Zdjęcie w zdjęciu

Jak wyglądać młodo?·

Boorka - specjalista Tipy.pl
Zdjęcie w zdjęciu
1 z 11
Jeśli miewasz dni kiedy patrzysz w lustro i czujesz, że chciałabyś coś zmienić w swoim wyglądzie i chciałabyś nabrać świeżości, przeczytaj poniższe wskazówki dotyczące tego jak wyglądać młodo.
1
Puder sypki
Dobierz rodzaj pudru.

Puder ma duży wpływ na wygląd twarzy, dlatego używaj sypkiego lub nie używaj go w cale, ponieważ przyczyniają się one do uwydatniania niedoskonałości i zmarszczek na skórze.

2
Wyregulowane brwi
Zadbaj o brwi.

Brwi mogą być kluczem do młodego wyglądu. Jeśli nie są odpowiednio wyregulowane mogą się przyczynić do tego, że będziesz wyglądać smutno, nie wspominając o postarzeniu. Upewnij się, że są dobrze wyregulowane i podkreślają kształt Twojej twarzy.

3
Nawilżanie skóry
Ciągłe nawilżanie.

Nawilżaj skórę. Nie ważne w jakim wieku jesteś, nigdy nie będziesz za młoda lub za dojrzała. Dzięki temu utrzymasz skórę gładką, miękką i sprężystą.

4
Używanie filtrów na plaży
Używaj kremu z faktorem.

Dla zwiększenia ochrony twarzy nakładaj na nią często balsam nawilżający na bazie kremu do opalania lub krem z faktorem.

5
Cienie do powiek
Cienie do powiek.

Istnieje kilka sposobów nakładania cieni na powieki, dzięki którym możesz wyglądać młodziej. Jednym z nich jest używanie jasnych cieni, które optycznie powiększą oczy. Stroń jednak od błyszczących i metalicznych, ponieważ podkreślają niedoskonałości.

6
orzechy
Jedz orzechy.

Produkty, które spożywasz mogą również przyczynić się do zmiany wyglądu. Zaleca się dołączenie do diety jedzenia zawierającego dobre rodzaje tłuszczów, które dodają energii. Zaliczają się do niego migdały, orzechy włoskie i oczywiście orzeszki ziemne.

7
Śpiąca dziewczyna
Siódemka magiczną liczbą.

Sen jest bardzo ważny. Kiedy tylko jest to możliwe postaraj się spać przynajmniej siedem pełnych godzin. Kiedy źle się wysypiasz możesz doprowadzić do zaburzenia pracy metabolizmu i procesu wytwarzania niezbędnych hormonów.

8
Okulary słoneczne
Nie mruż oczu.

Jeśli jesteś narażona na słońce nie zapomnij założyć okularów, które są bardzo pomocne. Jeśli ich nie używasz, wokół oczu mogą pojawić się kurze łapki, a na czole zmarszczki.

9
Suknia
Pochwal się tym co masz.

Najlepszym sposobem na odmłodzenie jest samo przekonanie, że jesteś młoda. Kobiety są piękne niezależnie od wieku. Pochwal się tym co masz i nie wstydź się niczego. Nie myśl, że skoro osiągnęłaś już pewien wiek jesteś zobligowana do noszenia odpowiedniej fryzury lub odpowiednich ubrań. Najważniejsze jest być dumną ze swojego ciała i wyglądu.

10
Uśmiechnięta kobieta
Bądź szczęśliwa.

Niezależnie od wieku bądź szczęśliwa. To ile masz lat jest tak naprawdę liczbą i nie powinnaś zwracać na nią uwagi. Jeśli jesteś dumna ze swojego wyglądu, życia i z tego czego dokonałaś, żadne inne czynniki nie powinny odgrywać większej roli.

Strona 1 z 11

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie