Euro 2012

Jak kupić bilety na Euro 2012?
Euro2012 - specjalista Tipy.pl

Chcesz zobaczyć mistrzostwa Europy w piłce nożnej w Polsce i Ukrainie? Jeśli tak, to z pewnością zainteresuje cię poradnik krok po kroku dotyczący zakupu biletu na Euro 2012. Pamiętaj, że aby zdobyć bilety będziesz potrzebować dużo szczęścia w losowaniu.
1
Złóż zamówienie na bilety

Załóż konto na stronie UEFA -> LINK. Wejście na stronę może zająć chwilkę czasu ze względu na ilość osób próbujących wejść na portal biletowy UEFA EURO 2012. Formularze biletowe można składać od 1 do 31 marca 2012 roku. Do rejestracji będziesz potrzebować adres e-mail oraz numer dowodu tożsamości.

2
Spiesz się powoli

Nie musisz się bardzo spieszyć ze złożeniem zamówienia na bilety. O tym, kto będzie mógł kupić bilet zdecyduje losowanie a nie kolejność zgłoszeń. Zamówienie musisz jednak złożyć do 31 marca 2012. Losowanie biletów na Euro 2012 odbędzie się pod koniec kwietnia.

3
Ile biletów mogę kupić?

Można kupić maksymalnie 4 bilety na każde ze spotkań (osoba aplikująca oraz do trzech gości), jednak bilety te muszą być w jednej kategorii cenowej. Jednak nie można kupować biletów na mecze rozgrywane w tym samym dniu.


Nie jest dozwolone aplikowanie o większą ilość biletów. Za aplikowanie o większą ilość biletów można zostać ukaranym przez UEFA poprzez anulowanie zamówienia lub nawet elektronicznym unieważnieniem biletu w późniejszym terminie.

4
Jak zwiększyć swoje szanse?

Szanse można zwiększyć (nieznacznie) poprzez zgodzenie się na otrzymanie biletów w innej kategorii cenowej, niż pierwotnie wybrana.

5
Jak wymienić bilety?

Na stronie UEFA od lipca pojawi się nowa witryna przeznaczona do zamiany biletów pomiędzy kibicami.

6
Wybór pakietów

Mieszkańcy Gdańska, Warszawy, Poznania i Wrocławia mają większe szanse w wylosowaniu biletów! Mieszkańcy wymienionych miast wezmą najpierw udział w losowaniu 2 tysięcy wejściówek (każde z miast ma taką pulę wejściówek na mecze rozegrane na danym stadionie) a następnie, jeśli nie zostaną wylosowani, przejdą do losowania ogólnego.


"Podążam za swoim zespołem" Jeśli jesteś wiernym kibicem jakiegoś zespołu to możesz wykupić bilety na wszystkie mecze danej reprezentacji, bez względu na miejsce rozgrywek. Do wyboru masz mecze grupowe, lub wszystkie mecze (maksymalnie 6 biletów). Jeśli zespół wyjdzie z grupy to będziesz mógł wymienić voucher na bilety lub otrzymasz zwrot pieniędzy.

7
Płatność

Jeśli będziesz mieć szczęście i zostaniesz wylosowani, za wejściówki będziesz musiał zapłacić w maju (karta kredytowa lub przelew). Ceny biletów są od 120 do 2400 złotych.

!

Uwaga!
* Formularze zgłoszone przez osoby, względem których wystosowany został zakaz stadionowy będą odrzucane.

Strona 1 z 2

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie