Stymulowanie punktu G

Jak stymulować punkt G?

MiloscMilosc - specjalista Tipy.pl
Jeśli chcesz, aby Twoja dziewczyna poczuła się naprawdę niesamowicie i nigdy nie spojrzała już na innego faceta, to musisz się nauczyć stymulowania jej punktu G i doprowadzenia jej w ten sposób do orgazmu. Wszystkie kobiety kochają również orgazm łechtaczkowy, jednak większość mężczyzn pieści łechtaczkę zbyt mocno, co w ogóle nie jest przyjemne. Orgazm punktu G jest bardzo mocnym orgazmem po którym Twoja kobieta będzie chciała go więcej i więcej. Nauka stymulacji punktu G nie jest trudna, jednak wymaga ona skupienia swojej uwagi na kobiecie. Zanim jednak zabierzesz się za pieszczoty musisz odpowiednio nawilżyć swoją dziewczynę. Możesz to zrobić żelem lub lubrykantem lub sprawić, że sama zrobi się mokra poprzez całowanie, pieszczenie ciała i piersi, dotykanie czułych punktów itd. A jak już będzie mokra to prosto do bazy! Poniżej znajdziesz dokładne wskazówki na temat stymulacji punktu G.
1
Powoli włóż do pochwy swój palec środkowy i wskazujący (jeśli kobieta nie jest bardzo ciasna). Palce ułóż w taki sposób, aby ich opuszki były skierowane do góry (w kierunku brzucha kobiety).
2
Jak już włożysz palce do pochwy, delikatnie je ugnij tak jakbyś pokazywał palcami "chodź tutaj".
3
Bardzo delikatnie masuj opuszkami palców górną część pochwy. Rób to delikatnie, ponieważ nie wiadomo jak bardzo jest unerwiona w tamtym miejscu Twoja kobieta i jak zareaguje na te pieszczoty.
4
Stymulowanie punktu G
Jeśli zobaczysz, że kobiecie się to podoba to powtarzaj swoje ruchy (do przodu, do tyłu, do przodu, do tyłu - jednak nie wyciągaj całkowicie palca z pochwy).
5
Stymulacja punktu G
Jak już kobieta będzie bardzo podniecona masowaniem górnej ścianki pochwy poczujesz coś jakby wypustkę. To właśnie jest punkt G. Jak już wyczujesz ten punkt to zacznij go systematycznie naciskać (tak jak przycisk), jednak pamiętaj, aby być w dalszym ciągu bardzo delikatnym.
6
Kilka uwag:

Nie masuj zbyt mocno. Mężczyźni w większości lubią mocne pieszczoty, jednak kobiety są inne. U kobiet w większości przypadków istnieje maleńka granica pomiędzy tym co je podnieca, a co jest dla nich nieprzyjemne. Stymulowanie punktu G jest prostą, ale bardzo efektywną metodą doprowadzenia kobiety do szczytu rozkoszy.


Jeśli chcesz jeszcze bardziej podniecić kobietę, wówczas podczas stymulowania punktu G dwoma palcami, masuj również jej łechtaczkę za pomocą kciuka tej samej ręki (ale bardzo delikatnie!).

Powiązane porady

flirt
sex oralny
mineta, sex oralny

Podobne porady

Komentarze (3)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

Berenika0
16.03.2014
W internecie jest darmowy kurs do pobrania na ten temat a także darmowa konferencja online, na której dowiecie się jeszcze więcej na interesujące was tematy związane z seksem, orgazmem, wytryskiem, itp. - http://mistrzseksu.pl/
Berenika0
11.09.2013
Jest kilka pozycji seksualnych, które umożliwiają stymulację punktu G, jednak trzeba zacząć od tego, że niewielu mężczyzn wie, gdzie go w ogóle szukać. Tutaj jest fajnie i w prosty sposób pokazane, jak go znaleźć i jak stymulować: http://www.youtube.com/watch?v=6sLRRSsqb5M
zenek50zenek
07.05.2013
to wcale nie jest takie proste