Orgazm kobiecy

Jak rozpoznać udawany orgazm?
AgaKAgaK - specjalista Tipy.pl

Niestety zdarza się to kobietom i to nierzadko. Nie robią tego zazwyczaj ze złych pobudek. Powodem może być gorszy dzień w pracy, stres, czy gorsze samopoczucie. Udają orgazm żeby nie zranić uczuć swojego faceta. Zdają sobie sprawę z tego, że mężczyzna, który nie jest w stanie zaspokoić kobiety czuje się z tym bardzo źle. W momencie, gdy kobiety są pewne, że nie dojdą wolą udać orgazm niż zranić uczucia ukochanego. Jest wiele sposobów, aby symulować ten doniosły moment a kobiety są w tym po prostu mistrzyniami. Jeżeli jednak bardzo zależy ci na tym, aby sprawdzić czy twoja kobieta udaje przeczytaj ten artykuł a dowiesz się jak sprawdzić czy ona udaje czy przeżywa prawdziwą rozkosz.
1
Dlaczego udaje?

Przede wszystkim musisz zadać sobie to pytanie. Wiadomo, że każda kobieta wolałaby przeżywać cudowny orgazm jeden za drugim. Niestety nie zawsze jest w stanie choćby bardzo tego chciała. Kobiety są inaczej skonstruowane niż mężczyźni. Niewiele trzeba, aby zepsuł im się nastrój, bardziej przeżywają problemy, które krążą wciąż po ich głowie i tym samym uniemożliwiają przeżycie orgazmu. Obecny styl życia również w tym nie pomaga. Ciągły pośpiech i stres stanowią największy problem. Musisz wiedzieć o tym, że kobiety nie robią tego celowo i bardzo się starają po to abyś nie poczuł się jak zły kochanek.

2
Zwróć uwagę na jej zachowanie w łóżku

Przyśpieszony oddech, napięcie mięśni, podniesienie temperatury ciała mogą wskazywać na to, że kobieta przeżywa właśnie orgazm. Wielu mędrców ma własne teorie jak reaguje kobieta, gdy w chodzi w tą fazę tuż przed finałem. Z jednym badań wynika, że ręce i brzuch kobiety stają się cieplejsze, a słowa praktycznie nie do zrozumienia. Jej twarz wydaje się być jak zaczarowana, jej ciało staje się miękkie jak galareta a na końcu opada, językiem zasysa ślinę. Jednak ciężko jest sprawdzić w trakcie seksu czy zasysa językiem ślinę.


Podstawowe symptomy nadchodzącego orgazmu to:


- przyśpieszony oddech
- wzrost temperatury ciała i przyśpieszenie akcji serca
- napięte mięśnie
- zaciśnięcie mięśni brzucha
- skurcze mięśni w okolicach miednicy


Gdy kobieta zaczyna orgazm ma skurcze mięśni pochwy i macicy średnio 10 do 15 razy, a skurcze trwają 8-10 sekund. Dodatkowo mięśnie odbytu napinają się i zwalniają od 2 do 5 razy, podobnie jak ramiona, twarz, nogi i szyja.

3
Rozpoznaj czy udaje

Już wiesz, jakie są oznaki, kiedy kobieta przeżywa orgazm. Musisz pamiętać o tym, że ona doskonale może wiedzieć jak to robić, aby skutecznie cię zmylić. Facetom o wiele trudniej jest udawać wytrysk i robią to zdecydowanie rzadziej. Poradniki dla kobiet radzą, aby kobieta udając orgazm zachowywała się dokładnie tak samo jak w momencie, gdy go przeżywa. Jednak w obawie przed tym, że możesz się zorientować kobiety lubią czasem przesadzić.


Jeżeli kobieta zaczyna jęczeć jak nigdy dotąd, jej ruchy są niczym z filmu porno możesz być prawie pewny, że to tylko gra. Wiele kobiet wie, ale nie wszystkie, że podstawą są oczy. Jeżeli twoja kobieta w trakcie orgazmu ma otwarte oczy to możesz być pewny, że udaje. Przeżywając prawdziwy orgazm kobieta ma zawsze zamknięte oczy i bardzo mocno zaciska mięśnie twarzy.


Prowadząc to małe śledztwo miej cały czas na uwadze to, o czym wspomniałam wcześniej. Jeżeli udaje to najprawdopodobniej coś ją trapi albo jest przemęczona. Udaje, bo nie chce cię zranić. Nie wiem czy wolałbyś, aby trakcie igraszek w momencie, kiedy jesteś już prawie u szczytu zeszła z ciebie o oświadczyła „sorry dzisiaj nie dojdę”, albo jeszcze gorzej gdyby zaczęła robić ci wyrzuty z tego powodu. Jeżeli zdarza się to raz na jakiś czas to naprawdę nie masz się, czym przejmować. Jeżeli masz wrażenie, że robi, to non stop to może warto porozmawiać z nią o tym. Może sama nie jest w stanie zacząć tego tematu.


Ludzie dopasowują się do siebie nie tylko pod względem charakteru, ale muszą dopasować się również pod względem seksu. Jeżeli w łóżku nie gra do końca jednej ze stron to może być kwestią czasu, kiedy to znajdzie się ktoś, z kim się zgra.

Strona 1 z 2

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (1)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

big man
18.03.2015
Moja kocica tylko raz kiedys udawala....bo miala problemy w pracy ale szybko po stosunku mi to powiedziala a teraz gdy to robimy to juz sie niezdaza:p