Tutaj jesteś: Moda i Uroda > Odnowa Biologiczna i SPA > Masaże > Jak zrobić tantryczny masaż piersi?
Jak zrobić tantryczny masaż piersi?

Jak zrobić tantryczny masaż piersi?

Stopień trudności: umiarkowane
, specjalista Tipy.pl
 4.4/5 (7 ocen)
Oceń 
Udostępnij
Tantryczny masaż piersi to rytuał, który umożliwia kobiecie otrzymanie zmysłowej energii i bezwarunkowej miłości od partnera. Masaż piersi to rodzaj masażu tantrycznego, który skupia się tylko na kobiecym biuście. Dzięki niemu piersi nie tylko staną się jędrniejsze i zdrowsze, ale przyczyni się również do utrzymania równowagi hormonalnej w ciele kobiety. Taki masaż jest również świetnym sposobem dla mężczyzny, aby sprawić przyjemność, uzdrowić oraz podzielić się intymnością ze swoją partnerką. Piersi są siedzibą kobiecej seksualności, która potrzebuje miłości i uhonorowania.
1
Masaż piersi może okazać się niezwykle trudny, ponieważ tkanki, które się tam znajdują są bardzo delikatne. Jeśli jednak zostanie wykonany prawidłowo przy użyciu umiarkowanego nacisku, masaż ten jest bardzo bezpieczny. Cała procedura jest bardzo prosta.
2
Spraw, aby miejsce, w którym masaż się będzie odbywał było ciepłe, przytulne i wyjątkowe.
3
Zanim zaczniesz, uświadom swoją partnerkę, że masaż piersi jest dla jej przyjemności i pragniesz, aby tylko na nim się skupiła.
4
Rozpocznij masaż kładąc jedną rękę na jej sercu, drugą natomiast na jej łonie i zobrazuj ciepło płynące od jej serca do łona, poprzez Twoje ręce. Jest to bardzo łącząca i uzdrawiająca czynność przed rozpoczęciem masażu.
5
Aby uniknąć niepotrzebnego tarcia, a przez to dyskomfortu, użyj na skórę trochę olejku. Jego zastosowanie jest pierwszym etapem masażu. Nałóż go na piersi wykonując ruchy koliste od środka klatki piersiowej w kierunku ramion. Pamiętaj pieścić partnerkę powoli i delikatnie.
6
Spróbuj wejść w rytm. Wykonuj swoje ruchy spójnie i powtórz je kilkakrotnie. Jeśli wykonujesz je w kierunku wskazówek zegara, powtórz ten sam kierunek na drugiej piersi. Lub jeśli wolisz inny sposób: połóż swoją rękę na piersi, tak aby brodawka znajdowała się w jej samym środku, następnie rozstaw palce i zacznij je przenosić ku górze w kierunku brodawki. Powtórz czynność kilka razy.
7
Drugi etap masażu może być rozpoczęty, kiedy całe piersi będą już pokryte olejkiem. Polega on na delikatnym zgniataniu piersi poprzez podnoszenie i dociskanie ich do klatki piersiowej używając obu rąk. Alternatywnie złap piersi obiema rękami i delikatnie je wykręcaj.
8
W trzecim etapie użyj opuszek palców, aby z najwyższą delikatnością masować piersi najpierw w kierunku wskazówek zegara, po czym w przeciwnym.
9
W czwartym etapie możesz przejść do masowania sutków. Umieść oba kciuki po przeciwnych stronach jednej z brodawek, zaczynając od zewnętrznych krawędzi. Powoli i delikatnie doprowadzaj kciuki do siebie, lekko ściskając sutek. Powtarzaj aż ukończysz pełne koło wokół brodawki. Pamiętaj, aby dostosować nacisk do reakcji swojej partnerki.
10
Ostatni etap polega na głaskaniu i gładzeniu skóry piersi przy użyciu opuszek palców kierując je od środka klatki piersiowej na boki. Ta czynność polega na uspokajaniu partnerki. Kiedy ją skończysz powtórz wszystkie etapy na piersi drugiej.
11
Zakończ masaż piersi w taki sam sposób, w jaki go rozpocząłeś, kładąc jedną dłoń na sercu, natomiast drugą na łonie kobiety w raz z wizualizacją przepływającej energii. Następnie wspólnie wykonujcie powolne i głębokie oddechy. Po czym pozwól partnerce odpocząć.
12
Masaż piersi jest równie przyjemny dla obu partnerów. Jest uzdrowieniem fizycznym oraz emocjonalnym. Zapewnia on wspaniałą formę relaksu oraz gry wstępnej. Można go wykonać samodzielnie lub w połączeniu z innymi masażami tantrycznymi.
 4.4/5 (7 ocen)
Oceń 
Udostępnij
  • Komentarze Tipy.pl (0)

Nie będzie widoczny na stronie
 
Newsletter - Bądź na bieżąco Codziennie nowa porada w twojej skrzynce
Kolki nazywane przez chińczyków “100 dni płaczu” trwają u noworodków na ogół do trzeciego miesiąca życia. Cierpi na nie...
Jak zrobić masaż antykolkowy?
Kolki nazywane przez chińczyków “100 dni płaczu”...
Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
Czym są Tipy.pl? Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki na każdy temat.
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


   Akceptuje regulamin *wyrażam zgodę na świadczenie usługi, przyjmuję do wiadomości, że jednocześnie tracę prawo do odstąpienia od Umowy.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.| z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków |Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593| NIP – 5272644300 |za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Do korespondencji powyżej wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu i należący do mnie adres e-mail.
Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub
Usługę świadczy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.

Siedziba

Kraków
Os. Teatralne 9A
31-946 Kraków

Krajowy Rejestr Sądowy

Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

Tel: +48 12 646 28 12
Fax: + 48 12 646 27 10
E-mail: tipy@firma.interia.pl
Adres: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków

KRS 0000416593    NIP 5272644300    REGON 142734048
Nie jestem pasożytem, nie blokuje reklam
pasożyt
Proszę wyłącz Adblock-a, jeśli chcesz zobaczyć treść artykułu.