słuchawki

Jak fajnie ozdobić słuchawki?

Akcesoria
Uwielbiasz słuchać muzyki na słuchawkach nausznych? Na zbliżające się wielkimi krokami lato dodaj im trochę blasku! Bo przecież to, co praktyczne i potrzebne, może też zachwycać swoim oryginalnym wyglądem. Aby mieć swoje własne słuchawki w stylu glamour, wystarczy tylko ozdobić je kolorowymi, mieniącymi się dżetami. Zapoznaj się z krótkim tutorialem i przekonaj się, jakie to proste.
wzmacniacze z papieru

Jak zrobić wzmacniacze papierowe do Iphone’a?

Wyroby z papieru
Zgromadziłeś na Iphonie całą kolekcję swoich ulubionych piosenek? W drodze słuchasz ich na słuchawkach, ale przecież w domu to co innego! Poznaj banalnie prosty i niesamowicie tani sposób na zrobienie papierowych mini wzmacniaczy. Do ich wykonania wykorzystasz jedynie jedynie rolkę po papierze, jednorazowe kubki i nożyczki! Tak, to nie pomyłka, żaden klej nie jest w tu potrzebny!
kino domowe

Jak rozmieścić głośniki kina domowego?

Kina Domowe
Nawet najlepszej jakości kino domowe nie spełni swojej roli, jeśli nie zadbamy o właściwe jego skonfigurowanie. Najważniejszą kwestią jest odpowiednie rozmieszczenie głośników w pomieszczeniu. Opisany poniżej sposób dotyczy głośników kina domowego. Analogicznie rozmieszcza się też głośniki 5.1.
kasety magnetofonowe

Jak zgrać muzykę z kasety na komputer?

Oprogramowanie Audio
Masz stare kasety z ulubionymi utworami, a twój magnetofon odmawia posłuszeństwa? Albo po prostu chciałbyś mieć ulubione kawałki z dzieciństwa na płycie CD lub na komputerze? Jeśli tak to przeczytaj poniżej jak zgrać muzykę z kasety na komputer.
Jak czyścić płyty CD?

Jak czyścić płyty CD?

Audio i Video
Zabrudzone płyty nie lubią być odtwarzane przez twój komputer lub magnetofon. Nic prostszego - należy ją wyczyścić specjalnym płynem specjalnie do tego stworzonym. A czasem wystarczy spróbować włączyć ją w innym urządzeniu, niektóre odtwarzacze są wyjątkowo czułe. Poniżej znajdziesz instrukcję jak bezpiecznie wyczyścić płytę CD.
podłącznie gitary do komputera

Jak podłączyć gitarę do komputera?·

Nagrywanie Muzyki

Poniżej przedstawiam prosty przewodnik o podłączaniu gitary do komputera. Pamiętaj jednak, że samo podłączenie gitary do komputera nie wystarczy. Musisz jeszcze pobrać odpowiedni program, aby móc w pełni korzystać z możliwości jakie daje Ci ta opcja.