Wirtualny sex

Jak uprawiać wirtualny sex?

MiloscMilosc - specjalista Tipy.pl
Wirtualny seks, zwany też cyberseksem staje się coraz bardziej popularny. Z dnia na dzień jest coraz więcej jego zwolenników. Jest bezpieczny, nie związany z ryzykiem, nie wywołuje poczucia winy. Ma on jeszcze jedną poważną zaletę - nie trzeba się martwić jak spojrzeć na drugi dzień partnerowi w oczy. Wirtualny seks można uprawiać na czatach erotycznych, przez e-mail, wiadomości SMS lub przez telefon. Wirtualny sex jest dla niektórych sposobem na dodanie pikanterii w rzeczywistym związku, a dla innych jedyną formą życia seksualnego z partnerami, z którymi nie miało się nigdy kontaktu fizycznego.
P

Rzeczy, których potrzebujesz
* Dostęp do Internetu,
* lub Telefon

1
Wirtualny seks razem ze swoim partnerem.

Najpierw porozmawiaj z partnerem o jego fantazjach erotycznych. Możecie sobie pozwolić na wszelkie, nawet wymyślne upodobania, bo w wirtualnym świecie wszystko jest możliwe i dozwolone. To jest wspaniały sposób na doświadczenie wszystkiego na co macie ochotę. Zapamiętajcie swój zapach, dotyk, dźwięk głosu, aby ich odtworzenie było później łatwiejsze. Możecie grać przed sobą różne role. Możesz udawać przez telefon niewolnicę, panią, nieznajomą itp.

2
Wirtualny seks z przygodnym partnerem poznanym na Internecie.

Zlokalizuj miejsce, w którym "spotkasz" partnerów, czyli najlepiej jakiś czat lub portal społecznościowy. Spytaj nieznajomego o jego upodobania i fantazje erotyczne, a następnie dobrze się baw realizując swoje i jego marzenia.

3
Pamiętaj, aby nigdy całkowicie nie zastępować świata rzeczywistego, światem wirtualnym.
?

Wskazówki
* Pamiętaj, że zawsze możesz powiedzieć "nie" jeżeli jakaś propozycja ci nie odpowiada.
* Pamiętaj iż mimo, że wirtualny partner jest nawet na drugim końcu świata, musisz go/ją szanować, bo to też jest normalny żywy człowiek.
* Upewnij się że Twój wirtualny partner jest osobą dorosłą.
* Jeżeli decydujesz się na wirtualny seks z obcym partnerem, pamiętaj aby nie podawać żadnych informacji osobistych, gdyż nigdy nie wiesz, z kim masz do czynienia.

Powiązane porady

sex przez telefon
para w łóżku
Jak uprawiać petting?

Podobne porady

Komentarze (17)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

asterix
02.12.2015
Poznam kogoś aby nabrać nowych doświadczeń w seksie wirtualnym
astera
14.09.2015
Jestem blądynką poznam mężczyznę w wirtualnym seksie nigdy nie próbowałam
seksi lala
30.07.2015
Ekstra
kris46
03.07.2015
super
ewusia595
27.04.2015
W wirtualnym seksie pracuje od dość dawna a mianowicie w Studio24 Panowie z calego świata lubią seks wirualny choć nie zawsze chodxzi im o rozebranie sie przed kamerką Często są to długie rozmowy a prowadzi je w moim imieniu moderator Ja muszę ładnie wyglądać i miło uśmiechać sie Ważne jest ze kasa przychodzi na czas na konto i dużo nie trzeba pracować Studio24 nawet zrobiło mi bezpłatne profesjonalne sesje zdjęciowe
ewusia595
27.04.2015
Pracuję w wirtualnym seksie dość długo a mianowicie w Studio24 Panowie z całego świata lubią wirtualny seks a ja przy tym zarabiam zadawalające mnie pieniądze Wielu panow nawet nie lubi rozbieranek co rozmowy i to długie ktore prowadzi za mnie moderator a ja tylko ladnie uśmiecham sie Ważne jest to ze kasa zjawia sie na koncie w terminie a pit w styczniu
jambo
24.07.2013
uwielbiam wirtualny sex jambo50 interia
magda
17.06.2013
Umuwie sie z kims od lat 11 do lat 13 na portelu facebook. Prosze o podanie imienia na facebook'u. W przeciwnym razie wirtualny seks bedzie odwilany.
magda
17.06.2013
Ja sie z toba moge umuwic na wirtualny seks bo ja tez lubie.
adam
14.06.2013
[quote=ksen]lubię wirtualny sex[/quote]
ja również