truskawki - afrodyzjak

Jak zwiększyć libido? Afrodyzjaki w kuchni

3
Wiele osób twierdzi jednak, że afrodyzjaki o prawdziwym działaniu to owoce morza, w szczególności ostrygi, czy małże. Do innych bardzo skutecznych zaliczany jest kawior.
4
Najsłynniejszym afrodyzjakiem jest chyba jednak ... czekolada! Może ona w istocie mieć właściwości pobudzające nasz popęd, gdyż powoduje, że wydzielany jest hormon szczęścia - serotonina. Sprawia to, że chętniej idziemy do łózka uprawiać seks. Osobiście wydaje mi się, że jest to najskuteczniejszy i najsmaczniejszy afrodyzjak.
5
Inne przykłady afrodyzjaków to: cebula, orzechy włoskie, czosnek, cynamon, imbir, jaja przepiórcze, kawa, szampan, a także johimbina, kantarydyna, mleczko pszczele, papaweryna. Te ostatnie to medykamenty mają większą skuteczność. Najsilniejszym z nich jest Johimbina – organiczny związek chemiczny, uzyskiwany z kory drzewa o nazwie johimba lekarska.
6
Jak stosować afrodyzjaki?

Jeżeli już omówiliśmy czego możemy używać jako afrodyzjaku, należy się zastanowić jak tego używać. Po pierwsze nie możemy się nastawiać, że po zażyciu danego afrodyzjaku poczujemy moc do uprawiania seksu przez całą noc. To nie viagra. Jeżeli jednak mamy poważny problem z libido powinniśmy użyć johimby, która w istocie nam dopomoże.
« Poprzednia Strona 2 z 3

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie