runy

Jak wróżyć z run?
fortuna - specjalista Tipy.pl

Runy były używane od wieków jako narzędzie do wróżenia. Każda runa jest oznaczona symbolem, do którego przypisane jest znaczenie. Niektórzy nadają poszczególnym symbolom własne interpretacje, inni używają znaczeń oryginalnych. Którąkolwiek metodę wybierzesz postaraj się, aby odczytywanie run było bliskie ich oryginalnemu znaczeniu.
P

Rzeczy, których potrzebujesz
* zestaw run,
* kartka papieru i długopis

1

Zakup zestaw run lub wykonaj go samodzielnie. Instrukcję znajdziesz tutaj.

2
Żeby móc przystąpić do wróżenia, musisz wiedzieć jak interpretować poszczególne symbole runiczne. Znaczenie poszczególnych run znajdziesz w artykule: Jak czytać runy?
3
Odczytywanie run pojedynczo.

Oczyść umysł i skup się na runach. Trzymaj worek z runami w dłoni, próbując przeniknąć do nich myślami.

4
Włóż dłoń do worka i palcami pomieszaj runy.
5
Teraz (w myślach lub na głos) zadaj swoje pierwsze pytanie i wyjmij runę z worka. Odczytaj symbol z runy i przeczytaj jego interpretację. Jeżeli odpowiedź nie jest jasna, weź drugą runę i odczytaj jej symbol. Jeżeli nadal odpowiedź nie jest dokładna, włóż runy do worka z powrotem i ponownie zadaj pytanie, nieco modyfikując jego brzmienie, ale nie zmieniając sensu.
6
Jeżeli chcesz, możesz zapisywać odpowiedzi na swoje pytania. Wówczas zapisz również datę, czas i miejsce. Zapisz też jakiego sposobu odczytu używałaś, tzn. ile run potrzebowałaś, aby uzyskać jasną odpowiedź.
7
Wróżenie z czterech run.

Oczyść umysł i skup się na runach. Trzymaj worek z runami w dłoni, próbując przeniknąć do nich myślami.

8
Włóż dłoń do worka i palcami pomieszaj runy.
9
Zadaj swoje pierwsze pytanie i wyjmij pojedynczo 4 runy. Zanim położysz daną runę na stole, odczytaj jej znaczenie.
10
Układaj runy po kolei od lewej do prawej. Pierwsza runa obrazuje wpływy z przeszłości, druga jest symbolem teraźniejszych oddziaływań, trzecia zaś jest runą przyszłości. Czwarta runa reprezentuje całkowitą energię i wskazówkę dla ciebie: co stanie się, jeśli nie zmienisz żadnego ze swoich zachowań.
11
Jeśli prowadzisz notatki, zapisz datę, czas i miejsce wróżby, odpowiedź jaką uzyskałaś oraz metodę wróżenia, w tym przypadku z 4 run.
?

Wskazówki
* Po zakończeniu „oczyść” runy z mocy danej sesji.
* Nie wróż z run, jeżeli coś zaprząta twoją głowę. Umysł musi być czysty i klarowny.

Strona 1 z 2

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie