Para w łóżku

Jak uwieść dziewczynę?
AgaKAgaK - specjalista Tipy.pl

Znasz pewnie mężczyzn, którzy potrafią zdobyć niemal każdą kobietę i zastanawiasz się jak oni to robią. Od wieków wiadomo, że pieniądze i władza przyciągają kobiety. Świetnie sobie radzą również przystojni i bardzo pewni siebie mężczyźni. Ale wszyscy wiemy, że jest wielu mniej atrakcyjnych i nie wpływowych gości, którym udało się zdobyć kobietę swych marzeń. Przeczytaj ten artykuł a myślę, że tobie również się uda.
1
Zadbaj o swój wygląd

Zanim przystąpisz do ataku postaraj się zadbać o wygląd. Bardzo ważne jest pierwsze wrażenie a przecież bardzo zależy ci na tym, aby było jak najlepsze. Kobiety lubią zadbanych mężczyzn, którym nie trzeba tłumaczyć 500 razy, że najwyższy czas zmienić koszulkę na czystą. Jeżeli ostatnie miesiące każdy wieczór spędzałeś w barze z kumplami na piwie może przydać się odrobina ruchu dla poprawienia kondycji i zbicia przysłowiowego brzuszka piwnego. Postaraj się zdobyć wizerunek fajnego faceta. Bądź miły i przyjazny dla innych, aby mogli mówić o tobie w samych superlatywach. Żadna kobieta nie będzie mogła się oprzeć facetowi, który jest powszechnie lubiany i szanowany. No chyba, że jest buntowniczką przeciwko powszechnej opinii i nie spodobasz jej się tylko dlatego że wszyscy myślą że jesteś fajny.

2
Tematy tabu i związane z seksem traktuj delikatnie

Najlepiej byłoby je całkowicie pominąć na początku znajomości. Jeżeli już zdarzy ci się wspomnieć o seksie, traktuj to jak poezję na przykład „drugą rzeczą, jaką uwielbiam robić w łóżku jest spanie”. Kobiety nie lubią mężczyzn, którzy potocznie wyrażają się o stosunku płciowym gdyż myślą o nich, że są prostakami i tylko jedno im w głowie. Pamiętaj, że płeć przeciwna ma zupełnie inny stosunek do kontaktu fizycznego - ty powiesz, że „uprawiałeś sex” a ona, że „kochała się”.

3
Nie rób tego, co inni mężczyźni

Jeżeli w towarzystwie pojawi się naprawdę piękna i pewna siebie kobieta, którą podrywać będą wszyscy twoi kumple zignoruj ją. Jak już się dowie, że masz reputację zawadiaki i mimo to nie zwróciłeś na nią uwagi to ją zaintrygujesz. Zacznie się zastanawiać, o co chodzi i na pewno sama się koło ciebie zacznie kręcić, aby zaspokoić swoją ciekawość i usłyszeć odpowiedź na nurtujące ją pytanie.

4
Daj jej do zrozumienia, że inne kobiety cię lubią

Oczywiście zazdrość to nie jest nic dobrego, ale na początku znajomości może napędzić tą machinę procesu uwodzenia. Kobiety jak lwice potrafią walczyć jak o swoje. Jak dziewczyna zobaczy, że jesteś popularny, lubiany i w jej obecnym myśleniu pożądany, zachowa się jak typowa kobieta na wyprzedaży. Rozgromi tłum łokciami a swoją zdobycz zaniesie prosto do kasy by sfinalizować zakup.

5
Mów uwodzicielsko

Nigdy nie rozpoczynaj rozmowy, która koncentrowałaby się na pracy, szkole, rodzinie, programach telewizyjnych – po prostu o sprawach przyziemnych. Nigdy nie mów o sobie. Dyskutuj na temat egzotycznych miejsc na wakacje, mitologii, astrologii snów i wszystkich innych przyjemnych i niematerialnych rzeczach. Nie należy przedstawiać swoich prywatnych opinii. Pamiętaj, aby patrzeć jej prosto w oczy w trakcie rozmowy. Spojrzenie jest bardzo ważne.

6
Nie okazuj zdenerwowania

Rozmawiając z dziewczyną nie bój się, że popełnisz jakąś gafę. Jeżeli będziesz zdenerwowany kobieta to od razu wyłapie – wyczyta to z twojej twarzy, a może to być wtedy gwóźdź do trumny. Na płeć piękną zdecydowanie bardziej działają pewni siebie mężczyźni.

7
Pokaż swoją wrażliwą stronę

Ten krok może zdecydowanie przyśpieszyć proces uwodzenia. Do tej pory jawiłeś się przed nią, jako silny i twardy mężczyzna, który poradziłby sobie w każdej sytuacji. Na pewno ją to kręci, ale zakręci jeszcze bardziej jak się przed nią otworzysz. Pokaż jej, że możesz być naprawdę czuły, masz swoje słabości, potrafisz być bardzo romantyczny i umiesz współczuć innym. Kobiety zazwyczaj boją się mężczyzn bez skrupułów i takich, którzy w ogóle nie potrafią okazywać uczuć. Uważaj jednak jak będziesz opowiadał o tym, jakie życie było ciężkie dla ciebie, bo jak za bardzo przegniesz fakty prawda wcześniej czy później wyjdzie na jaw. Nie mów o byłych związkach bądź zdarzeniach, które naprawdę są dla ciebie bolesne. Ten krok jest szczególnie skuteczny, jeżeli zainteresowałeś się dziewczyną bardzo wrażliwą i delikatną.

8
Daj jej trochę przestrzeni

Wiadomo, że na początku znajomości jeszcze tak dobrze się nie znacie. Każde z was ma swoje sprawy i przyzwyczajenia. Nie przytłaczaj jej spotkaniami każdego dnia. Niech pójdzie do swojego ulubionego klubu fitness czy na spotkanie z koleżankami. Jeśli będziesz daleko z pewnością zacznie myśleć o tobie i tęsknić. Sama się nakręci jeszcze bardziej a ty będziesz mógł się spotkać z kumplami i opowiedzieć im jak idą twoje postępy w uwodzeniu.

9
Spraw, aby się śmiała

Kiedy kobieta się śmieje czuje się bardziej zrelaksowana, uwalniają się hormony szczęście a dodatkowo zmniejszają się zahamowania.

10
Dotknij ją

Jak tylko nadarzy się okazja delikatnie ją dotknij. Muśnij ją w dłoń, pogłaszcz po ramieniu i jej włosach, sięgnij aż do kostki. Spokojnie, jeżeli będzie miała coś przeciwko to na pewno ci o tym powie. Dotyk jak nic potrafi pobudzić zmysły i sprawia, że zaczyna szaleć fantazja. Poza tym dotykając ją dasz jej do zrozumienia, że jest dla ciebie atrakcyjna i bardzo cię pociąga. Ten drobny a zarazem subtelny zabieg może sprawić, że zacznie coś czuć do ciebie.

11
Kobieta z mężczyzną w łóżku
Daj jej do zrozumienia, że nie możesz się jej oprzeć

Twoje zachowanie musi jednoznacznie wskazywać na to, że masz ochotę się na nią rzucić. Kobieta w momencie, gdy czuje się pożądana rozpala w sobie zmysły i staje się bardziej uległa. Spraw by rozpalił się w niej ogień. Powiedź coś w stylu "Powinni wprowadzić zakaz noszenia krótkich spódnic, bo ciężko oprzeć się pokusie" chyba nie muszę pisać, że musi mieć na sobie krótką mini w tym momencie. Nie tylko słowa, ale również i spojrzenia mogą powiedzieć jej, że ją pożądasz. Patrzenie na usta, piersi czy nogi świadczy o tym, że nie potrafisz się przy niej skupić. Wzrok skieruj na jej usta za każdym razem jak coś mówi a będzie miała jasny sygnał, że masz ochotę ją namiętnie pocałować.

?

Wskazówki
* Nie musisz być milionerem czy super przystojniakiem, aby uwieść kobietę, która wpadła ci w oko. Musisz dać jej do zrozumienia, że różnisz się od standardowego podrywacza. Pamiętaj, że to, co robisz nie może być zwykłą grą musisz wcielić się rolę amanta i poczuć to, co robisz całym sobą oczywiście, jeżeli jest to kobieta, z którą wiążesz dłuższe plany. Mam nadzieję, że moje podpowiedzi okażą się pomocne. Życzę powodzenia. Jeśli masz ciekawsze i wypróbowane metody jak uwieść kobietę to podziel się z nami.

Strona 1 z 5

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie