malowanie ust szminką

Jak malować usta szminką?

4
Zwłaszcza mocne i nasycone kolory powinny być w tym sezonie matowe. Odciskamy więc delikatnie nadmiar szminki na chusteczce higienicznej i gotowe! Koralowy połysk lub dodatkowe nakładanie błyszczyka nie jest teraz zbyt pożądane. Usta mają wyglądać trochę staromodnie, a trochę rockowo.
Dodatkowym bonusem obecnego sezonu jest fakt, że mocne kolory ust nie są zarezerwowane jedynie na wieczór. Krwistoczerwone wargi możemy sobie zafundować w środku dnia, nawet do jeansów i do koszuli.
5
Szminki powinny być odpowiednio przechowywane, zgodnie z zasadami higieny. Nie powinno się wystawiać kosmetyku na działanie wysokiej temperatury i ostrego światła. Zakrętkę zawsze zakładamy do końca, aby codzienne światło nie dostało się bezpośrednio do pomadki, wszelkie ubrudzenia powinno się regularnie osuwać, aby nie rozwijały się żadne bakterie. Poprawnie przechowywana pomadka, może być używana przez dwa lata.

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (1)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

Lukrecja
06.03.2013
Nakładamy podkład na wargi, konturówkę i szminkę. Teraz wycieramy szminkę, pudrujemy sypkim puderm i malujemy usta jeszcze raz