Wiązanie krawata

Jak zawiązać krawat?

IziaIzia - specjalista Tipy.pl
Wiązanie krawata
1 z 7
Nie ważne czy jesteś młodym mężczyzną czy troskliwą żoną dbającą o wizerunek męża. Tutaj znajdziesz dokładną instrukcję przedstawiającą krok po kroku prawidłowe wiązanie krawata.
P

Rzeczy, których potrzebujesz
* krawat

1
Wiązanie Krawata 1
Podnieś kołnierzyk koszuli do góry i obwiń krawat dookoła szyi. Węższa część krawata powinna sięgać do połowy długości, jego szerszej części. W zależności od tego jak jest Ci wygodnie, szersza część może zwisać zarówno po twojej prawej stronie jak i lewej.
2
Wiązanie Krawata 2
Na wysokości paru centymetrów poniżej jabłka Adama, skrzyżuj dwie części krawata tak, aby część cieńsza znalazła się pod szerszą. Grubszą częścią krawata obróć w okół węższej części. (Zdjęcia 1-3)
3
Wiązanie Krawata 3
Przełóż szerszą część krawata górą, przy szyi, przeplatając go pod spód supła w kształcie litery V. (Zdjęcie nr 4-5)
4
Wiązanie Krawata 4
Delikatnie i z wyczuciem pociągnij obydwa końce krawata w dół jednocześnie przytrzymując drugą ręką węzeł.
5
Wiązanie Krawata 5
Trzymają węższą część krawata przesuń węzeł do góry w kierunku szyi. (Zdjęcie nr 6)
6
Wiązanie Krawata 6
Jeśli węższa część krawata zwisa poniżej szerszej części, rozwiąż krawat i zacznij go wiązać od nowa. Tym razem zacznij od przewieszenia krawata w okół szyi w taki sposób, aby jego węższa część zwisała wyżej niż w połowie, jego części szerszej.

Jeśli szersza część krawata zwisa zbyt nisko, zacznij wiązanie krawata od nowa, przewieszając go w okół szyi w taki sposób, aby część szersza zwisała wyżej niż poprzednio.
Strona 1 z 7

Powiązane porady

Komentarze (0)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie