Tutaj jesteś: Święta i Uroczystości > Boże Narodzenie > Dekoracje Bożonarodzeniowe > Jak zrobić renifera z drucików kreatywnych?

Jak zrobić renifera z drucików kreatywnych?

Stopień trudności: łatwe
, specjalista Tipy.pl
 4/5 (10 ocen)
Oceń 
Udostępnij
 1 z 7 
Ostatnio pisałam Wam jak zrobić bałwana z drucików kreatywnych. Dzisiaj pokażę jak z tych samych drucików w bardzo prosty sposób można zrobić renifera. Tylko popatrzcie.
Rzeczy, których potrzebujesz:
ołówek, wykałaczka, 6 ciemnobrązowych drucików kreatywnych, 1 czerwony drucik kreatywny, 1 jasnobrązowy drucik kreatywny, 1 złoty drucik kreatywny (druciki kreatywne we wszystkich kolorach kupisz tutaj), klej, nożyczki, oczy samoprzylepne (do kupienia tutaj)
1
renifer z drucika - krok 1.
Złącz ze sobą trzy ciemnobrązowe druciki (tak samo jak łączyło się je w bałwanie). Jak już będziesz mieć jeden długi drucik owiń go wokół ołówka. Będzie to tułów renifera.
2
renifer z drucika - krok 2.
Czwarty i piąty brązowy drucik zegnij w pół i owiń jego końce wokół ołówka, aby powstały zakręcone nogi. Załóż je na zrobiony przed chwilą tułów.
3
renifer z drucika - krok 3.
Z ostatniego drucika zrobimy ogon i szyję renifera. Aby to zrobić obetnij od niego 1cm i zegnij go na pół. To będzie ogon renifera. Włóż go reniferowi w tyłek. Pozostałą część drucika owiń wokół ołówka, zostawiając około 1 cm nieowinięty. Zagnij prosty odcinek w połowie (popatrz na zdjęcie) i włóż go z drugiej strony, w miejscu szyi. Skieruj do góry. Lekko zagnij na końcu głowę. Tak powstała jego szyja i głowa renifera.
4
renifer z drucika - krok 4.
Z czerwonego drucika obetnij 7 centymetrowy kawałek i owiń go wokół wykałaczki, pozostawiając około 1cm druciku nieowiniętego. Włóż go w zawiniętą w kroku trzecim głowę renifera. W ten sposób mamy nos.
5
renifer z drucika - krok 5.
Jasnobrązowy drucik potnij na trzy równe części. Zegnij jedną z tych części w połowie. Pozostałe dwie owiń wokół (każdej po osobnej stronie). Właśnie stworzyłeś poroże. Zamocuj je na głowie renifera.
6
renifer z drucików chenille
Zabezpiecz wszystkie druciki klejem, żeby się nie rozleciały. Upewnij się, że renifer sam stoi. Potnij złoty drucik na trzy równe części. Jedną z nich owiń reniferowi wokół szyi. Wygląda jak chomąto, prawda?
 4/5 (10 ocen)
Oceń 
Udostępnij
  • Komentarze Tipy.pl (0)

Nie będzie widoczny na stronie
 
Newsletter - Bądź na bieżąco Codziennie nowa porada w twojej skrzynce
 
Szukasz pomysłu na świąteczne dekoracje? Wykorzystaj druciki kreatywne (występują również pod nazwą druciki pluszowe) i...
Jak zrobić bałwana z drucików kreatywnych?
Szukasz pomysłu na świąteczne dekoracje? Wykorzystaj...
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
Czym są Tipy.pl? Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki na każdy temat.
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


   Akceptuje regulamin *wyrażam zgodę na świadczenie usługi, przyjmuję do wiadomości, że jednocześnie tracę prawo do odstąpienia od Umowy.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.| z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków |Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593| NIP – 5272644300 |za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Do korespondencji powyżej wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu i należący do mnie adres e-mail.
Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub
Usługę świadczy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.

Siedziba

Kraków
Os. Teatralne 9A
31-946 Kraków

Krajowy Rejestr Sądowy

Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

Tel: +48 12 646 28 12
Fax: + 48 12 646 27 10
E-mail: tipy@firma.interia.pl
Adres: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków

KRS 0000416593    NIP 5272644300    REGON 142734048
Nie jestem pasożytem, nie blokuje reklam
pasożyt
Proszę wyłącz Adblock-a, jeśli chcesz zobaczyć treść artykułu.