Jak się namiętnie całować?
MiloscMilosc - specjalista Tipy.pl

Potrafisz się dobrze całować? Każdy oczywiście potrafi jeśli zna dobre techniki całowania. Poniżej przedstawiamy instrukcję krok po kroku jak się całować.
P

Rzeczy, których potrzebujesz
* Partnera, który Ci się podoba i do którego coś czujesz (miłość, zauroczenie itp.)
* Wygodne miejsce, np. kanapa

1
Umyj zęby, użyj nici dentystycznej i płynu do płukania ust. Nieprzyjemny oddech może zrujnować cały pocałunek. W najgorszym wypadku jeśli nie masz dostępu do pasty, szczoteczki itd użyj gumy do żucia albo zjedz miętusa.
2
Usiądź z partnerem w jakimś wygodnym i raczej zacisznym miejscu. Całowanie się na widoku innych ludzi może będzie zabawne dla Ciebie, ale sprawi, że inni poczują się niezręcznie.

Przechyl głowę nieco na bok, aby uniknąć zderzenia się nosami.
3
Zrelaksuj się i oczyść swój umysł. Postaraj się skupić wyłącznie na osobie, która jest z Tobą.
4
Zbliż się do twarzy partnera, tak blisko aby wasze usta się zetknęły ze sobą.
5
Na początku delikatnie i nieznacznie muskaj swoimi ustami usta partnera.
6
Zacznij eksperymentować z różnymi ruchami i technikami. Przykładowo delikatnie ssij dolną wargę partnera lub pieść jego usta swoim językiem.
7
Używaj języka. Delikatnie otwórz swoje usta i wsuń swój język do ust swojego partnera. Jeśli Twój partner odpowie Ci entuzjazmem, wówczas zacznij badać swoim językiem wnętrze jego buzi. Pamiętaj tylko, aby robić to delikatnie i miękko a nie mocno i inwazyjnie.

Nie zapomnij oddychać poprzez nos.
8
Po takim gorącym pocałunku przejdź do całowania całej twarzy partnera, uszu i karku. Od czasu do czasu delikatnie chwytaj zębami skórę. Podczas całowania możesz również bawić się włosami partnera, leciutko je pociągając.
9
Używaj swoich rąk. Podczas całowania możesz trzymać przez pewien czas twarz partnera w swoich rękach. Delikatnie głaszcz rękoma jego twarz i włosy.
10
Jak najwięcej ćwicz. Praktyka czyni mistrza.
?

Wskazówki
* Twój język powinien być miękki a nie sztywny.

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (17)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

ellamee001
22.02.2022
Mam na imię Ella Mee, mąż zostawił mnie na 3 lata i wszędzie szukam pomocy, skontaktowałam się z dr Ogundele po pomoc, jest świetnym czarodziejem, przywiózł mi męża w ciągu 24 godzin, jest super człowiek, jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nim na WhatsApp lub Viber: +27638836445
nmr59784
16.11.2015
Super poradnik na temat całowania :)
calowanie.wordpress.com
gimbus 2000
03.04.2013
Rozsądna zwracaj się śmiało do jej komentarza. Moze Ci komentarz kiedyś odpowie ;-)
Sokol
07.05.2012
Ma ochote jakas dziewczyna wybrobowac te techniki ze mna ???
Chuda
11.04.2012
Całowanie zbliża, ale im dłużej się ze sobą jest, jakoś zapomina się o tym fakcie :(
Patrycja
19.01.2012
Hm.. ogólnie to tutaj było ze od 18 lat więc nie rozumiem udzielania się dzieci w wieku 11 lat , mam 18 lat i wiem że całowania nie da się nauczyć do jest zapisane w zmysłach jeśli czujesz miłośc do drugiej osoby po prostu wyrać poprzez całowanie jak bardzo ją tym uczuciem obdarowujesz , DZiękuję za uwagę i zegnam wszystkie maluchy , pozdrawiam :d
Rozsądna
01.01.2012
Cierpliwa , skoro nie są Ci potrzebne tego rodzaju artykuły , to po właściwie je czytasz ? nom przepraszam ale nie rozumiem . Ja mam 13 lat , całowałam się już , ale szukam nowych technik żeby urozmaicić każdy pocałunek ... ;) Cierpliwa , jeszcze raz chciałabym zwrócić sie do Twojego komentarza : masz rację , całowanie jest czymś całkowicie naturalnym:) jednakże często się zdarza , że nasi partnerzy są bardziej doświadczeni niż my, i warto Sobie taki artykuł przeczytać ,żeby nie zniechęcić do nas drugiej osoby , i wszystkiego nie zepsuć . ale cóż ... to moje przemyslenia , ale niech każdy robi tak jak uwaza :) Pozdrawiam ;P
domixxl
23.12.2011
Ja mam 14 lat ale się nie całowałam . Czekam na chłopaka ktury mnie doceni , będzie ze mną szczery i będe się przy nim dobrze czuła . Nie potrzebuje całować się na popis albo żeby być od kogoś lepsza
kalia
19.12.2011
na początku całowanie nie jest łatwe ale po czasie jest prościejsze i lepsze
Cierpliwa
12.08.2011
axewer-jeśli naprawdę masz 11 lat to najpierw naucz się pisać a nie w głowie Ci całowanie. Żadna dziewczyna nie chciałaby mieć chłopaka głąba,który nawet pisać nie potrafi.
A co do całowania to jeszcze nie miałam okazji tego przeżyć i cierpliwie czekam a nie rzucam się na pierwszego lepszego bo mam jakieś kompleksy.Całowanie jest w naturze człowieka więc czytanie artykułów nie nauczy nas niczego. Z czasem samemu dojdzie się do wprawy i nie potrzebne będą żadne rady bo to my wiemy jak chcemy się całować i jak chcemy być całowani.