kostium pszczoły

Jak zrobić kostium pszczoły?
Brygida85Brygida85 - specjalista Tipy.pl

Kostium pszczoły jest doskonały dla dzieci a także dorosłej osoby, która nie lubi wdawać się w rozmowy, tylko na wszystkie próby wciągnięcia w pogaduszki odpowiada "bzzz", jakby zaraz miała wyjąc żądełko.
P

Rzeczy, których potrzebujesz
* Żółty tiul,
* Czarne rajstopy,
* Cienki drucik,
* Żółte, sztuczne kwiaty,
* Opaska na głowę z dwiema antenatkami,
* Czarne getry lub rajtuzy,
* Czarna koszulka z długim rękawem,
* Szeroka żółta taśma klejąca,
* Żółta i czarna farbka do malowania twarzy (do kupienia tutaj),

1
Na czarnej koszulce naklej poziomo żółte paski. Naklejaj je po założeniu koszulki. Materiał się rozciąga - jeśli nakleiłabyś je wcześniej wówczas taśma mogłaby się odkleić po ubraniu koszulki.
2
Na nogi załóż czarne rajtuzy lub czarne getry.
3
Skrzydła
Skrzydła zrób z drutu. Najpierw należy zgiąć drucik w odpowiedni kształt. Następnie owijamy drut kolorową muliną po czym dokładnie naciągamy na każde ze skrzydeł rajstopy. Materiał należy związać na środku skrzydeł po czym miejsce wiązania przykryć sztucznymi kwiatkami. Skrzydełka mocujemy za pomocą wstążki lub grubszego sznurka.
4
Namaluj żółto czarne paski na twarzy używając farby do ciała.
5
Przebranie pszczółki
Zrób spódniczkę z tiulu. Na materiale narysuj 3 okręgi (do tego będzie ci potrzebna pinezka i ołówek na sznurku). Po narysowaniu należy je wyciąć i przyszyć do gumki. Przyszywaj tak, aby zrobiła się falbanka.
?

Wskazówki
* Zamiast żółtej taśmy klejącej do stworzenia pasków, możesz przyszyć żółtą wstążkę,
* Jeżeli nie chcesz malować twarzy, lub inwestować w farby do ciała, zrób żółtą papierową maskę a paski dorysuj markerem.
* Jeśli nie masz czasu na przygotowanie stroju pszczółki, rozważ zakup gotowego kostiumu w sklepie (na przykład takiego).

!

Uwaga!
* Jeżeli farbowałaś koszulkę w pralce na czarno, pamiętaj, aby potem nastawić program na gorący cykl i puścić pustą pralkę z dodatkiem detergentu i wybielacza.

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (1)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

klaudia
07.04.2015
fajne