Miłość

Jak uprawiać seks analny?

AgaKAgaK - specjalista Tipy.pl
Aby w ogóle się do tego zabrać musisz koniecznie poznać kilka zasad. Po pierwsze, jeżeli zabierasz się z nią do tego pierwszy raz, musisz być naprawdę delikatny i robić to bardzo powoli. Po drugie, jeżeli dziewczyna stanowczo odmawia musisz odpuścić. Przede wszystkim dopiero od niedawnego czasu seks analny nie jest tematem tabu jak miało to miejsce wiele lat temu. Odbyt nie jest przeznaczony do penetracji tylko do zupełnie innych czynności. Jeżeli planujesz jednak wyjść ze swoją dziewczyną poza średnią typowej sypialni musisz poznać kilka zasad obowiązujących przy stosunku analnym.
1
Nie rób tego z nią, jeżeli jest w ciąży

Najlepiej unikać seksu analnego w czasie, gdy kobieta jest w ciąży. Pierwszym powodem ku temu jest fakt, że kobieta w stanie błogosławionym jest szczególnie narażona na hemoroidy, dlatego ta forma przyjemności może być dla niej bardzo bolesna. Po drugie nie powinna ryzykować zakażenia pochwy, ponieważ istnieje możliwość przeniesienia bakterii z odbytu. W czasie ciąży radzę uprawiać wam seks w tradycyjny sposób, twoje propozycje dotyczące seksu analnego mogą sprawić, że pomyśli sobie, że masz egoistyczne podejście do tematu.

2
Używaj dużo lubrykantu

Pamiętaj, że odbyt nie jest w stanie tak jak pochwa wyprodukować własnej wydzieliny, która ułatwi penetrację. Jeżeli planujecie tą formę seksu koniecznie wcześniej zadbaj o to, aby mieć pod ręką odpowiedni lubrykant. Najlepszy będzie na bazie wody gdyż bardzo ważne jest, aby dla was obydwojga było to bezpieczne i wygodne. Niektóre firmy robią lubrykanty przeznaczone specjalnie do analnej penetracji. Gdy przejdziecie do rzeczy nie żałuj lubrykantu gdyż jego większa ilość skutecznie przedłuża czas, w którym będziesz dochodził.

3
Nie używaj kremów znieczulających

Istnieje wiele kremów znieczulających czy żeli, które mają na celu zmniejszenie czucia. Jeżeli ona ze strachu przed bólem chciałaby z takiego skorzystać absolutnie nie pozwól jej na to. Przede wszystkim chodzi o to, że organizm sam informuje, jeśli coś jest nie tak, a po znieczuleniu nie będzie wstanie nic zaalarmować. Zamiast stosować krem znieczulający przygotuj ją odpowiednią grą wstępną. Użyj do tego palców, języka czy innych zabawek. To wszystko nastroi ją odpowiednio do głównej imprezy.

4
Użyj prezerwatywy

Wydaje ci się, że do tego stosunku nie jest absolutnie potrzebna prezerwatywa gdyż nie ma możliwości zajścia w ciążę. Tak, jeżeli chodzi o zajście w ciąże to logiczne, ale niestety jest dużo większa możliwość niż przy penetracji pochwy zakażenia się chorobą przenoszoną drogą płciową. Skóra wokół odbytu jest zdecydowanie cieńsza i mniej odporna na różne otarcia, co bardziej ułatwia przenoszenie chorób. Jeżeli jesteście w 100% siebie pewni i macie gwarancję tego, że żadne z was nie cierpi na chorobę, która mogłaby zostać przeniesiona droga płciową to możecie zrezygnować z prezerwatywy.

5
Pozwól jej ustalić tempo

Seks analny może być również bardzo przyjemny dla niej. Kochając się w ten sposób możesz doprowadzić partnerkę do orgazmu. Ze względu na to, że jest to bardzo czułe miejsce pozwól jej ustalić tempo. Jeżeli da ci do zrozumienia, że robisz zbyt mocne pchnięcia pohamuj się. Pamiętaj o tym żeby zaczynać pomału i przyzwyczajać ją do coraz mocniejszych pchnięć. Niech ona ustali szybkość i głębokość penetracji tylko w ten sposób będziecie mogli przeżywać rozkosz we dwoje.

6
Ogranicz się do penetracji jednego miejsca

Jeżeli uprawiacie seks analny nie zmieniaj miejsca na pochwę czy na jamę ustną. Pamiętaj o bakteriach, które możesz przenosić na penisie. Nie chcesz chyba, aby później nabawiła się zapalenia pochwy. Poza tym niektóre kobiety nie życzą sobie tego, gdyż uważają, że to nie jest higieniczne. Więc jeśli nie będzie chciała kontynuacji w innym miejscu nie namawiaj jej, po prostu odpuść.

?

Wskazówki
* Wyżej przedstawione zasady są bardzo ważne, aby wiele razy cieszyć się tą formą stosunku, choć mogłoby się wydawać, że seks nie wiąże ze sobą żadnych reguł. Pamiętaj, że jeżeli spalisz pierwszym razem pozostawiając niezbyt miłe wspomnienia ze względu na ból czy twoje nieopanowanie może nigdy więcej nie zgodzić się na kolejną próbę. Miłej zabawy.

Strona 1 z 3

Powiązane porady

necking
Seks w pociągu
Para całująca się w łóżku

Podobne porady

Komentarze (2)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

zenek50zenek
20.05.2013
ta forma seksu jest dla bardziej doswiadczonych kochanków
analfan95
25.03.2013
swietne porady! u mnie zadzialały, anus to jest to!