pozycjonowanie

Jak wykonać darmowe pozycjonowanie stron internetowych?
luman - specjalista Tipy.pl

Pozycjonowanie stron internetowych to złożony proces i artykuł nie ma na celu edukacji a uświadomienia osób dopiero początkujących lub chcących wypozycjonować za darmo swoją stronę firmową lub hobbystyczną, że wbrew pozorom może to się odbyć bez większych wysiłków.
P

Rzeczy, których potrzebujesz
* komputer
* internet
* serwis, stronę internetową (opcjonalnie)

1

Na początku polecam zaopatrzyć się w program do pozycjonowania stron pozwoli to wam po krótkim wdrożeniu w sprawy konfiguracyjne pozycjonować swoją stronę na frazy niszowe, lokalne np: "dorabianie kluczy białystok". Wbrew pozorom dla osób z danej miejscowości wypozycjonowanie się na frazę lokalną daje dużo lepsze efekty aniżeli męczenie się na frazę "dorabianie kluczy" gdyż jest ona zbyt ogólna

2

Kolejnym krokiem jest wybranie jednego lub kilku systemów wymiany linków stałych, które jeśli jest się cierpliwym pozwolą na pozycjonowanie za darmo nawet dość trudnych fraz (oczywiście nie na dużą skalę) ale na własne potrzeby. W kolejnym kroku przedstawię krótko najlepsze i co najważniejsze darmowe systemy wymiany linków stałych (w których zwykle można też i kupić punkty dla osób, które nie chcą umieszczać linków z systemu na stronie).

3

Najpopularniejszym systemem, obecnym na polskim rynku jest LINKME. To stabilny system wymiany linków stałych dający bardzo dobre efekty. Obecnie w systemie jest ponad 37 tysięcy domen co daje bardzo duże możliwości pozycjonowania darmowego swoich serwisów.
Kolejnym systemem mającym zasięg ogólnoświatowy jest LINK VAULT, ten zagraniczny system umożliwia pozycjonowanie stron dzieląc je na kilkadziesiąt kategorii oraz na ponad 20 wersji językowych.

4

Dla osób niewtajemniczonych każdy z systemów ma obszerną pomoc, ale już przy podstawowej wiedzy webmasterskiej, każdy sobie poradzi z instalacją i użytkowaniem. Życzę powodzenia i cierpliwości, gdyż pozycjonowanie to proces długofalowy a pierwsze efekty mogą pojawić się nawet po 3 miesiącach. Powodzenia

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (7)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

Klara
29.03.2019
Polecam darmowe narzędzie do samodzielnego pozycjonowania stron. Jestem bardzo zadowolona z efektów pracy.
Magda
27.03.2019
Ja polecam darmowe narzędzie do pozycjonowania stron internetowych, jestem bardzo zadowolona z efektów pracy.
DrJan
25.03.2019
Można skorzystać z bezpłatnego systemu do pozycjonowania dla początkujących.
nosleep
29.09.2015
a nie lepiej po prostu wydac na reklamę? Przecież to i tak wróci - zwiększy sie liczba klientów. Ja wolałam zlecic firmie http://inb-digital.pl/ pozycjonowanie strony sklepu. W zasadzie nie jest to zwykłe pozycjonowanie a content marketing. Poczytajcie o tym :)
robertcb
15.01.2013
Wszelkie wymiany linków odpadają, tylko pozycjonowanie bez konieczności ingerencji w kod źródłowy swojej strony ma sens. (linki zwrotne, banery itp)
lusia____góraleczka
15.01.2013
jezeli znają panstwo jakąś strone do darmowego powycjonowania stron to bardzo prosze o pomoc!!!
Majki
09.09.2012
Ważna jest optymalizacja stron pod kątem treści - wyeksponowanie słów kluczowych w :
- tytule strony
- meta tag description
- H1, H2, H3
- w treści za pomocą

Plus połączenie z linkowaniem. Tutaj faktycznie program Adder jest lepszy w stosunku do wymiany linków, gdzie musimy odstąpić swoją powierzchnię i można jest łatwo utracić. Z systemu mamy stałe linki przede wszystkim w preclach (blogach) osadzone w tematycznych artykułach.