nafta

Jak stosować naftę?

Nafta należy do medycyny naturalnej. Lekarze i zwolennicy terapii naftą polecają ją ludziom z problemami skóry, włosów, a nawet krwi. Nafta od czasów medycyny ludowej do dziś z powodzeniem stosowana jest w różnych chorobach takich jak: nowotwory, zakażenia krwi, rany skórne, poparzenia, zwyrodnienia kości i stawów, wszelakie bóle, wypadanie włosów.
1
Nafta stosowana była już za czasów medycyny ludowej. Wtedy odkryto w niej cudowne możliwości uzdrawiające i lecznicze. Jej właściwości lecznicze opisywano w starej literaturze medycznej oraz w przedwojennej prasie. Nafta jest rozpowszechniona na całym świecie i uznana przez wielu specjalistów medycyny naturalnej. Jednym z najbardziej głośnych przypadków całkowitego wyleczenia naftą była sprawa Andżeliki, która chorowała na nowotwór jelita grubego. Ówcześni specjaliści medycyny ludowej zalecili jej picie nafty, która ku ich wielkiemu zdziwieniu wyeliminowała u kobiety chorobę.
2
Nafta homeopatyczna i destylowana stosowana profilaktycznie wspomaga układ limfatyczny. Zapobiega nadciśnieniu tętniczemu, chorobom serca, udarom mózgu, rozrzedza i oczyszcza krew z toksyn. Gęsta krew przyczynia się do wszystkich wymienionych wyżej chorób, co z kolei może prowadzić do niebezpiecznych skutków dla zdrowia. Osoby pijące naftę potwierdzają jej zdolności lecznicze. Szczególnie zaleca się ją osobom po ciężkiej chemioterapii czy radioterapii, ponieważ zapobiega nawrotom choroby. Nafta to doskonały medykament naturalny także w przeciwdziałaniu i zapobieganiu bólom nóg, obrzękom kości oraz bólom węzłów limfatycznych.
3
Stosowanie nafty. Profilaktyczne picie nafty:
- 2 razy dziennie po 60 kropli z niewielką ilością wody, pół godziny przed posiłkiem. Po 14 dniach zrobić 7 dni przerwy, następnie wrócić do picia nafty;
- U kobiet młodych terapia naftą powinna trwać 15 tygodni, a u kobiet starszych (po 50 roku życia) 6 miesięcy;
- Smarowanie i okłady leczą guzy, ropnie i ciężkie rany skórne;
- Przy myciu i płukaniu włosów można dodać odrobinę nafty, która działa wzmacniająco oraz sprawia, że włosy z czasem stają się gęstsze.
4
Krople doustne, roztwór można dostać w każdej aptece. Należy pamiętać, że naftę powinno się stosować zgodnie z zaleceniami lekarza. Nie powinno stosować się jej na własną rękę, gdyż mogą również wystąpić objawy niepożądane.
Strona 1 z 2

Powiązane porady

rozstępy
Blizny - domowe sposoby
tonik ogórkowy

Komentarze (9)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

Waldemar
04.05.2016
A są lekarze, którzy przepisują naftę ???
anna
16.03.2015
Jeszcze jedna rzecz , po 10 dniach zrobiłam przerwe na 5 dni ale zauwarzyłam ,że starsza cała noc oddycha nosem nie ustami,za miesiąc mamy iść na usuniecie trzeciego migdała i podciecie bocznych ,czekałam na to w kolejce rok.Jestem w szoku bo 6 lat meczymy sie z migdałem , do 4 roku dziecko piło w nocy ,tak miała wysuszona sluzówke.Lekarz najlepszy w miescie, 200 zł wizyta obkurczał efedryna, ale wystarczył mały katar i migdał puchł a nafta oczyscila limfe w 10 dnii!!!!!!!!!!!
anna
06.03.2015
nie dowiesz sie jak nie spróbujesz.moje dzieci 7 i 3 latka miały straszny kaszel ,lekarz stwierdził koklusz po czym przepisał antybiotyk.Badania krwi nie potwierdziły diagnozy osłuchowo były czyste,jednak kaszel był tak suchy, czesty i denerwujący,starsza dostała wylewy na oczach z krwi.Jestem wrogiem antybiotyków.byłam nimi karmiona w dzieciństwie .Stałe zęby urosły bez szkliwa,jak ogryzki i się połamały w wieku 21 lat dostałam łuszczycy, bo moja krew nadal miała toksyny.Usłyszałam o nafcie od mamy dała bratu przy męczącym kaszlu tylko raz wystarczyło.Dałam dzieciom małej 2 krople na kieliszek z cola a starszej 5 2 razy dziennie przed jedzeniem ,po 3 dniach dzieci są zdrowe pokasłują sporadycznie ,ja też pije ,żyje i ma zamiar pić dalej bo się dobrze czuje.Wiem to nafta oświetleniowa to trucizna ale w małych ilosiach nie jest toksyczna i może leczyć nawet raka szkoda ,że ludzie nie pamiętają tak dobrego i bez skutków ubocznych lekarstwa
wulgarny
05.03.2015
Podobno Rockefeler sam siebie wyleczył naftą i początkowo produkował ją jako lek na nowotwory i inne choroby , okazało się jednak że bardziej opłacało mu się produkować i sprzedawać chemię która nie specjalnie leczy ale za to daje duże zyski ... no i tak mamy do dziś , kartele farmaceutyczne zrobią wszystko żeby nie dopuścić nafty na rynek ... chemioterapia leczy w 2 procentach a kosztuje ogromne pieniądze i daje firmom farmaceutycznym ogromne niewyobrażalne zyski, nafta leczy w 98 procentach a prawie nic nie kosztuje , więc nie daje zysków .
nafta
17.10.2014
Ja za młodu miałem jakieś robaki. Matka poiła mnie naftą i pomogło.
kolo
18.09.2014
Najpierw zalecili picie nafty, a potem sie bardzo zdziwili, ze wyzdrowiala !?
Czyli miala nie wyzdrowiec po tej nafcie, ze ich to tak bardzo zdziwilo?
as normalności
12.08.2013
nie macie zielonego pojęcia o zastosowaniu nafty w lecznictwie a reklamowanie petroleum d5 jest naciąganiem ludzi na niepotrzebne wydatki i każecie płacić za .......wodę z syfem
Esperanza
09.11.2012
A jak stosuje się wodę brzozową? Na buteleczce jest tylko napisane, że wzmacnia cebulki włosów, ale nie ma zaleceń jak to wcierać, jak często czy jak długo?
daruma
03.05.2011
Temat "pożyteczny", ale troszkę niedopracowany ... Zwłaszcza w "kroku 1": jeśli odwołujemy się do jakiejś "ówczesności", to w jakiś sposób należałoby określić punkt odniesienia na podziałce czasu; również ostatnie zdanie w "kroku 1", brzmi nieco humorystycznie - czy to efekt zamierzony? Tak, czy owak, dziękuje i pozdrawiam