Au Pair

Jak przezwyciężyć nudę i monotonię w pracy Au Pair?

Problemy Au-pair
Wyjechałaś do obcego kraju jako Au Pair i na początku było cudownie, polubiłaś rodzinę i dzieci, pokochałaś nowy pokój i wcale nie tęsknisz za domem, cieszysz się z bycia w nowym miejscu, ale podobnie jak wiele opiekunek do dzieci czy po prostu tak zwanych etatowych matek dopadła cię nuda i monotonia. Nie powinnaś się o to obwiniasz, to całkowicie normalna reakcja. Opieka nad dziećmi jest związana z powtarzaniem tych samych czynności, dla wielu przedsiębiorczych kobiet to trochę za mało. Na szczęście istnieje wiele prostych sposobów, które możecie użyć by wyrwać się z monotonii, pomóc sobie.
au pair

Jak przezwyciężyć nostalgię pracując jako au pair?

Inna Praca
Au pair może czuć się bardzo samotna w pracy. Daleko od domu i rodziny - nawet od swojego kraju, jest często odcięta od życia towarzyskiego. Oczywiście można oprzeć się nostalgii, tęsknocie za domem, ale będzie to wymagało trochę pracy. Kluczem do sukcesu jest pamiętanie o celach swojej pracy jako au pair.
Au Pair

Jak zostać au pair?

Wyjazdy Au-pair
Zamierzasz podjąć pracę jako au pair za granicą oraz nauczyć się biegle języka obcego? Poniżej dowiesz się jakie wymagania powinnaś spełniać. Bez względu na to czy chcesz być au pair we Włoszech, Francji, Niemczech czy USA, istnieje szereg podstawowych wymagań jakie powinna spełniać idealna kandydatka.