Jak zrobić łapkę do dopingowania?

Mistrzostwa Europy
Jesteś prawdziwym kibicem? Lubisz dopingować polskie drużyny na różnych zawodach i meczach? Jeśli tak to przyda ci się grzechotka - łapka do dopingowania w kolorach flagi narodowej. Aby taką zrobić będziesz potrzebować odrobiny entuzjazmu oraz narzędzi.
Euro 2012

Jak kupić bilety na Euro 2012?

Kibice Piłki Nożnej
Chcesz zobaczyć mistrzostwa Europy w piłce nożnej w Polsce i Ukrainie? Jeśli tak, to z pewnością zainteresuje cię poradnik krok po kroku dotyczący zakupu biletu na Euro 2012. Pamiętaj, że aby zdobyć bilety będziesz potrzebować dużo szczęścia w losowaniu.
jak napisać podanie o sponsoring?

Jak napisać podanie o sponsoring?

Promocja
Zdobycie sponsora imprezy muzycznej czy sportowej zwykle nie jest łatwe. Aby jednak się udało konieczne jest przede wszystkim wysłanie listów z prośbą o sponsoring do firm i organizacji. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek dotyczących napisania takiego podania.
promocja sportu

Jak promować sport w Internecie?

Reklama online
Do zadań organizatorów imprez sportowych, sprzedawców sprzętu sportowego i osób pracujących w marketingu należy również promocja w Internecie. Dzięki sieci informacje dochodzą do wielu osób zainteresowanych tym co mamy im do zaoferowania. Najważniejsze jest tylko wiedzieć gdzie i w jaki sposób sformułować wiadomość, aby wzbudziła zainteresowanie potencjalnych klientów.