praca

Jak stracić pracę?
ImreImre - specjalista Tipy.pl

Masz już dość swojej nudnej i monotonnej pracy? Pracujesz tak dobrze, masz świetne kwalifikacje, jednak nikt tego nie docenia? Chciałbyś się w końcu zwolnić? Poniżej dowiesz się co zrobić, aby stracić pracę w przeciągu tygodnia.
1
Komputera używaj tylko do rozmów przez komunikatory internetowe (np. Gadu-Gadu.), do oglądania zdjęć znajomych na Naszej-Klasie oraz do sprawdzania nowinek na Pudelku. Rozmawiaj również na głos przez Skype z kumplami na temat zeszłego szalonego weekendu.
2
Ciągle wychodź z pokoju żeby zrobić kawę, skoczyć do sklepu czy na papierosa. Wychodząc głośno obwieszczaj wszystkim dokąd się udajesz.
3
Kac w pracy
Idź do sklepu po piwo. Otwórz je siedząc przy swoim biurku i głośno krzyknij: "tego mi właśnie potrzeba". Jeśli nie lubisz pić w pracy postaraj się jak najczęściej przychodzić na kacu. Twoje błędne spojrzenie oraz subtelny zapach z pewnością trafią do serca Twojemu szefowi.
4
Praca z klientami
Jeśli pracujesz z klientami zacznij się w ich towarzystwie po wszystkim drapać. Od czasu do czasu wydobywaj coś z włosów lub nosa i strzelaj tym w klienta. Za każde trafienie możesz przyznać sobie 10pkt.

Klientów o płci przeciwnej (chociaż niekoniecznie) podszczypuj w różne partie ich ciała.

Dobrze jest również nie słuchać co mówi do Ciebie klient. Oni tego nie znoszą i z pewnością się poskarżą gdzie trzeba. W ten łatwy i szybki sposób Twoja praca zawiśnie na włosku!
5
Ćwiczenia w pracy
Ćwicz co godzinę przez piętnaście minut jogę. W końcu dbasz o swoje zdrowie! Możesz również medytować - ale uprzedź wcześniej wszystkich, aby byli cicho bo potrzebujesz skupienia.
6
A może tak idź na solarium w godzinach pracy? W końcu pracujesz cały tydzień i nie masz kiedy się poopalać a przecież biały nie będziesz chodzić przez cały rok. Robisz to dla klientów! Twój wygląd wpływa przecież na wizerunek firmy.
7
Zwracaj uwagę swojemu szefowi. Mów mu co robi nieprawidłowo i jak bardzo to źle wpływa na sytuację i kondycję firmy. Najlepiej, abyś robił to przy innych ludziach. Chyba chcesz mieć świadków swojej spostrzegawczości i genialności.
8
Sprawdzaj co robią i o czym mówią Twoi koledzy w firmie. Jak widzisz coś podejrzanego to od razu idź z tym do przełożonego i mu o wszystkim donieś. Lepiej jednak donoś o wszystkim - nigdy nie wiadomo co Twój przełożony uzna za ważne. Kolegom w firmie z pewnością to nie będzie przeszkadzało. W końcu robisz to dla dobra firmy!
Strona 1 z 2

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie