zakładki do książki

Jak zrobić zakładkę do książki ze spinacza?

Projekty dla dzieci
Jesteś molem książkowym? W takim razie na pewno przydadzą ci się kolejne zakładki do książek. Bo zarówno jednych, jak i drugich - nigdy za wiele! Dziś pokażę ci jak zrobić fajną zakładkę ze spinacza biurowego oraz metalowego guzika. Najlepiej zrobić od razu cały komplet takich zakładek. Wtedy na pewno ci ich nie zabraknie. Zamiast guzika możesz użyć kamyczka, cyrkonii czy... muszelki przywiezionej z wakacji.
świnka skarbonka

Kultura i rozrywka - jak zaoszczędzić?

Literatura
Nawet gdy nam się nie przelewa, nie rezygnujmy z kina, teatru czy najnowszych książek. Nie musimy też wyrzekać się wyjazdu na wymarzony urlop czy oddawania się swojemu hobby. Wszystko trzeba tylko zaplanować z głową, niekiedy poszukać tańszych alternatyw. Dzięki zniżkom wydamy na nie nawet o ok. 100 zł miesięcznie mniej.

Jak zrobić zakładkę do książki z zawieszką?

Inne projekty i wyroby
Dziś coś dla moli książkowych i miłośników stylu retro. Oryginalne zakładki z zawieszką nie tylko spełnią swoją podstawową funkcję, ale będą również wspaniale się prezentować na regale z literaturą. Można nawet rzec, że są one czymś w rodzaju biżuterii dla naszych ukochanych książek. Wbrew pozorom robi się je dość łatwo, wystarczy tylko odrobina czasu i cierpliwości.
serena van der woodsen, gossip girl, plotkara

Wyglądać jak...Serena van der Woodsen

Fakty
Artykuł skierowany dla wielbicielek serii książek "Plotkara" oraz serialu o takim samym tytule. Jako, że pierwowzorem postaci Sereny jest wersja książkowa, na książce będę się opierać. Wyglądać jak Serena van der Woodsen może każdy, kto tylko zechce zastosować się do wskazówek. Oczywiście podstawowe cechy wspólne z bohaterką "Plotkary" są niezbędne, bo niestety niektórych rzeczy zmienić nie można, ale warto je zaakceptować.
Bestsellery

Jak napisać bestseller?

Pisanie Książek
Marzysz o napisaniu książki, która stanie się hitem i zagości na półkach całej rzeszy fanów literatury? A może piszesz już książki, ale za każdym razem trafiają one do kosza z wyprzedażą? Nic straconego! Przeczytaj uważnie poniższe wskazówki, które oparłam na przeprowadzonych przez siebie badaniach rynku książki i spróbuj się nimi pokierować, a być może uda ci się napisać drugiego Harrego Pottera! Zabierając się za napisanie książki należy pamiętać, że nie istnieje oczywiście jedna, cudowna recepta, która na pewno się sprawdzi. Istnieje jednak szereg "chwytów", po jakie można sięgnąć, by zwiększyć szansę na powodzenie. Oto one: