Madryt

Co zwiedzić w Madrycie?

Wakacje rodzinne
Stolica Hiszpanii to jedno z najstarszych (II w. p.n.e.) miast na naszym kontynencie. I choć jest równocześnie jedną z największych jego metropolii, wcale na to nie wygląda. Pod względem liczby drzew wyprzedza ją bowiem na świecie tylko Tokio. Madryt jest zielony. Jego parki i ogrody zajmują niebagatelną powierzchnię 250 tys. hektarów, a wzdłuż ulic rośnie około ćwierć miliona drzew! Przy czym wyjątkowo ilość idzie tu w parze z jakością. Miasto ma wyjątkowo piękne ogrody historyczne, jak Królewski Ogród Botaniczny, i pałacowe, takie jak Campo del Moro, a także wspaniałe wspaniałe parki.
Sałatka dla dziecka

Jak zrobić sałatkę "piłka nożna"?

Sałatki
Organizujesz urodziny swojemu dziecku czy może masz za zadanie przygotować przekąski dla swojego męża i jego kolegów na mecz? Czy to z okazji meczu osiedlowego czy Euro 2012 - ta sałatka na pewno zrobi wrażenie!
Piłka nożna

Jak zachować się na stadionie podczas meczu piłki nożnej?

Kibice Piłki Nożnej
W niektórych rodzinach chodzenie na mecze jest tradycją, wszelkie wyjaśnienia dotyczące zachowania się w „świątyni futbolu” są zbędne, gdyż wyssane są z mlekiem matki. Ale co zrobić, kiedy nigdy nie było się na meczu? Oto kilka prostych porad jak nie wyjść na totalnego laika.
gwizdanie na palcach

Jak gwizdać na palcach?

Nauka
Przywołując w myślach czasy dzieciństwa przypominam sobie zabawną sytuację, mój starszy brat próbował nauczyć mnie gwizdania na palcach, a ja byłem tak bardzo zdeterminowany, że wyplułem mój aparat na zęby. Wbrew pozorom nie jest to trudna sztuka. Może się zdarzyć, że niektórym wyjdzie od razu, a inni będą musieli chwilę poćwiczyć zanim osiągną zamierzony efekt. Poniżej znajdziecie wskazówki, które rozwieją wszystkie wasze wątpliwości.
Euro 2012

Jak kupić bilety na Euro 2012?

Kibice Piłki Nożnej
Chcesz zobaczyć mistrzostwa Europy w piłce nożnej w Polsce i Ukrainie? Jeśli tak, to z pewnością zainteresuje cię poradnik krok po kroku dotyczący zakupu biletu na Euro 2012. Pamiętaj, że aby zdobyć bilety będziesz potrzebować dużo szczęścia w losowaniu.