psychopatka

Jak stwierdzić, że Twoja dziewczyna jest psychopatką?
MiloscMilosc - specjalista Tipy.pl

Ona potrzebuje ciągłych dowodów miłości, kontroluje Twój każdy ruch i ma na swojej ścianie kolekcję Twoich zdjęć - czy zwariowała na Twoim punkcie czy jest po prostu psychicznie chora?
P

Rzeczy, których potrzebujesz
* otwarty umysł
* zaufani przyjaciele
* pieniądze na kolację

1
Bądź uważny. Osoba z urojeniami spędza więcej czasu w swoim świecie fantazji niż w rzeczywistości. Jeśli Twoja dziewczyna wiecznie mówi o swoich idolach, może to być oznaką poważniejszego problemu. Jednym z objawów choroby emocjonalnej jest zapewnienie sobie bezpieczeństwa poprzez skierowanie swoich uczuć i tęsknoty za kimś zupełnie nieosiągalnym.
2
Wystrzegaj się narcyzmu. Czy dziewczyna ma obsesję na punkcie swojego wyglądu zewnętrznego do tego rozmiaru, że jest to problemem? Afirmacja własnej osoby to jedna sprawa, natomiast zaburzenia narcystyczne to już coś całkiem innego.
3
Weź pod uwagę fakt, jak ona się ubiera. Czy jest ubrana tak, jakby była singlem pomimo tego, że jesteście razem? Albo próbuje nadal robić na Tobie wrażenie, albo stara się, aby być w centrum uwagi całego otoczenia. Nie jest dobrze, jeśli Twoja dziewczyna desperacko stara się przyciągnąć uwagę każdego faceta znajdującego się obok.

Kobiety, które cierpią na histrioniczne zaburzenie osobowości, stale muszą być w centrum uwagi, potrzebują częstych zapewnień o swojej urodzie oraz zachowują się i ubierają w sposób uwodzicielski i seksowny w niestosownych momentach.
4
Jeśli ona ewidentnie flirtuje z innymi mężczyznami i to na Twoich oczach, wyjaśnij jej możliwie jak najdelikatniej, że nie jest to przez Ciebie mile widziane. To da jej do zrozumienia, że nie będziesz tolerować manipulowania swoją osobą.
5
Zapytaj swoich przyjaciół co tak naprawdę myślą o Twojej dziewczynie. Mogli zobaczyć w niej wiele innych wad, których Ty jeszcze nie dostrzegłeś.
6
Nie pozwól jej wystawiać się na próby. Jeśli ona zapamiętale nadal flirtuje z innymi facetami, nawet po tym jak poinformowałeś ją o swojej dezaprobacie w tej kwestii oznacza to, że ona najwyraźniej Ciebie testuje. Kobiety, które stale pogrywają sobie w gierki ze swoimi facetami są raczej niezrównoważone i bez wątpienia niebezpieczne.
7
Jeśli ona wywołuje kłótnie o sprawy zupełnie bez znaczenia, oznacza to, że ma prawdopodobnie kłopoty z umiejętnością opanowania swojej złości. Fakt ten sam w sobie nie jest nienormalny, jednak jeśli później ona nadal nie będzie potrafiła przyznać, że kłótnie były właściwie o jakąś nieważną drobnostkę wówczas ona definitywnie ma problem ze sobą.
8
Oceń jej szaleństwo. Większość facetów, prędzej czy później przyzna, że większość uroczych i słodkich dziewczyn jest na swój sposób trochę stuknięta. Jeśli wszystko już powiedziałeś i zrobiłeś, do Ciebie należy decyzja jak dużo szaleństwa jesteś w stanie znieść.
Strona 1 z 2

Powiązane porady

Podobne porady

Komentarze (5)

* Pola wymagane

Twój e-mail nie będzie widoczny na stronie

aribella
24.08.2015
Czemu trudni faceci dobierają sobie do głowy takie rzeczy ? Nie rozumiem tego. Moi drodzy faceci ;) jeśli nie podoba się wam dziewczyna z którą się spotykacie to przestańcie się z nią spotykać. Nie mówcie że jest psychopatką/ wariatką/ suką itd. To dziecinne. Pozdrawiam :)
wasza chora psychopatka :)
Lolly
03.07.2012
Pinkwinder to ty mylisz! socjopatia to nieumiejętność nawiązywania kontaktów z innymi, patologiczna wręcz. definicja psychopatii agi jest dobra. tekst przedstawia natomiast zaburzenia osobowości, które stricte nie są CHOROBAMI psychicznymi.
Pinkwinder
08.05.2012
aga: to ty mylisz pojęcia. To, co masz na myśli, to socjopatia ;)
aga
26.07.2011
Niestety autor myli tu dwa pojęcia. Psychopaci nie mają urojeń i nie są osobami chorymi psychicznie. Są po prostu pozbawieni sumienia i wszelkich uczuć.
f
18.10.2010
Punkt 6 do poprawki... chyba że to celowe:
"...Kobiety(...) pogrywają sobie w gierki(...)z kobietami są raczej niezrównoważone i bez wątpienia niebezpieczne..."