Zakochana para

Jak rozkochać w sobie mężczyznę?

Boorka - specjalista Tipy.pl
Miłość szczególnie wiosną, da się odczuć w powietrzu, kiedy tylko pogoda się poprawia wszyscy pragniemy drugiej osoby, która by mogła być przy nas. Czasem jest to życzenie ciężko spełnić, jednak poniżej znajdują się wskazówki, które mogą Ci to zadanie ułatwić.
1
Bądź sobą.

Wszystkie wskazówki dotyczą ulepszenia i ukazania Twoich atutów, a nie zmiany Ciebie jako osoby, ponieważ ważne jest, aby pokazać kim się naprawdę jest. Jeśli wszystkie Twoje działania będą sztuczne, jaki jest sens rozkochiwania w sobie mężczyzny.

2
Optymalizuj swój wygląd.

Atrakcyjny wygląd nie oznacza, głodzenia się, kupowania sterty nowych ubrań lub dramatycznej zmiany fryzury. Zamiast tego dobierz ubranie, fryzurę, makijaż, perfumy i szczery uśmiech, które po prostu pokażą wszystkie Twoje atuty.

3
Słuchaj, słuchaj, słuchaj.

Mężczyźni lubią opowiadać o sobie i uważają, że dziewczyny, które potrafią słuchać są urocze. Dlatego zawsze staraj się więcej słuchać niż mówić.

4
Dużo się śmiej.

Mężczyźni zawsze poszukują dziewczyn, które mają duże poczucie humoru, co przejawia się dużą ilością śmiechu, szczególnie z ich żartów.

5
Miej dobre nastawienie.

Mężczyźni lubią dziewczyny wesołe. Chyba nikt z nas nie lubi spędzać czasu z osobami pesymistycznymi i negatywnie nastawionymi do świata. Zawsze staraj się patrzeć na jasną stronę życia i widzieć „szklankę do połowy pełną”.

6
Bądź urocza.

Większość dziewczyn potrafi być zadziorna, wie co to plotkowanie i obgadywanie. Nie należy to jednak do dobrego zachowania, a tym bardziej do czegoś czym można się chwalić przed mężczyzną, który zazwyczaj docenia, kiedy dziewczyna jest urocza i nie plotkuje, tak więc wszelkie komentarze pozostaw dla siebie lub koleżanek.

7
Flirtuj.

Ludzie często przyznają, że są odporni na wszelki flirt, jednak on naprawdę działa. Mężczyźni wprost uwielbiają być w centrum uwagi, w dodatku traktowani jak króle. Dlatego odgarnij swoje włosy, uśmiechnij się i pomrugaj delikatnie oczami.

8
Bądź inna.

Dobrym sposobem na uzyskanie zainteresowania mężczyzny jest pokazanie swojej wyjątkowości. Pozwoli to na odróżnienie Cię od innych dziewcząt.

9
Bądź dowcipna.

Jak już wyżej zostało wspomniane, mężczyźni uwielbiają kobiety z dużym poczuciem humoru. Najlepszy sposobem na pokazanie tego jest reagowanie śmiechem, na ich żarty, ponadto pokaż, że Ty też znasz kilka.

10
Inicjuj kontakt fizyczny.

Mężczyźni uwielbiają kontakt fizyczny, ponieważ przez dotyk dochodzi do rozwoju intymności. Możesz tego dokonać podczas śmiechu, delikatnie łapiąc go za ramię lub klepiąc jego kolano.

11
Daj mu przekąskę.

Stare, dobre powiedzenie, mówi, iż przez żołądek do serca mężczyzny. Ponieważ zawsze się sprawdza, zaskocz go upieczonym przez siebie ciastkiem.

12
Daj mu nieco wolności.

Mężczyźni lubią testować kobiety, czy nadają się na materiał na dziewczynę. Dlatego zawsze pamiętaj, aby go nie ograniczać i daj mu nieco swobody, szanując jego wyjście z kolegami, uprawianie sportu, czy cokolwiek innego, czym zajmuje się w wolnym czasie.

13
Pozwól mu do siebie zadzwonić.

Zachowuj się tak, jakbyś była trudna do zdobycia. Nie wydzwaniaj do niego non stop i nie narzucaj się. Pozwól mu pomyśleć, że jesteś zajęta i że to on ma do Ciebie zadzwonić jak tylko znajdzie chwilę czasu.

14
Poćwicz strategię lustrzaną.

Może to brzmieć nieco zabawnie, jednak to faktycznie działa. Kiedy chcesz komuś zaimponować, wykonuj ruchy i gesty takie jak twój rozmówca. Na przykład jeśli mężczyzna opiera łokieć na stole, odczekaj 5 sekund i zrób to samo. Stworzy to połączenie między wami, którego on sam nie będzie w stanie wyjaśnić. Pamiętaj jednak, aby nie przesadzić z ilością naśladowanych gestów.

15
Kontakt wzrokowy.

Głębokie patrzenie w oczy rozmówcy podnosi automatycznie intensywność relacji. Najlepsze działanie jest podczas rozmowy. Pamiętaj jednak, aby nie przeciągać tego zbyt długo, gdyż zostaniesz posądzona o prześladowanie.

16
Nie ukazuj desperacji.

Mężczyzn nie pociąga kobieca desperacja. Wręcz przeciwnie - mężczyźni lubią kobiety ciągle zajęte, szczęśliwe, które potrafią mieć wszystko pod kontrolą i świat leży u ich stóp. Nawet jeśli sądzisz, że żadna z tych cech nie odzwierciedla Twojego obecnego stanu, staraj się pokazać, że jest inaczej. Jeśli mężczyzna poprosi Cię w ostatniej chwili o spotkanie, nie zgadzaj się, powiedz, że masz inne plany i przełóż spotkanie na inny dzień. Bądź trudna do zdobycia.

17
Bądź wiarygodna.

Mężczyźni uwielbiają kobiety, którym mogą zaufać. Dlatego staraj się nie opowiadać koleżankom o wszystkich szczegółach z waszego życia. Pamiętaj, że dyskrecja jest najlepszym rozwiązaniem. Uzyskasz przez to większy szacunek i uznanie mężczyzny.

18
Pozostaw na nieco tajemniczości.

Nigdy nie opłaca się być kompletnie otwartą książką dla mężczyzny, o którego względy walczysz. Wiedz, że tajemniczość bywa ekscytująca, dlatego będzie wracał i krok po kroku dowiadywał się szczegółów z Twojego życia, a także tego jaka jesteś. Pomyśl o sobie jako skarbie, który należy zdobyć i pomóż mężczyźnie tego dokonać dając mu małe wskazówki.

19
Popieraj wszystkie zainteresowania.

Mężczyźni uwielbiają kiedy kobiety dzielą z nimi swoje zainteresowania. Więc nawet jeśli nie znosisz jego ulubionej dyscypliny sportowej, oglądnij z nim rozgrywki od czasu do czasu i wykaż zainteresowanie.

20
Fizyczna bliskość.

Ostania wskazówka dotyczy bliskości o jakiej zawsze marzymy. Jeśli pragniesz rozkochać w sobie mężczyznę, nigdy jej nie unikaj. Większość mężczyzn zdaje sobie sprawę znacznie później z tego, że zależy im na kobiecie. Więc daj szansę na rozwój związku i pozwól na nieco więcej (oczywiście nikt tu nie mówi o pójście na całość).

Strona 1 z 5

Powiązane porady

list miłosny
Podryw doskonały
Jak powiedzieć dziewczynie, że ci się podoba?

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie