobie. Pisze to dziewczyna :)
LadyKiller - 2011-04-03

Mi już wisi to całe podrywanie. Po co podrywać?

Jeśli potem są o to pretensje i same baby nie wiedzą co da i m szczęście.

Nie ważne jak bardzo chciałbyś uszczęśliwić kobiete, one i tak sądzą o nas że jesteśmy egoistami w lóżku i w życiu. A przez to ranią porządnych i skazują ich na złą drogę.

Serce można wieć wielkie, ale ona i tak pomyśli , że myślisz tylko wackiem.

A jeśli mówisz z nią o seksie i o tym że masz "dużego" bo chcesz ją uprzedzić, żeby jej nim nie skrzywdzić, to ona i tak zrobi z ciebie zboczeńca ,szowiniste i wszystko co najgorsze.

Kobiety same muszą nauczyć się co to miłość i co to znaczy kochać by docenić, a ja nie zamierzam chodzić z wieloma na pokaz, jak pudel na smyczy.

LadyKiller - 2011-04-03

Żal?

A co ma na nie na nie działać.

Zwierzętami są ale mają mózgi, więc niech nie kierują się chemią tylko.

Żałosne są dziewczyny, które nie potrafią kochać i dają się robić w banbuko przez facetów.

Zamiast wierzyć w los i nadużywać słowo "żal" nie wiedząc kiedy go używać, to powinnyście się zastanowić co jest naprawdę ważne w życiu.

Żalu powinny używać panienki które robią sobie sweet focie z powodu komplesków i popędów narcystycznych.

Potem się dziwicie, że macie źle w życiu i że wszyscy faceci stają się świniami z waszej winy.

kerhdfh - 2011-04-01
żal, to nie działa na dziewczyny, wiem bo sama nią jestem.
jurij885 - 2011-03-30
mnie obchodzi raczej co powiedzieć a nie jak powiedzieć
LadyKiller - 2011-02-28
Rady dla kogo? A jaki cel ma mieć owy podryw?
Zamiast podrywać to lepiej być sobą i znaleźć taką która pokocha, a nie poleci na grę aktorską...Chyba że ktoś nie szanuje kobiet,ich czasu i swojego.
robert35 - 2011-02-25

Nie wierzę w jakiekolwiek poradnictwo:)

andrzej - 2011-01-04
hmm co mi szkodzi sproboje ;]
Ziuta - 2010-12-26
moim zdaniem to wcale nie jest takie trudne.
1.zwrwcaj się do niej po imnieniu (zdrobniale np. Kasiu Magduś itd.), chyba że zobaczysz że nie lubi tego
2.bądz miły
3.spytaj się jej "co się stało?" nawet gdy nie widać tego po niej
4.mów "chodz do mnie na kolano" "daj buziaka" "ładnie dziś wyglądasz" TYLKO NIE BĄDZ NACHALNY
Trueman - 2010-12-22

Ten artykuł to chyba miks wiedzy z wosu i jakiś tam poradników na temat komunikacji międzyludzkiej. Dużo w nim prawdy jest ale co jest do wszystkiego, to jest do niczego. Np. ostatni punkt jest totalnie nietrafiony. Już na samym początku powinno się przyzwyczajać kobietę do swojego dotyku i bliskości. W sumie można by było zamienić tytuł na "Jak zachowywać się na rozmowie kwalifikacyjnej" i wtedy treść by pasowała idealnie.

jak poderwać kobietę

wierzba - 2010-10-24
Wszystko się zgadza według mnie.Robiłem podobnie zanim to przeczytałem i działa.
kasia30516 - 2010-10-12
moim zdaniem . to sa lekkie brednie ...
wystarczy ze nie bedizesz jej dokuczac , i beidies zmiły i oczywsicie zrobis zpierwszy krok ; D
dziewczyna podrywana - 2010-06-22
co za glupoty !! Tylko 6 i 8 sie zgadzają ! Nic wiecej !! zenada!! Chlopaki nie bierzcie przykladu z tego artykulu
jakzdobywac.pl - 2010-05-14
Nie wiesz jak poderwać dziewczynę? Wyobraź sobie, że za miesiąc o tej porze możesz już być z osobą, która wpadła Ci w oko... www.jakzdobywac.pl

Robert Marchel
Jak zdobyć osobę, którą kochasz albo której jeszcze nie znasz.
adam makowski - 2010-04-09
sunny,
mysle, ze nie byles na szkoleniu w tej szkole RMSU
tylko jestes z konkurencji u starasz sie nieudolnie robic złą reklamę.
Jesli sie myle to podaj swoje nazwisko i imie, a przedstawiciel, ktory sie przed chwila wypowiedzial to zweryfikuje.
Szczerze to żal mi takich ludzi jak ty..
pozdrawiam
ivo - 2010-04-09
Jestem przedstawicielem wymienionej w komentarzach szkoly uwodzenia RMSU. Co tu duzo mowic - niezmiernie przykre jest to, ze jest coraz wiecej osob, ktore uwazaja, ze przez czarny PR uda im sie zrazic do nas ludzi. Czy naprawde nie lepiej skoncentrowac sie na budowaniu pozytywnego wizerunku calej branzy? Sunny, kimkolwiek jestes skup sie na swoich sprawach promujac swoje uslugi w ciekawy, wyrozniajacy sie sposob. Czy naprawde myslisz, ze ludzie beda chcieli pojsc do innych szkol po przeczytaniu tego typu szykanowania?
Bastard - 2010-04-08
Podrywanie kobiet jest proste, a w internecie znajdziecie w chuj stron, które prowadzą teoretycy. Ludzie układający beznadziejne teorie co nigdy nie widzieli cycków (poza redtube). Mam teraz dziewczynę a kiedyś byłem frajerem. Poradziłem z tym sobie. Szukałem niedawno stron na których można poczytać o naturalnym uwodzeniu i znalazłem fajnego bloga pod dziwną nazwą: Seduce Her Ass! Macie tu linka: http://seduceherass.blogspot.com/

Chłopaki wymiatają!
Tadzik - 2010-04-07
Kurde, to wy tez jesteście proste ;]]
Jola - 2010-03-26
A ja to bym chciała, żeby ktoś w końcu powiedział do mnie coś oryginalnego, a nie cały czas te same teksty z poradników....:/
Sunny - 2010-03-12

[komentarz usunięty na życzenie firmy rmsu]

Konrado87 - 2010-03-06

Ja ze swej strony mogę polecić genialną lekturę:

http://www.poradniki.tylkodobre.com/dla-doroslych/23-tajemnice-najwiekszych-uwodzicieli.html

Jak dla mnie najlepsze kompendium wiedzy o podrywaniu.

polecam i pozdrawiam

pawelo - 2010-03-03
jeżel na lekci dziewczyna się z tobą drażni lub cię kopie to prubuje cie poderwać 9 latek pawel
kapihero - 2010-03-01
wy to macie zryte łby...nie mozęcie sie bac podchodzisz i gadasz i tyle jesli jestes w szkole to starasz sie czesto patrzec jej w oczy (kontakt wzrokowy) tak aby ona to odczula(juz bedzie wiedziec ze cos sie swieci)zawsze jesli ona czegos potrzebyje postaraj sie jej to dac/porzyczyc najpierw musisz sie do niej zbliżc a nie odrazu pytac o chodzenie to by bylo glupie pozdro mozecie pisac na gg:13738723 postaram wam sie pomuc (tak na boku jestem jaszcze astolatkiem 15 lat :D) ]nie piszcie ze pisze z bledami bo to wiem:D
KYZIU - 2010-02-22
jak zagadac do dziewczyny ktora jest starsza o rok i jest popularna w szkole ???? opiszczie plis
Knor - 2010-02-15
POMOCY ja pisałem z laska o rok starsza i dałem plame i teraz nie wiem jak to odkręcic nie wiem co napisac HELP
nikolas - 2010-02-11
mam taki problem chce poderwac dziewczyne z klasy ale problem w tym ze ona jest boxerkom i od niej pare razy dostalem w pysk ale chce ja jeszcze raz zaprosic na pizze czy do kina wiemze lubi blondynow wysokich dlugie wlosy nie az tak dlugie ze do dupy siegaja tylko taki po szyje musi miec niebieskie oczy i dobrze i modnie sie ubierac jej hlopak kiedys byl piec razy ladniejszy niz opisuje hodze do 2 klasy gimn prosze piszcie aha i jezcze ten wymazony hlopk musi byc hudy
mleko - 2010-01-31
mam problem bo podoba mi sie dziewczyna ale nie wiem jak ja zagadac pomozcie
percury - 2010-01-25
Elo,
ja szukam dziewczyny z Dolnegośląska mam 13 lat pisać na gg:3075665. Dziękuje. xD
Lola - 2010-01-22
"Słuchaj uważnie co ona mówi. Nigdy nie przerywaj ponieważ dziewczyna szybko straci Tobą zainteresowanie." najwidoczniej nie warta jest zainteresowania... to tak jakby mowic do slupa. lepiej jest podyskutowac
Dohsky - 2010-01-20
mam problema jestem w 4 klasie a ona 6
moniś - 2010-01-16
porady nawet , nawet .. niezgodze się tylko z tym zakładanie nogi na nogę. Jednak nie lubimy gdy chłopcy tak robią.. . Idealni chłopcy muszą przeważnie słuchać , i być otwartymi .. nie robić z prostego pytania od nas (dziewczyn) do nich (chłopców) , wielkie tajemnice , bo to na najbardziej wkurza.. nie przemądrzać się ... ale za to powinni nawiązywać do wspólnego tematu . najczęściej jest to nawiązywanie do jaikiejś osoby ... chłopcy muszą wiedzieć jakich nauczycieli w szkole nie lubią (te)dziewczyny , wtedy jak najczęściej i to w obecności koleżanek (tej) dziewczyny mówić o tym nauczycielu.. , lecz mówić nie znaczy przeklinać ! można powiedzieć np. Poryła ../// albo coś w tym stylu. Należy pamiętać natomiast o tych koleżankach. ponieważ wtedy czujemy się ważne na tyle zazdrosnych koleżanek któremoże się właśnie w tym chłopcu zakochały...
to moje porady , sprawdzone ;)
powodzenia xd
ipod - 2010-01-12
nie rozumiem tego 4 kroku z tym tańcem godowym... co to w ogóle jest!? jak sie go robie!? pomóżcie!!!
Kotmistrz - 2009-12-12
to z pewnością siebie słabo działa
ale art dobry
HappyFilip - 2009-12-11
Chciałbym tylko dodać, że omawiany w punkcie 4 efekt kameleona (w NLP zwany raportem), chodzi o powtarzanie ruchów, nie powinien być stosowany w tym samym momencie o czym autorka tego artykułu zapomniała wspomnieć. Bardziej chodzi tu o zapamiętanie schematu ruchu i powtórzenie go, ale nie jednocześnie z daną osobą. Co prawda da to efekt podobieństwa jednak jeśli będzie się to powtarzało za często będzie się danej osobie wydawało, że ją małpujemy. O wiele lepsze efekty daje natomiast właśnie powtarzanie schematu ruchu.

Mimo wszystko polecam też mówienie. Kobiety mają bardzo plastyczną wyobraźnię i jeśli "namalujemy" im obraz jak doznają przyjemności (nie tylko seksualnej) z nami, to istnieje bardzo mała szansa, że dana niewiasta nie zwiększy swojego kredytu zaufania do nas i nie przesunie granicy swojej strefy komfortu na naszą korzyść.
Alex - 2009-11-29
Dzieki za art!!Teraz dzwoni do mnie co 5 minut! :D juz jest moja ;D
aDaM ;) - 2009-11-24
No wlasnie zgodze sie z kolega jak to wszystko zaczac jak panienki wogle nieznamy ;/
winiar - 2009-10-26
Lepiej zeby sie udało :P
xD - 2009-10-11
co do 5 kroku to paw taki jest bo puszcza pawie xD ale dzieki poderwałem laske :) i jest supcio a i co zrobic jak cie podrywa inna?
kylu - 2009-09-23
fajny artykul duzo sie dowiedziałem i doszlifowałem to i owo tera jestem KASANOWA xd
paweł - 2009-09-12
dzięki. fajny art
DKing95 - 2009-09-03
ja jakos sobie radze z rozmowa ale nigdy nie wiem jak zaczać
pomocy
KamilAniolek - 2009-08-28
Ja Lubie Kręcić z kilkoma na raz ale przyznam że to troche niebespieczne bo raz sie okazało że to były kumpele i opowiadały o gostku z którym kręcą i wpadka.
ale co tam problemu nie mam mam własny sposób ale niektóre porady można sprawdzić a tak nawstępie to nie mów nic postaraj się zeby na ciebie spojrzała a potem działaj powiedz cześć albo usiądz obok niej nabrzykład przy barze i znajdz kontakt wzrokowy zapytaj czy możesz jej postawić drinka czy coś ja podchodze i mówie cześc blabla a na koniec masz nk aumawiam sie z nią i potem pytam jak to się stałoże jeszcze nie mam tfojego nr tel. i gitara xD
demon3011 - 2009-08-27
Jak podejde to co mam powiedziec na wstepie np. ( czesc co tam u ciebie ) chyba napewno nie. powiedzcie sami jakie wstep ma byc
tuka217 - 2009-08-26
Co do punktu 9-a dziewczyna będzie bała się usiąść bliżej, myśląc że to chłopak powinien zrobić pierwszy krok i koło się zamyka ;]
HakaNaka - 2009-08-21
HEHeh raczej ja tez lubie jak jest wiecej ;D co do 1 komentarza to z hummorem podchodz do nich i ja bym je zlewal najlepiej dizal :D
tak to ja - 2009-08-18
kurde ludzie ja mam mega problem w podrywaniu, tzn mam jakas zla technike albo co innego, wogle wszystkie dziewczyny do ktorych pisze mnie olewaja tzn nie pytaja o nic same tylko ewentualnie skapo odpowiadaja na pytania, kumpel mowi ze podgladnie laske na nk i juz zaczyna sie rozmowa no ale do mnie sie nic nie klei i sie zastanawiam w czym to siedzi... jakby co nie brakuje mi pewnosci siebie tylko czasem braknie zapału do tego bo juz mnie to nudzi po wielu rozmowach bez zblizenia do celu.
jak cos wiecie to piszcie plz na gg: 3975622, zwisa mi prywatnosc i osmieszanie siebie, chce sobie tylko jakos z tym poradzic
P.I.M.P. - 2009-08-16
te sposoby sa niezle ale ja mam swoje i zawsze dzialaja. mam nawet dwie dziewczyny ktore mowia ze sa ze mna od miesiaca a ja sie o tym dowiedzialem dopiero przed wczoraj xD :)
HeMpGrU - 2009-08-08
ja krece z paroma dziewczynami tak juz mam i zawsze sie udaje hehe
loVelas - 2009-08-07
mnie dużo dziewczyn hmm "lubi" hee i mi się to podoba,kręcę z kilkoma na raz;))zawsze tak mam;))
nie tak - 2009-08-03
przekonaj sie :)
kolo - 2009-08-01
no ziomek jutro sie umówiłem z laską mam nadzieje że sie uda :)
ziomekk mam laskee - 2009-07-24
Ja mam też swój sposóbb po prostu gadam z dziewczynami nie wiem jak to robie ale jeszcze ani jedna mi nie odmówiłaa ;D;D
max - 2009-07-22
ja mam swuj sposub. Robie wszystko zeby dziewczyna sie we mnie zakochala a reszta to juz pikus!
draqon1994 - 2009-07-05
no no sprubuje poderwac na te sposoby dziewczyne uhhhhh zeby si udało
zurek - 2009-07-05
Kuba, działa to??
lolek - 2009-06-29
Spróbuje poderwac na te sposoby :D
misiek - 2009-06-29
a co zrobić z koleżankami bo one naj więcej przeszkadzają
Seba - 2009-06-25
Ide na kregle z moją ukochaną i zobacze co z tego bedzie
youn - 2009-06-22
ciekawe czy mi sie uda?
oby..
Kuba - 2009-06-22
Przeczytałem, nawet dobre porady, jedna dziewczyna mi się podoba zobaczymy czy działa ;) Pozdro
ZiOm xD - 2009-06-17
udalo mi sie
misiek - 2009-06-16
dobre porady mi się udało zdobyć moja ukochaną
oSKAR - 2009-05-08
PRZYDA SIĘ MAM JUŻ JEDNĘ NE OKU xD
Azbestrs2000 - 2009-04-03
Świetne porady, z pewnością mi pomogą. Dzięki. polecam do zapoznania się z nimi. Pozdro.
Bartek - 2009-03-30
Super porady. Warto je zobaczyć. Jestem pewny ze większość lasek jest moja. A szczególnie jedna.:-);-)
messi169 - 2009-03-21
mam taki problem, nie jestem jakimś nie śmiałym chłopakiem w stosunku do kobiet, ale po prostu nie wiem jak mam zrobić pierwszy krok, wtedy na pewno by poszło z górki
roberto - 2009-03-17
no ja się zapoznałem z góry dzięki :D
Dzierla - 2009-03-13
No dobrze by było aby faceci zaznajomili się z tymi poradami :)
Najczęściej mamy z nimi do czynienia początkiem wiosny oraz w okresie letnim. Synoptycy i łowcy burz twierdzą, że...
Newsletter - Bądź na bieżąco Codziennie nowa porada w twojej skrzynce
 
Niektóre dziewczyny chodzą na imprezy po to, by pobawić się z przyjaciółmi i odpocząć po tygodniu ciężkiej pracy,...
Jak poderwać faceta na imprezie?
Niektóre dziewczyny chodzą na imprezy po to, by pobawić...
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
Czym są Tipy.pl? Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki na każdy temat.
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


   Akceptuje regulamin *wyrażam zgodę na świadczenie usługi, przyjmuję do wiadomości, że jednocześnie tracę prawo do odstąpienia od Umowy.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.| z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków |Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593| NIP – 5272644300 |za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Do korespondencji powyżej wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu i należący do mnie adres e-mail.
Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub
Usługę świadczy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.

Siedziba

Kraków
Os. Teatralne 9A
31-946 Kraków

Krajowy Rejestr Sądowy

Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

Tel: +48 12 646 28 12
Fax: + 48 12 646 27 10
E-mail: tipy@firma.interia.pl
Adres: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków

KRS 0000416593    NIP 5272644300    REGON 142734048
Nie jestem pasożytem, nie blokuje reklam
pasożyt
Proszę wyłącz Adblock-a, jeśli chcesz zobaczyć treść artykułu.