stół kuchenny

Jaki stół do kuchni? Przykładowe aranżacje.·

homelove - specjalista Tipy.pl
stół kuchenny
1 z 10
Stół w kuchni to jeden z najważniejszych mebli. Może stać zupełnie samodzielnie, może być częścią wyspy lub stanowić jej przedłużenie. Możliwości jest naprawdę wiele. Wszystko zależy od wielkości naszej kuchni i stylu, który nam odpowiada.
1
stół kuchenny ze szklanym blatem
Poniżej nowoczesna kuchnia w kolorze kawy z mlekiem. Stół idealnie wpasowuje się w dość małą powierzchnię. Mleczne szkło ciekawie prezentuje się z połyskliwymi frontami.
2
stół kuchenny - wyspa
Kolejny pomysł na umieszczenie stołu w małej kuchni. Możemy przedłużyć blat wyspy i wówczas tworzy nam się fantastyczne miejsce do spożywania posiłków.
3
stół - wyspa z częścią jadalną
Jeśli wyspa jest owalna, również możemy wydzielić z niej część jadalną.
4
stół kuchenny w formie lady
Lada, która oddziela kuchnię od salonu może stać się naszym stołem. Wówczas przygotowując posiłki, możemy mieć kontakt z domownikami. Na poniższych zdjęciach podoba mi się, że siedząc przy niej mamy widok na okno.
5
stół kuchenny w wersji barowej
Jeśli lubicie klubową atmosferę , na pewno spodoba się Wam rozwiązanie w stylu barowym. Na wyspie została zamocowana szklana tafla. Siedząc na wysokich stołkach mamy komfort i wygodę.
6
stół kuchenny w kolorze frontów
Co myślicie o stole, który jest wykonany z tego samego materiału co kuchenne fronty? Moim zdaniem trochę zbyt grzeczne rozwiązanie.
7
lada w połączeniu ze stołem jadalnianym
Poniżej barowy stół w połączeniu z tradycyjnym. Stalowe krzesła pasują do nóżek wysokich stołków, umieszczonych w części kuchennej. Lampy także dobrze ze sobą współgrają.
8
marmurowy stół - wyspa
Wyspa z bufetem. Pełni rolę zlewozmywaka, kuchennego blatu i miejsca do spożywania posiłków. Dodatkowo jest też stół z wygodnymi krzesłami
9
dębowy stół kuchenny
Kuchnia w wiejskim wydaniu, a tuż obok stylowy, dębowy stół. Ciekawy pomysł z ubrankami na krzesła: część z nich w pastelowe paski, pozostałe w malinowym odcieniu – fantastycznie dobrane do kafelków nad kuchenką.
Strona 1 z 10

Powiązane porady

decoupage z serwetek
mleczny parawan
dywan we wzory

Podobne porady

Komentarze (3)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

mloda
07.12.2016
Podoba mi się ta wyspa w kuchni . Potrzeba na to dużo miejsca. Nie wszyscy mają go tyle
30-latka
17.03.2015
Dla mnie najlepsza propozycja. Sprawia wrażenie porządku, harmonii i ładu.
zenek50zenek
28.02.2013
chyba najlepsza jest tzn wyspa w kuchni