Całowanie na randce

Jak się całować na randce?
MiloscMilosc - specjalista Tipy.pl

Randka przebiega wspaniale i zbliża się już do końca. Moment pożegnania jest coraz bliżej i bliżej a Ty właśnie sobie uświadamiasz, że nie wiesz co zrobić i jak się zachować kiedy nadejdzie ta chwila. Chcesz, aby pocałunek był magiczny i niepowtarzalny, jak w filmach o miłości. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek jak i kiedy się całować.
1
Zanim w ogóle zaczniesz się zastanawiać jak pocałować osobę z którą jesteś na randce zastanów się czy naprawdę tego chcesz. Sprawdź co ciało partnerki (partnera) - czy jest między wami kontakt wzrokowy, czy ręce jej (jego) są skrzyżowane oraz czy głowa tej osoby i jej ciało jest skierowane w Twoim kierunku.
2
Jeśli wszystkie znaki potwierdzają zainteresowanie partnera Twoją osobą możesz przystąpić do zadania. Poczekaj tylko na odpowiedni moment.
3
Utrzymuj kontakt wzrokowy zaraz przed pocałunkiem. Staraj się nie zamykać oczu aż do czasu kiedy wasze usta się spotkają.
4
Schyl głowę nieco na bok aby uniknąć zderzenia nosami.
5
Delikatnie dociśnij swoje usta do ust swojej Walentynki. Staraj się na początku nie przedłużać bardzo pocałunku, aby nie pozbawić partnera oddechu.
6
Odsuń nieco twarz od twarzy partnera i popatrz mu (jej) głęboko w oczy. Jeśli on lub ona nie popatrzy ci w również prosto w oczy wtedy prawdopodobnie nie chce kontynuować pocałunku.
7
Jeśli jednak spojrzenie w oczy będzie odwzajemnione wówczas możesz pocałować swojego wybranka (wybrankę) ponownie. Drugi pocałunek może być bardziej urozmaicony.
8
Delikatnie całuj również szyję, uszy i okolice oczu swojej Walentynki.
?

Wskazówki
* Pierwszy pocałunek powinien być delikatną pieszczotą.

Powiązane porady

Komentarze (21)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

nmr59784
16.11.2015
Super poradnik na temat całowania :)
calowanie.wordpress.com
omomomomomom
20.07.2012
Spontan !!!!!!!!!!!!!!
Twójj <3
03.01.2012
Oliwiaaa Kochamm Cię
sisia
30.12.2011
eee tam... SPONTAN JEST NAJLEPSZY
Farmer
23.10.2011
Nie no smiać mi się chcę, a co robili ludzi jak nie było kiedyś neta? Kupowali książki o tym jak się całować xD? Ja jeszcze nigdy tego nie robiłem ;D
Kicia
05.08.2011
To przyjdzie wam z czasem i spontanicznie. Ja też bałam się tego pierwszego razu ale było dobrze do dzis coś łączy mnie z chłopakiem który pierwszy zaznał smaku moich ust a było to 1.5 roku temu ;p do dziś nie wiem czy dobrze caluję ale cóż takie życie ;D ;*
Julka
18.07.2011
ja mam problem bo sie nie całowałam ale chce no i nie wiem jak to zrobic.! pomocy.!a jak mu sie nie spodoba.?
minia
04.07.2011
bEdzie to mój pierwszy raz strasznie sie boje nie wiem co zrobic ..
kacha93
03.05.2011
Pierwszy pocałunek z języczkiem przeżyłam w sumie niedawno, bałam się bardzo, nie wiedziałam czy nawet potrafię całować, ale wyszło spontanicznie i dowiedziałam się, że umiem całować... Jest to cudowny sposób wyrażania uczuć i w dodatku bardzo przyjemny... Polecam wszystkim ;))
mati
22.01.2011
Całowanie na języczki :
To jest tak ze przy pocałunku swoim językiem musisz jakby przytulić język partnera/partnerkę