Tutaj jesteś: Miłość, Przyjaźń i Rodzina > Miłość i Randki > Poradnik Randkowy > Jak się dobrze całować?

Jak się dobrze całować?

Stopień trudności: umiarkowane
, specjalista Tipy.pl
 4.8/5 (264 ocen)
Oceń 
Udostępnij
Pocałunki dają dużo przyjemności i potrafią sprawić, że można odpłynąć. Pewnie każdy z nas pamięta swój pierwszy pocałunek, bo tego się po porostu nie da zapomnieć. Całowanie jest naprawdę cudowne i potrafi wprowadzić w naprawdę przyjemny nastrój. Ale są rzeczy, których nie powinno się robić czy mówić w trakcie całowania. Właśnie mam zamiar przedstawić ci to, czego absolutnie nie można robić w tak doniosłym momencie.
1

Nie wpychaj języka na siłę


Pocałunek absolutnie nie polega na włożeniu języka do ust drugiej osoby. To ma być przyjemny moment a nie brutalna penetracja jamy ustnej. Zbliżcie usta do siebie a następnie delikatnie oblizujcie swoje wargi wsuwając język coraz głębiej.

2

Nie odrywaj się od całowania


Oczywiście, jeżeli chcesz, aby druga osoba cię całowała. W przeciwnym razie musisz dać do zrozumienia, że nie masz ochoty na pocałunki. Ciągłe przerywanie tego miłego momentu może sprawić, że zniknie ten romantyczny nastrój.

3

Tlen


Ludzie nie znoszą, gdy w trakcie pocałunku partner naciska tak mocno, że nie ma możliwości złapania powietrza. Pocałunki powinny być delikatne i na tyle subtelne, aby była możliwość dopływu tlenu. Możesz na moment oderwać się od całowania i nabrać powietrze, ale zrekompensuj partnerowi to całując go po szyi czy muskając jego ucho.

4

Nie żartuj


Pocałunki są dowodem wzajemnej bliskości i potrafią wprowadzić w naprawdę liryczny nastrój. Nie na miejscu jest rzucanie głupich dowcipów w tak podniosłym momencie, a szczególnie grubiańskich związanych z seksem czy właśnie całowaniem. Taki zachowanie świadczy o totalnej niedojrzałości.

Jak dobrze całować?
Jak się pozbyć malinki?
Jak całować dziewczynę?
Jak być romantycznym?
Wskazówki
  • Już wiesz, czego absolutnie nie możesz robić czy co nie może ci się przydarzyć, gdy całujesz. Jeżeli po przeczytaniu tego artykułu uświadomiłeś czy uświadomiłaś sobie, że często tak robisz może to znaczyć, że nie szanujesz do końca swojego partnera. Być może on też tak się czuje, ale nic do tej pory nie mówił/ mówiła. Upewnij się również, że twój nos jest czysty. Nie chcesz chyba żeby osoba, z którą się całujesz oglądała przypuszczam nieprzyjemną jego zawartość. Może ty masz jakieś wpadki, które ci się przydarzyły i chcesz się nimi z nami podzielić?
5

Nie bekaj


To by był już szczyt wszystkiego beknąć sobie w trakcie pocałunku do czyichś ust. Wręcz nie mogę sobie tego wyobrazić. Niech ci się to nie przytrafi, bo zakładam, że już nigdy wspólny pocałunek nie będzie tak przyjemny i na pewno wspomnienie tego incydentu pozostanie na zawsze. Jeżeli czujesz, że coś zaczyna się dziać nie tak po prostu przerwij całowanie i na boku rozwiąż problem. Jestem pewna, że osoba, z którą się całujesz nie obrazi się wręcz będzie ci wdzięczna.

6

Zapomnij o gumie do żucia


Wiesz, że będziesz się całować, dlatego też chcąc zadbać o świeży oddech żujesz sobie gumę. No i zbliża się ten moment a partner wpada na genialny pomysł żeby przekazać sobie żutą gumę ustami. Absolutnie się na to nie zgadzaj, bo jest to po prostu ordynarne.

7

Niech ci się nie wypsnie imię innej osoby


Tak całowanie to bardzo doniosły moment, w którym nie myśli się do końca trzeźwo i logicznie. Jesteś po długim związku a osoba, z którą byłeś czy byłaś związana jeszcze nie do końca opuściła twoje serce. Może się zdarzyć, że w takiej wyjątkowej chwili pomyślisz właśnie o ex i wypsnie ci się jej czy jego imię. Właśnie, że nie może się to zdarzyć! Musisz to sobie dobrze zakodować w głowie.

Wskazówki
  • Już wiesz, czego absolutnie nie możesz robić czy co nie może ci się przydarzyć, gdy całujesz. Jeżeli po przeczytaniu tego artykułu uświadomiłeś czy uświadomiłaś sobie, że często tak robisz może to znaczyć, że nie szanujesz do końca swojego partnera. Być może on też tak się czuje, ale nic do tej pory nie mówił/ mówiła. Upewnij się również, że twój nos jest czysty. Nie chcesz chyba żeby osoba, z którą się całujesz oglądała przypuszczam nieprzyjemną jego zawartość. Może ty masz jakieś wpadki, które ci się przydarzyły i chcesz się nimi z nami podzielić?
 4.8/5 (264 ocen)
Oceń 
Udostępnij
  • Komentarze Tipy.pl (4)

Nie będzie widoczny na stronie
 
nmr59784 - 2015-11-16
Super poradnik na temat całowania :)
calowanie.wordpress.com
AndziaAst2 - 2014-09-16
nie wiem ale sprawdzimy dziś
carmelovaa - 2014-07-02
+ nie śliń się zanadto bo całowanie się wówczas traci urok, nie dociskaj swoich ust zbyt mocno bo to może popsuć efekt
Wer$a - 2011-09-09
extra to było super bardzo mi to pomogło i naprawde to działa!!!
Newsletter - Bądź na bieżąco Codziennie nowa porada w twojej skrzynce
 
Randka przebiega wspaniale i zbliża się już do końca. Moment pożegnania jest coraz bliżej i bliżej a Ty właśnie sobie...
Jak się całować na randce?
Randka przebiega wspaniale i zbliża się już do końca. Moment pożegnania jest coraz...
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
Czym są Tipy.pl? Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki na każdy temat.
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


   Akceptuje regulamin *wyrażam zgodę na świadczenie usługi, przyjmuję do wiadomości, że jednocześnie tracę prawo do odstąpienia od Umowy.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.| z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków |Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593| NIP – 5272644300 |za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Do korespondencji powyżej wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu i należący do mnie adres e-mail.
Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub
Usługę świadczy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.

Siedziba

Kraków
Os. Teatralne 9A
31-946 Kraków

Krajowy Rejestr Sądowy

Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

Tel: +48 12 646 28 12
Fax: + 48 12 646 27 10
E-mail: tipy@firma.interia.pl
Adres: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków

KRS 0000416593    NIP 5272644300    REGON 142734048
Nie jestem pasożytem, nie blokuje reklam
pasożyt
Proszę wyłącz Adblock-a, jeśli chcesz zobaczyć treść artykułu.