polskie tablice rejestracyjne

Jakie są oznaczenia polskich tablic rejestracyjnych?

Tablice Rejestracyjne
Masz problem z odpowiednim rozszyfrowaniem tablic rejestracyjnych polskich samochodów? Skorzystaj z naszej ściągawki. Zawiera ona wykaz skrótów literowych przypisanych do poszczególnych województw i powiatów. Tablice rejestracyjne te obowiązują w naszym kraju od 2000 r. Wprowadzone zostały po ostatniej reformie administracyjnej Polski.
Źródło zdjęcia: Wikipedia
felgi aluminiowe

Jak wypolerować felgi aluminiowe?

Tuning
Piękne, czyste, błyszczące felgi. Aby móc się nimi cieszyć, wcale nie musisz korzystać z pomocy specjalistów i płacić za nią nawet ponad tysiąc złotych. Odnowić felgi możesz również samodzielnie.
zabytkowe auto

Jak zarejestrować zabytkowy samochód?

Zabytkowe i Stare Samochody
Pojazdy zabytkowe to nie lada gratka dla miłośników motoryzacji. Jakich formalności związanych z rejestracją należy dopełnić, aby zostały dopuszczone do ruchu?
Pomarańczowy samochód

Jak kolor samochodu wpływa na bezpieczeństwo?

Tuning
Kolor samochodu to kwestia nie tylko estetyki i indywidualnego gustu, ale i bezpieczeństwa. Czy zdajesz sobie sprawę, że inaczej mogą się potoczyć twoje losy, jeżeli będziesz jeździł niebieskim autem, a inaczej, jeżeli białym? Jeżeli kupujesz auto używane, kolor może wiele ci powiedzieć o poprzednim właścicielu i stylu jego jazdy.
felga

Jakie felgi wybrać?

Porady dla Kierowcy
Planujesz kupić sobie spodnie przez internet i potrzebujesz się zmierzyć, ale nie masz w domu miarki krawieckiej? Niewiele osób wie, że istnieje na to rada i można to zrobić przy pomocy przedmiotów, które każda z nas znajdzie w swoim domu. Nie będziesz potrzebowała nikogo do pomocy, z pewnością poradzisz sobie z tym zadaniem sama. Poniżej znajdziesz kilka przydatnych wskazówek, dzięki którym bez problemu zmierzysz obwód swoich bioder.