Kobieta jedząca lizaka

Jak ją zachęcić do seksu oralnego?
AgaKAgaK - specjalista Tipy.pl

Zrobienie loda to nie jest to, co kobiety lubią najbardziej, jeżeli chodzi o seks, w przeciwieństwie do mężczyzn, którzy to po prostu uwielbiają. Jeżeli twoja partnerka nie jest zwolenniczką seksu oralnego i wciąż szuka wymówek musisz ją koniecznie do tego zachęcić. Jak to zrobić dowiesz się czytając poniższy artykuł.

1
Czyścioszek

Przede wszystkim musisz zadbać o czystość w okolicach intymnych. Nie myśl sobie, że prysznic, który wziąłeś rano wystarczy, aby pod wieczór namówić partnerkę na oralne pieszczoty. Po całym dniu, kiedy się pocisz i nie raz korzystasz z toalety możesz być pewny, że zapach nie będzie zbyt przyjemny. Najlepiej jak weźmiesz prysznic tuż przed stosunkiem. Możesz zaprosić swoją partnerkę do siebie. Uwierz - wspólna kąpiel będzie wspaniałym początkiem gry wstępnej. Jeżeli kobieta raz się zrazi z powodu nieprzyjemnego zapachu to nie będzie chciała już więcej eksperymentować. Zadbaj również o to, aby nie musiała przedzierać się przez tonę kłaków, które otaczają twoje klejnoty.


2
Odpowiednia pozycja

To bardzo ważne, aby pozycja, którą przyjmiecie była komfortowa zarówno dla ciebie jak i dla niej. Jeżeli będzie musiała się wyginać czy niewygodnie podpierać to nie będzie jej się to dobrze kojarzyć. Najlepszą pozycją abyście obydwoje byli zadowolenie będzie, gdy położysz się na plecach na łóżku a ona klęknie na kolanach przy tobie bądź położy się na wysokości twojego penisa.


3
Zadbaj o odpowiedni smak

Większość kobiet zdecydowanie wzbrania się przed połknięciem spermy. Możesz ją przekonać do tego, jeśli twoja sperma będzie przyjemna w smaku. Przede wszystkim musisz zadbać o odpowiednią dietę. Wegetariańska jest najlepszym sposobem, aby twój smak był łagodniejszy. Jeżeli nie wyobrażasz sobie życia bez mięsa wprowadź do swojego menu arbuza, kiwi, ananasa, seler. Dodatkowo smak spermy osłodzą jagody, śliwki i borówki. Piwo i kawa sprawią, że smak będzie gorzki, a produkty mleczne mogą spowodować zgniły posmak.


4
Osłódź smak

Jeżeli nie jesteś pewny, co czy twój smak jest odpowiedni dla niej możesz osłodzić go inaczej. Nie bez powodu potocznie seks oralny określany jest „lodem”, może będzie wolała z polewą czekoladową czy bitą śmietaną. Na pewno wiesz, za jakimi smakołykami przepada twoja kobieta – zadbaj o to by mogła się nimi rozkoszować na twoim penisie.


5
Nic na siłę

Nie pchaj jej głowy w dół do krocza, aby jej pokazać, że chcesz seksu oralnego. Jeśli ona sama nie będzie chciała się przełamać powiedź jej, że bardzo pragniesz poczuć jej język w tamtych okolicach. Najlepiej, jeśli ona przejmie kontrolę nad twoim przyrodzeniem i działa po swojemu i w sposób, jaki jej wygodnie. Nie wpychaj jej penisa na siłę do buzi bardzo głęboko i do tego stopnia, że będzie jej brakowało powietrza – może się zrazić. Tak robią zazwyczaj w filmach porno z kobietami, które mają to doskonale przetrenowane, no chyba, że twoja kobieta lubi taki ostre zagrywki.


6
Daj jej do zrozumienia jak bardzo to lubisz

Ważne jest, aby wiedziała, jaka to dla ciebie ogromna przyjemność. Gdy będzie pieścić twojego penisa pomrukuj tak, aby wiedziała, co cię najbardziej kręci. Jeżeli robi coś nie tak, to pokaż jej, aby to mogła zmienić. Zanim dojdziesz do punktu kulminacyjnego powiedz jej o tym, aby mogła zdecydować, co zrobi ze spermą.


?

Wskazówki

* Mam nadzieję, że wprowadzenie tych zmian skutecznie pomoże w przekonaniu twojej kobiety do sprawiania ci takiej przyjemności częściej. Myślę, że każda może się do tego przekonać i przy okazji czerpać z tego satysfakcję.


!

Uwaga!

* Seks oralny może być przyczyną zachorowania na raka krtani i przełyku.


Strona 1 z 2

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (2)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

Piotr
29.12.2018
Daj sobie spokój z naciąganiem dziewczyny.
maikel.wariat
21.03.2018
Zgadzam sie z tym